Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
12
Favori
281.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

Turkey . Istanbul
    Koresehitleri Cad. No:43 Zincirlikuyu - Istanbul - Turkey
    Tel:0090-2166338800
    Fax:0090-2166338880

Bu adresi kastettin sanırım .

Evet ve burada görünmeyen mail adresini kasdettim.
  • Arkadaşlar Yurtdışından Gio'yu 390 TL'ye Getirtebiliyorum... Sizce Gio Mu Alayım Yoksa Bu Telefonu BEkliyim Mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

Arkadaşlar Yurtdışından Gio'yu 390 TL'ye Getirtebiliyorum... Sizce Gio Mu Alayım Yoksa Bu Telefonu BEkliyim Mi?

yurtdışından ideos x5'i getirt bence
  • quote:

Arkadaşlar Yurtdışından Gio'yu 390 TL'ye Getirtebiliyorum... Sizce Gio Mu Alayım Yoksa Bu Telefonu BEkliyim Mi?

X5'i daha ucuza getirebiliyorsan onu al bence.
  • x5 çıkmazsa galaxy s mi alayım htc desire mi? :) Daha fazla bekleyemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Mayıs 2011; 18:53:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

x5 çıkmazsa galaxy s mi alayım htc desire mi? :) Daha fazla bekleyemeyeceğim.

Galaxy S
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Galaxy S

Lg optimus black p970 999 TL
    Htc Desire S 1300 TL idi sanırım hepsiburada sitesinde.Lg alınabilir aslında.Özelliklerini araştırıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Galaxy S

Htc Desire S 1300 TL idi sanırım hepsiburada sitesinde.Lg alınabilir aslında.Özelliklerini araştırıyorum.

LG'nin Türkiye'ye geldiğini bilmiyordum ama Hepsiburada' ya gelmiş
    özellikleri gayet iyi LG'nin tek geri kaldığı yön ekranının amoled olmaması

• quote:

hocam HTC desire tabikide . galaxy s ' inde alımlı bi tarafı var nasıl desem cok seri canlı telefon.
  • respawn05 ;
    LG , nova ekranın amoled ekrandan daha iyi olduğunu ve 2 kat daha az güç tükettiğini iddia ediyor.

Cherkez26 ;
    Cep telefonu tavsiyeleri bölümüne konu açtım.İstersen oraya detaylı bir yorum atabilirsin.Çok minnettar olurum.

Ve başka markaların modellerini tartışmayalım artık.Konu kirlenmesin.Verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Mayıs 2011; 20:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

quote:

yurtdışından ideos x5'i getirt bence

Kardeş Yakınım Ukrayna'da Ve Maalesef Ukrayna'da Huawei Yok... Ondan Sordum Zaten... Yoksa Niye Sorıyım Ki Direk Huawei Alırım ...
  • quote:

quote:

quote:

Galaxy S

acer liqued E yi incele derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

acer liqued E yi incele derim

Yukarda o kadar karşılaştırma ile ilgili yorum yazdım.Onları okumadan lütfen yorum yapma.
  • Arkadaşlar... Size Süper Bişey Buldum...http://twitter.com/#!/cenkyapici Adresteki Adamda Huawei İdeos X5 Var... Mail Yağmuruna Tutalım Bir İnceleme Yapsın... Sorularımızı Cevaplar Belki... Örneğin Wireless Sorununu... Ne Dersiniz?

Twitter Adres :http://twitter.com/#!/cenkyapici
  • http://twitter.com/#!/cenkyapici Adlı Kişiye 2-3 Tane Soru Sordum Telefonla İlgili...

Sorduğum Sorular :

İlk Olarak 600 TL Bu Telefona Değer Mi?
    Ekranından Memnun Musunuz?
    Oyunlarda Takılma Var Mı?
    En Önemlisi Wi-Fi'da Problem Var Mı?

Cevapları:
    -Değer...
    -Memnunum..
    -Sorun Yok
    -Problem Yok...

"Tek sorun sesli gorusmede kalite dusuk. Test urunu diye olabilir ama denemeden alma ;("
  • Sn. Mesut Çevik Ve Kaan Arlı ...
    Sizden Artık Bir İnceleme Bekliyoruz ...
  • quote:

Sn. Mesut Çevik Ve Kaan Arlı ...

Buraya yazmak yerine onlara pm atsan daha yararlı olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

quote:

Sn. Mesut Çevik Ve Kaan Arlı ...

Buraya yazmak yerine onlara pm atsan daha yararlı olur diye düşünüyorum.

PM Atamıyorum Ki!
  • Ozelliklerine gore fiyati cok iyi , ikinci elde zaten hepsi ölü fiyata gidiyor. Onemli olan bozuldugunda tamir ve yedek parca durumu nedir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtr57

Benım demek istediğim telefon özellikleri kağıtta tamam ok ama biliyorumki aldıgınızda kaliteye görüceksiniz ne kadar 2.sınıf dandik bi mal oldugunu deme di demeyin fun clubler :D

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
    Telefonu almıyacağım ben lg optimus black alacağım sence niye buraya gelip fanlık yapayım?
    Benim sorunlu arkadaşım telefonu kıskanma.600 TL ye alınabilecek en iyi telefondur.
    Sen galiba nokia kullanıyorsun

hacı optimus u inceliyorum şu sıra ,gpu sunu bulamadım ne olduğunu ,bi yerde gördüm adreno 200 dityor doğrumu?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.