Şimdi Ara

NEDEN VOLKSWAGEN (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
5
Favori
31.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • size katilmiyorum. ben simdiye kadar vw, toyota, renault, peugeot,seat, markalarinin cesitli modellerini kullandim. ilk dordunu uzun sure kullandim, fransiz arabalari boya ve plastik karisimi, utanmasalar motoru da plastikten yapacaklar. toyota ve vw kalite olarak benzer, fakat son zamanlarda toyota da da geri cagirma durumlari basgosterdi, her marka nin otomobili hatayi minimuma indirmeye calissa da, fransizlar herzaman ucuza kaciyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanerkan

Bu konuya daha önce de mesaj atmıştım ama söylemek istediğim yeni bir nedenim var.

Yanlış anlaşılmasın, hız delisi bir insan değilim. Hele şehir içinde öyle çok agresif kullanmam.
    Geçenlerde yine Aydın otobanına düştü yolum. Gece arkadaşımla İzmir'e dönüyorken (saat gece yarısı 1-2 gibi)
    Yol 3 gidiş 3 geliş ve de bomboş olunca her türk delikanlısının yaptığı gibi "hadi bi deneyelim bakalım naapçak?" dedik.
    1.6 TDI 90 HP Golf 3000 devirde 160km, 3500 devirde 190km ile gidiyor.
    Gayet sakin bu hızlara çıkıyor. Daha da zorlansa gider gibi.
    Hadi bu birşey değil de, birçok araba bu hızlara çıkar da, arkadaş 190'la giderken arabada en küçük bir sarsıntı, titreme YOK.
    Fluence de kullandım. 130'dan sonra bar bar bağırıyor. Golf ultra sessiz değil ama öyle aman aman bir motor sesi YOK.
    Bu hızda birçok arabada hissedilen sanki havada gidiyormuşsun gibi gelen güvensizlik hissi YOK.
    Araba yola taş gibi oturuyor, hiçbir şekilde savurma YOK.

Kim ne derse desin, alaman bu işi biliyor. Bak ne güzel diyor reklamda "Das Auto". Sadece araba.
    Ben dijital göstergeli bilmemneli oyuncak değil, ARABA alıyorum.

size katiliyorum, renault carpisma testinden bes yildiz aliyor ama bunu da heryeri dagilmis sekilde ve flasorleri yakarak. vw yuksek hizda stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

Arkadaşlar neden VW sorusuna bir cevap daha: Aracımı 35.500 e sıfır aldım. Geçen 38.500 verdiler. Üzerinde opsiyon olarak sadece metalik renk ve orjinal alaşım jant var. Aldık, bindik, kullandık bir de üstüne üstelik kar ettik. Ne ala...

cok guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: drmatador

quote:

Arkadaşlar neden VW sorusuna bir cevap daha: Aracımı 35.500 e sıfır aldım. Geçen 38.500 verdiler. Üzerinde opsiyon olarak sadece metalik renk ve orjinal alaşım jant var. Aldık, bindik, kullandık bir de üstüne üstelik kar ettik. Ne ala...

cok guzel.

VW almak için sebep çok. Buyrun bir tane daha:

http://www.kure.tv/webtv/810-kaza/olumden-son-anda-kurtuldular/529-Bolum/122397/

Araç son sürat daha önceden bir engele çarpmış ve hava yastıkları açılmış biçimde eczaneye dalıyor. Yani eczaneye daldığı hızı, önceki çarpmanın etkisiyle yavaşlamış hali. Çarpmadan önceki hızını siz düşünün.

Videoyu dikkatli izleyin. İçinden çıkanlar emniyet kemeri de takmamış. Buna rağmen hiçbir şey olmamış gibi araçtan çıktılar.

• güvenlik hususunda bir yorumda bulunamam ancak güvenilirlik ve arızasızlık açısından VWnin yine de iyi olmakla beraber biraz abartıldığını düşünüyorum. Sorunsuz bindiğimiz bir VW aracımız olmadı ne yazık ki. Üstelik yedek parça hususunda da biraz pahalı. VW almakla problem çözülmüyor yani :)
    Saygılarımla
  • quote:

quote:

quote:

cok guzel.

http://www.kure.tv/webtv/810-kaza/olumden-son-anda-kurtuldular/529-Bolum/122397/

Araç son sürat daha önceden bir engele çarpmış ve hava yastıkları açılmış biçimde eczaneye dalıyor. Yani eczaneye daldığı hızı, önceki çarpmanın etkisiyle yavaşlamış hali. Çarpmadan önceki hızını siz düşünün.

Videoyu dikkatli izleyin. İçinden çıkanlar emniyet kemeri de takmamış. Buna rağmen hiçbir şey olmamış gibi araçtan çıktılar.

güzel bir video vw güvenlik olarak gerçekten iyi bir çok markanın önünde

• Bir cihazin, elektronik aletin vb.ikinci elinin "zarar ettirmemesi" onun cok kaliteli oldugunu mu gostermektedir acaba? Mesela nokia.Artik ikinci eli eskisi gibi cok da parlak degil.Ne oldu nokiaya peki? Kaliteyi mi dusurdu?

Bir de su soru var sorulmasi gereken, biz araclarimizi, bizden sonra binecek olanlar icin mi aliyoruz?( Eger oyle ise hala dogan ve sahin para kaybettirmeyen ender araclardan?

Zarar etmek istemeyen aslinda parasini altina yatirsin ya da borsaya..Hic kaybetmez emin olun..

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

cok guzel.

Helal olsun VW'e.

O araba şimdi bir Hyundai bir Kia bir Ford bir Toyota bir Renault olsaydı şimdi kesin ölmüştü

abi yazmayayım yazmayayım diyorum dayanamıyorum şöyle fanboyları görünce

Kardeşim Ncap'ten 5 yıldızlı hangi araç olsa sonuç aynı olurdu.Şimdi VW'nin üstüğünlü ne burda onu anlamadım ben ?

İçindekiler emniyet kemeri takmamış ona rağmen hiçbirşey olmamış.tamam beyler bundan sonra vw alıyoruz bak hiçbirşey olmuşuyormuş.

• neden vw güzel soru, vw den önce opel ve ford um oldu, opel kaliteliydi ama sert bi araçtı, ford yumuşak kullanımı vardı ama kalitesizdi, vw hem yumuşak rahat yani hem de kaliteli, üstelik her ikisinde de diğer markalardan önde, benim 2000 model focus um dökülürken, arkadaşımın 2000 model borası sıfır arabalardan hiç bir farkı yok tu en ufak ses vs almıyordu yolda kaymak gibi gidiyordu, işte bu yüzden VW
  • Guncel

Hazir vw golf yeni cikmisken

• Neden vw yazayım bende bişiler passattan inip clio ya binen biri olarak 1.si güvenlik 2. si rahatlık . dicek sinizki clio ile passat karsılastırılırmı bunun polo sunada bindim megane 2 sinede bindim her konuda vw daha oturaklı daha güvenlı daha rahat.Parça konusundada 2004 ten sonraki araçların çoğunun parçası aşağı yukarı aynıdır.Oyüzden bu gruptan 1. tercihim audi ve volkswagendir.sonra skoda seat.grup dışındada volvo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vospar34

Neden vw yazayım bende bişiler passattan inip clio ya binen biri olarak 1.si güvenlik 2. si rahatlık . dicek sinizki clio ile passat karsılastırılırmı bunun polo sunada bindim megane 2 sinede bindim her konuda vw daha oturaklı daha güvenlı daha rahat.Parça konusundada 2004 ten sonraki araçların çoğunun parçası aşağı yukarı aynıdır.Oyüzden bu gruptan 1. tercihim audi ve volkswagendir.sonra skoda seat.grup dışındada volvo.

Bir ara benmi yazdim sandim bu yaziyi

• vw'de tekkusur arka zeminin düz olmaması
    yeni golfu arka zemin hörgücünden eledim
    yeni auris bekliyorum. dikkat etmek lazım :)))

• kaliteli ve rahat olduğu için
  • 2007 yılında ilk aracımı alacağım zaman tercihim honda civic olmuştu. O gun için çok tercih edilesi bir araçtı, hala da beğenirim yolda görsem plakasına bakarım. O günkü değerlendirmemde eleyip eleyip honda ve vw arasında kalmıştım. Fakat o günlerde vw fiyatları diğer markalara göre oldukça pahalı kalıyordu. Aynı segmentteki ve donanımdaki araçlara sırf vw diye ekstradan milyarlar vermek mantıksızdı bence.
    Geçtiğimiz günlerde yeni bir araç aldım ve öncesinde birçok marka ve modeli araştırdım. Bu defa bence vw açık ara önde. Zira aynı segmentteki ve donanımdaki araçlarla fiyat olarak kıyaslandığında pahalı denemez kanımca. Ayrıca aynı donanımdaki araçlara nazaran tasarımları diğer birçok markanın birkaç sene önünde gidiyor diye düşünüyorum. Tabi ki bunlar hepsi için geçerli olmayabilir.
    Şu anki aracım passat 1.4 122 bmt comf manuel. Jettayı da düşünmüştüm ama meksika vergisi dolayısıyla kırpılan comfortline donanımı olukça zayıf. Manuel klima ve mono ekran teyp gerçekten verilen fiyata karşı büyük bir ayıp.

• quote:

Orijinalden alıntı: xargs

2007 yılında ilk aracımı alacağım zaman tercihim honda civic olmuştu. O gun için çok tercih edilesi bir araçtı, hala da beğenirim yolda görsem plakasına bakarım. O günkü değerlendirmemde eleyip eleyip honda ve vw arasında kalmıştım. Fakat o günlerde vw fiyatları diğer markalara göre oldukça pahalı kalıyordu. Aynı segmentteki ve donanımdaki araçlara sırf vw diye ekstradan milyarlar vermek mantıksızdı bence.
    Geçtiğimiz günlerde yeni bir araç aldım ve öncesinde birçok marka ve modeli araştırdım. Bu defa bence vw açık ara önde. Zira aynı segmentteki ve donanımdaki araçlarla fiyat olarak kıyaslandığında pahalı denemez kanımca. Ayrıca aynı donanımdaki araçlara nazaran tasarımları diğer birçok markanın birkaç sene önünde gidiyor diye düşünüyorum. Tabi ki bunlar hepsi için geçerli olmayabilir.
    Şu anki aracım passat 1.4 122 bmt comf manuel. Jettayı da düşünmüştüm ama meksika vergisi dolayısıyla kırpılan comfortline donanımı olukça zayıf. Manuel klima ve mono ekran teyp gerçekten verilen fiyata karşı büyük bir ayıp.

Hocam araciniz hayirli olsun oncelikle

Jetta gercekten anlamsiz pahali

1.2 tsi disindaki jettalar alinmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

cihanair , sen git fluence al kardesim.. neden acaba tum vw kullananlar araclarını seviyorlar? kendilerini guvende hissediyorlar? neden almanya da bile en cok tercih edilen otomobil , tum avrupada peynir ekmek gibi satıyor. gelir düzeyi alçak uluslarda reno satıyor? toyotanın nesini övüyorsunuz ki? en baz donanım berbat kaliteli corolla 47 den baslıyor.. bu mu övdügünüz araba?

"Almanya'da BİLE en çok tercih edilen otomobil" kardes Almanya'da satmayacakta nerede satacak vw

• quote:

Orijinalden alıntı: geogenior

quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

cihanair , sen git fluence al kardesim.. neden acaba tum vw kullananlar araclarını seviyorlar? kendilerini guvende hissediyorlar? neden almanya da bile en cok tercih edilen otomobil , tum avrupada peynir ekmek gibi satıyor. gelir düzeyi alçak uluslarda reno satıyor? toyotanın nesini övüyorsunuz ki? en baz donanım berbat kaliteli corolla 47 den baslıyor.. bu mu övdügünüz araba?

"Almanya'da BİLE en çok tercih edilen otomobil" kardes Almanya'da satmayacakta nerede satacak vw

Ben bu mesaji yeni gordum

Birden neden bu kadar hirsla yazdiniz anlamadim ?

Corolla neden bu kadar satiyor ben hala anlamis degilim
    Zaten

• Vay beee demek hitlerin kurduğu vosvos almanyada en çok satan araç öyle mi

kesinlikle tahmin edemezdim

flüans bile jetta dan daha iyi . vw ne hallerde düştün beeee
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.