Şimdi Ara

DELL N5110 15N KULLANICI KULÜBÜ (ANA KONU) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.146
Cevap
37
Favori
394.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sence benim işler yetişirmi pazartesi bende arayacağım. Dün gece gönderdim videoyu ve fatura fotokopisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceblue5252

sence benim işler yetişirmi pazartesi bende arayacağım. Dün gece gönderdim videoyu ve fatura fotokopisini.

PAZARTESİ DÖNMEZLERSE SALI ARA SEN, BEN PERSEMBE SABAHI OLUŞTURDUM HALA DÖNMEDİLER
  • arkadaşlar bu laptop ta işlemciden gelen cırt cırt sesler normamidir
  • bir cevap yazın görenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondertastan

arkadaşlar bu laptop ta işlemciden gelen cırt cırt sesler normamidir

cırt cırt diye işlemcden ses gelmez. hdd veya dvd rom dan geliyodur. açılışta geliyorsa normal sesi.
  • Bu makineden iki türlü ses geliyor birisi açılışta Dvd yi kontrol ettirme sonucu gelen ses birde arada bir hdd den gelen tıkırtı sesleri. Dediğin ses bu ikisinden birisidir.
  • işlemciden ses gelmez ancak fandan ses gelir oda yüksek devirlerde onun haricinde çok ince olarak duyduğunuz cırt cırt benzeri ses hdd den gelen sestir bende duyuyorum osesi ancak ev çok sessizken duyuluyor özellikle geceleri
    ayrıca bilgisayar açılırken bios ekranında dırt dart benzeri 2-3 ses çıkarıyor o ses boot esnasında dvd yi kontrol etme sesidir meraklanacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEPHYR -- 1 Ocak 2012; 20:20:19 >
  • arkadaşlar bu bluetood driverini yükleyebilen varmı? free dos olarak gelenlerdeki kronik sorun...bugün lazım oldu resmen rezalet yaşadım...birisi driverin linkini atabilirmi? yada tam çözüm yazabilir mi? saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

arkadaşlar bu bluetood driverini yükleyebilen varmı? free dos olarak gelenlerdeki kronik sorun...bugün lazım oldu resmen rezalet yaşadım...birisi driverin linkini atabilirmi? yada tam çözüm yazabilir mi? saygılar...

http://forum.donanimhaber.com/m_54339604/tm.htm
    cevabınız bu başlıkta var sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

arkadaşlar bu bluetood driverini yükleyebilen varmı? free dos olarak gelenlerdeki kronik sorun...bugün lazım oldu resmen rezalet yaşadım...birisi driverin linkini atabilirmi? yada tam çözüm yazabilir mi? saygılar...

http://forum.donanimhaber.com/m_54339604/tm.htm
    cevabınız bu başlıkta var sanırım...

eyvallah kardeş...ben 20 sayfadaki Exodus09 arkadaşın paylaştığı driveri kurdum ve sorun halloldu... bunuda indirip saklamakta fayda var belki işe yarar sonra...kolay gelsin

• arkadaşlar sesle ilgi okadar yazı yazdım çok şükür bügü başka bir arkadaşım sayesinde sorun normalmiş onu ögrendim.yalnız bu ses gıcık bir ses nasıl bir makina almışım
  • quote:

arkadaşlar sesle ilgi okadar yazı yazdım çok şükür bügü başka bir arkadaşım sayesinde sorun normalmiş onu ögrendim.yalnız bu ses gıcık bir ses nasıl bir makina almışım

sesle bende sorun yaşıyorum ses bazen boğuklaşıyor sizdeki sorun neydi ?
  • bende ki ses herhangi bir işlem yaptıgında geliyor cırt cırt diye fan sesi falan degıl onu ayırt edebiliyoruz herhalde ama bence bu makinenin kendinden gelen bişey sorun yapmıyor ama o kadar para saydık neden böyle bir o tartısılr.
  • arkadaşlar laptop alacağım ama karar veremiyorum lütfen yardım edermisiniz Dell Inspiron 5110 B43F46 bu laptop sizce nasıl veya önerebileceğiniz başka bir model varmı 1300 1500 civarı bir bütçem var önerilerinizi bekliyorum
  • quote:

bende ki ses herhangi bir işlem yaptıgında geliyor cırt cırt diye fan sesi falan degıl onu ayırt edebiliyoruz herhalde ama bence bu makinenin kendinden gelen bişey sorun yapmıyor ama o kadar para saydık neden böyle bir o tartısılr.

İşlem yaparken tıkır tıkır bi ses mi geliyor fare kemirmesi gibi?Eğer öyleyse hdd yapıyor onu değişme giden notebookda seagate marka hdd vardı oradan biliyorum.
  • dostum lenova g 570 diyorumm .amca oglu aldı süper bişey.
  • quote:

bende ki ses herhangi bir işlem yaptıgında geliyor cırt cırt diye fan sesi falan degıl onu ayırt edebiliyoruz herhalde ama bence bu makinenin kendinden gelen bişey sorun yapmıyor ama o kadar para saydık neden böyle bir o tartısılr.

cırt cırt eden arada ses kartıyla ilgili değil ben ses kartından bahsediyorum sizin duyduğunuz ses hdd den gelen işlem yaparken ses yapması tüm hdd lerde olur ama bu laptopta biraz daha fazla duyuluyor çünki tasarımı farklı hdd bozuk veya seagate olduğundan değil bütün laptoplarda genelde hdd kasanın en altında ve özel bir bölümdedir ve plastik bir bölme içinde olduğu için ses pek duyulmaz ama bu tasarımda hdd anakarta monte edilmiş vaziyette ve daha yukarda durduğu ve etrafı da açık olduğu için hdd nin sesini daha fazla duyuyorsunuz herhangi bir bozukluk yok seagate olduğu için ben memnunum sağlam kullanırsanız uzun seneler sorun çıkarmadan kullanırsınız

süper dediğiniz lenovo ya baktım süper bişi göremedim işlemcisi daha düşük hdd kapasitesi daha düşük ekran kartı ise çok çok zayıf 6370m bir erkran boyutu aynı nasıl süper oluyor anlamadım tasarım olarakta daha kaba komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş durumu olmuş

• Arkadaşlar bn bilgisyara pişmnlk duymuş olsamda cd den format attım ancak recovery bölmünü cilmedim sadece c yi silip yenden yükledm.. Şimdi tekrar fabrika ayarlarına dönme şansım var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirm...
  • arkadaşlar 5110 da ses açma kapama veya parlaklık açma ve kapama da şekil çıkıyordu gösteriyordu şimdi göstermiyor neyi ayarlamam gerekiyor?
  • Sevgili Forumdaşlarım; Dell Inspiron n5110 B33F23 kodlu dizüstü bilgisayarı 1 hafta kadar önce aldım.
    Yalnız wireless ve usb 3.0 driverlerini bulamadım. Bilgisayardan çok anlamam belki ondan dolayı bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?
    Bir de bu Intelin ekran kartını devre dışı bırakıp, sadece GT525'i kullanma imkanı var mı, varsa nasıl?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.