Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4.3.3 JB 16 GB iphone kullanıyorum, telefonla görüşürken sensör sorunundan dolayı sık sık hoparlörü açıyorum. Cihazda callbar var, Calllock yukledim ancak callbar ile çakıştı.

telefonla görüşürken cihazı kilitleyecek ancak callbar programı ile çakışmayacak bildiğiniz bir program var mıdır?

Zahmet edip cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • power tusuna bir kez basarsaniz kikit ekraninda gorusme devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

evet boş yere tıklandıgında klavye gizleniyo zaten..

mesaj geldiği gibi açınca, yazıyor ya GÖRÜNTÜLE diye o zaman klavye cıkmıs oluyor bosluga basınca gizleniyor mu sizde ?
    bende olmuyor yahu

Bende de olmuyor gizlenmiyor. mesajdan çıkıp tekrar girip tekrar çıkıp tekrar girince ancak gizleniyordu bende smshidekeyboard u yükledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

3d arka plan tweak adını bilen varmıdır ?

şuraya bi bak istersen.

http://www.ijailbreak.com/cydia/the-top-7-fun-cydia-tweaks-for-your-iphone-ipod-touch-and-ipad/
  • I'm Busy SMS :

başka telefonlarda olup iphone'da olmayan bi özellik.

biri sizi arıyor, cevap veremeyeceksiniz ve aramayı reddedeceksiniz. fakat aynı anda da karşı tarafa bi mesaj (mesela, şu an uygun değilim arıycam ben seni) gönderilse ne güzel olur di mi?

http://iphonemonsta.com/imbusysms-swipe-ignore-call-autosend-sms-busy-message-cydia-tweak
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0sferatu

I'm Busy SMS :

biri sizi arıyor, cevap veremeyeceksiniz ve aramayı reddedeceksiniz. fakat aynı anda da karşı tarafa bi mesaj (mesela, şu an uygun değilim arıycam ben seni) gönderilse ne güzel olur di mi?

http://iphonemonsta.com/imbusysms-swipe-ignore-call-autosend-sms-busy-message-cydia-tweak

iblacklist'te var bu özellik...
    istediğin mesajı yolluyor karşı tarafa

• Stampr

çektiğiniz fotolara saat ve tarih ekleme. belki ihtiyacın olan birileri vardır.

http://iphonemonsta.com/stampr-add-timestamp-iphone-photos-cydia-tweak
  • selam
    işime yarayan uygulamalar var fakat yükleyipte pişman olduklarımda var. mesela phone buzzer dün saçmaladı ve telefonu kapatıp açana kadar titreşim devam etti :)
    bu uygulamayı cydia manage sekmesinden silmek istedim ama listede görünmüyor. simple'a tıkladım yine yok..
    nasıl silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

quote:

Orijinalden alıntı: n0sferatu

I'm Busy SMS :

iblacklist'te var bu özellik...
    istediğin mesajı yolluyor karşı tarafa

bundaki özellik arama ekranına slider olarak ekliyor. istediğine yollayıp istemediğine yollama seçeneği tamamen sana ait.

blacklistekinin kullanımını bilmiyorum, kullanmadım hiç.

• quote:

quote:

mesaj geldiği gibi açınca, yazıyor ya GÖRÜNTÜLE diye o zaman klavye cıkmıs oluyor bosluga basınca gizleniyor mu sizde ?
    bende olmuyor yahu

arkadaşlar karıştırmış normalde olmuyor klavye çıktıktan sonra, whatsapp'ta oluyor o olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

quote:

quote:

bende olmuyor yahu

arkadaşlar karıştırmış normalde olmuyor klavye çıktıktan sonra, whatsapp'ta oluyor o olay

Videodaki gibi gelen mesaja sonradan bakılırsa klavye gizlenebiliyor... Fakat gelen mesaja görüntüle denildiğinde gizleniyor mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Incubuss -- 12 Ağustos 2011; 15:37:25 >

• Bende gizlenmiyor. uzun bir mesajsa çok kısa bir alan kalıyor görüntülemek için. whats up da üste dokununca klavye gizleniyor.
  • Sonradan bakıldıgında tam sayfa mesaj cıkıyor,klavye ye tıkladıktan sonra klavye tekrar gizlenmiyor
    mesajlar için diyorum bunu,yoksa ım+ ve whatsappta gizleniyor.
  • Evet beyler haklısınız. özür dilerim yanlış anlaşılma için... Ben zamanında Mesajlar'ı BiteSms'e yönlendirmiştim yani mesajları açtığımda alet direk BiteSms'i açıyor ve bu yüzdende klavyenin saklanmaması gibi bir olay olmuyor. Tekrar pardon
  • yararlı paylasım sagol
  • arkadaslar bu kilit ekranindaki saat, tarih ve kilit ac yazisini nasil iptal edebiliyoruz?
  • clock hide var cydiada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar bu kilit ekranindaki saat, tarih ve kilit ac yazisini nasil iptal edebiliyoruz?

Lockscreen Clock Hide
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar bu kilit ekranindaki saat, tarih ve kilit ac yazisini nasil iptal edebiliyoruz?

Lockscreen Clock Hide

bunu indirabilecegim repo var mi?
  • arkadaslar ben cydiadan tema indirdim. kilit ekraninda hava durumu var ama montreal'i gosteriyo. acaba bunu nasil istanbul olarak ayarlayabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.