Şimdi Ara

Online oyunlarda internet gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostum sen mahallenin servis sağlayıcısı olmuşsun. :D Servis sağlayıcıların yurtdışı çıkışlarda yaşadığı problemlere benzer problemler yaşıyorsun. :)
  • Arkadaşlar ben şimdi smile 8mb limitsiz tarifeyi kullanıyorum internette dolaşırken bir sorun olmuyor online oyuna girdiğimde internet kesiliyor deli ediyo beni arkadaslar acil çözüm gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensa Zangetsu -- 27 Şubat 2011; 12:11:37 >

• DNS'leri değiştirmeyi dene. Ayrıca oyun serverları çok yoğunken, programlar yoğunluğu azaltmak için oyuncuyu atabiliyor. Ayrıca oyunu korsan oynamaya çalışıyorsan bu tip şeyler çok normaldir.
  • Silkroad online oynuyorum yani korsan deil dns yi kaçkere deiştirdim olmuyor ve oyunun yeni serverinda başladım pek fazla oyuncu yok arkadasımla aynı serverda oynuyoruz onda sorun olmuyor.
  • Hatta biraz önce test ettim internetde dolaşıyorum oyundayken internet gitmiyor ama oyunda dc veriyor sebebi nedir
  • Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, “Uzman sorusu” gibi konuyla alakası olmayan ve tek kelimeli başlık kullanmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm-iks

Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, “Uzman sorusu” gibi konuyla alakası olmayan ve tek kelimeli başlık kullanmayınız.

tmm adminim düzelttim.
  • - Hattımını test ettiğinde ping kaç çıkıyor?
    - Oyun oynarken antivirüs programını kapatıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

- Hattımını test ettiğinde ping kaç çıkıyor?
    - Oyun oynarken antivirüs programını kapatıyor musun?

valla speedtest ten test ettiğime göre 14 ping çıkıyor ve antivurus kullanmıyorum.Dün gece hiç internet gitmedi heralde biz interneti 3 kişi kullandığımız için bizim internetin bağlı olduğu telefonun kablolarıyla oynuyolar anlık kesilmeler oluyor herkes yattığında gece sorun olmuyor . Ama arada sırada gecede kesiliyor bıktım vallahi kendim alcam bi modem oynuycam rahat rahat bide bunlarla uğraşıyorum
  • Öyle desene. İnternete 1'den fazla pc bağlanınca bu tip şeyler çok normaldir. Sayı arttıkçada daha kötü olur. Hız sınırlayıcılı routerlı modemlerden kullanırsanız sorunlarınız azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Öyle desene. İnternete 1'den fazla pc bağlanınca bu tip şeyler çok normaldir. Sayı arttıkçada daha kötü olur. Hız sınırlayıcılı routerlı modemlerden kullanırsanız sorunlarınız azalır.

Ama önceden olmuyodu 5 kişi kullanıyoruz biz ilk başta 3 kişi kullanıyoduk sonra herkes bilgisayar aldıkça bize bağlandı 5 kişi olduk şimdi adam bakkalı da bizim internete bağlamış artık yeni internet alma vakti geldi superonline alıcam galiba.
  • Aynı sorun bendede var tüm online oyunlarda internetim kesiliyor ama video vb izlerken herhangi bir sorun yok ve bütün online oyunlarda oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.ayaksız

Aynı sorun bendede var tüm online oyunlarda internetim kesiliyor ama video vb izlerken herhangi bir sorun yok ve bütün online oyunlarda oluyor

aynı sorun mevcut çözüm nedir
  • Aynı sorun !
  • Aynı sorun bende de var TTNetten netspeede gecince başladı. İnternette kopma olmuyor ama online oyundayken net yok hatası alıyorum. Çözümü var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.