Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daniel walkerda one milion kodunu bilen varmi arkadaşlar e104mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

Daniel walkerda one milion kodunu bilen varmi arkadaşlar e104mü ?

Öncelikle herkese selam,
    Güzel bir başlık olmuş, dayanamayıp aranıza katıldım.

Oğuzhan, firmanın adı Daniel Walker değil David Walker ve evet ona million e104 kodlu

• Orijinalden alıntı: deeply11

Orijinalden alıntı: by_efendy34

bizim insanımızın tofaş ve rochas sevdasını anlamıyorum valla
    [/quote

bazen internet cafeye giderim liselilerin rağbet ettiği gayet açık cafelere zaten, rochas nerdeyse her gittiğimde duyuyorum bu liseli tayfayı kötülemek adına değil kesinlikle, fakat her 3 kişiden 1 i rochas kullanıyor nerdeyse, bi de kendini oldukça belli eden bir koku dışarda bile çok rahat algılıyabiliyorsunuz kokuyu burbbery classic, one million, hugo boss boss, fahrenheit bunlarda o şekilde dışarda en çok duyduğum kokular

evet kendini belli ediyor koku

• @ chatixx
    Ağir bi koku demedim ağirliği olan bi koku dedim farkli şeyler :]
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

@ chatixx
    Ağir bi koku demedim ağirliği olan bi koku dedim farkli şeyler :]

ağırlığı olan kokular yani karizmatik tarzda kokular bvlgari pour homme serisi ve terre hermes
  • En karizmatik kokular yahut en ağırlığı olan;

1. Polo Classic
    2. Terre d'Hermes
    3. V de Vakko
  • Bvlgari Aqua Pour Homme hakkındaki yorumlar için teşekkür ederim öncelikle.Kesinlikle almaya karar verdim (orjinalini).

Onun yanında bir de pazar günü DP'den Lacoste Essential denedim , epey hoşuma gitti , yaz kokusu sanırım , almaya karar verdim , kalıcılığı hakkında bir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dominicmonaghan

Şimdi sansirodan 35ml lik light blue sipariş ettim inşallah güzeldir çünlü sansiro çok kalıcı ama biçok kokusunu beğenmemiştim inş bu güzel çıkar.

Umarım 212 Men gibi çıkmaz.

Belki defalarca belirttim ama geçen yaz San Siro'dan alıp kullandığım 212 Men hafif terle birleşince iğrenç ötesi bir kokuya dönüşmüştü. Rezil olmamak için koşa koşa duşa gitmiş, kokuyu da hemen yok etmiştim. Kabusdan beterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Ya şimdi şöyle. Ben bunun orijinalinide sıktım elime mor parfümeriden acıgınıda sıktım. Açıkçası aralarında pek bi fark yok hatta neredeyse aynı bile diyebilirim. .Şimdi yukardada dediğim gibi ilk başta kokuyu çok sevebılıyorum ama sonradan çok itici gelmeye başlıyo bazıları. Onun içinde mordan kalem boyunu aldım onu kullanıyorum şimdi.

Kalem boy almakla en iyisini yapmışsın.

Zaten başta GKHN1905 kardeşimiz olmak üzere bizlerin tavsiyesi de o.

Çünkü aynı sorunla bende karşılaşabiliyorum. İşte size çok garip örnek; Mor Parfümeri'den çok çok beğenerek kalem boyunu aldığım Kenzo Leaupar, tam yaza uygun, hafif ve kremsi bir koku olmasına karşın, her nedense son 1-2 gündür hafiften baymaya ve mide bulantısı yapmaya başladı. Mor Parfümeri bu kokuda kesinlikle çok başarılı orijinaline çok ama çok yakın hatta bence orijinalinden daha iyi. Başka bir kokuda bu bayma hadisesiyle karşılaşsam olabilir derdim ama bu kadar severek alıp, ballandıra ballandıra anlattığım bir kokuda bunu yaşamak beni çok ama çok şaşırttı. Belki 1-2 hafta ara verdikten sonra kokuyu yeniden çok beğenmeye başlayacağım, kim bilir...

Kesinlikle aldığımız her kokuya zaman tanımalı, hakkında çabuk karar vermemeliyiz.

Uzun bir süre normal boy açık parfüm almayı düşünmüyorum, kalem boya dolayısıyla çoğunlukla Mor Parfümeri ve azınlıkla İxora'ya devam. zaten sık aralıklarla yeni koku denediğimden normal boy almamnın da yok.

• 2 hafta önce jil sunder summer men'i bayıla bayıla kokluyodum. Şimdi karşılaştırmak adına bi koluma jean paul'ü diğerine jil sander'ı sıktım. Anlayamadığım bir şekilde jil sander başımı ağrıttı midemi bulandırdı valla kullanamıycak gibiyim bunu gidip değiştirmeyi düşünüyorum nerdeyse hiç eksilmedi sayılır..
    Birde şu terre hermes'e bakayım bir ara..
  • JPG'yi mor parfümeri disinda neresi iyi yapiyo? Ve mor parfümerinin internetten satisi var mi?
  • Bvlgari Aqva Pour Homme - 100ml
    Issey Miyake - 125ml
    Jilsander Sun Men - 125ml
    Narciso Rodriguez For Him - 100ml
    1 Million - 100ml
    Rochas Man - 100ml
    Tom Ford Men - 100ml

Arkadaşlar yaz için bir parfüm alacağım. Ama önümüzde daha soğuk geçeceğini düşündüğüm Mayıs var. O yüzden şekerli kokuları elemedim. Ama 100ml'nin ne kadar gideceğini de bilmiyorum. her gün 5-6 fıs sıkarım. Bu süreçle şişenin ömrü Haziran'a kadar sarkacaksa şekerli kokuları elemeyi düşünüyorum. Bunun dışında siz hangisini önerirsiniz? Bu 7 parfümden 4 taneye indirmem gerek. Onları da koklayarak alacağım. Koku kesinlikle kalıcı olmalı. Uçup gitmemeli üstümde. Bir de farkedilir olsun. Bundan kastım afrodizyak içeriğinden çok, hani bazı kokuları duymak için iyi bir burna sahip olmanız gerekir ya işte bu olmasın. Herkesin rahatça algılayabileceği bir şey olsun. Bilmiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

Not: 18 yaşındayım. Beyaz tenliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Zweistein
    Bvlgari Aqva Pour Homme - 100ml
    Issey Miyake - 125ml
    1 Million - 100ml
    Rochas Man - 100ml
    Tom Ford Men - 100ml

Arkadaşlar yaz için bir parfüm alacağım. Ama önümüzde daha soğuk geçeceğini düşündüğüm Mayıs var. O yüzden şekerli kokuları elemedim. Ama 100ml'nin ne kadar gideceğini de bilmiyorum. her gün 5-6 fıs sıkarım. Bu süreçle şişenin ömrü Haziran'a kadar sarkacaksa şekerli kokuları elemeyi düşünüyorum. Bunun dışında siz hangisini önerirsiniz? Bu 7 parfümden 4 taneye indirmem gerek. Onları da koklayarak alacağım. Koku kesinlikle kalıcı olmalı. Uçup gitmemeli üstümde. Bir de farkedilir olsun. Bundan kastım afrodizyak içeriğinden çok, hani bazı kokuları duymak için iyi bir burna sahip olmanız gerekir ya işte bu olmasın. Herkesin rahatça algılayabileceği bir şey olsun. Bilmiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

1 million, rochas ve tom ford'u hemen ele derim ben. Geriye kalanlardansa benim oyum issey miyake'ye. Bahar-yaz aylari icin mükemmel bi koku püfür püfür dolasirsin

• quote:

Issey Miyake - 125ml

Bu üçlüyü düşün derim orjinal alacaksan da bunların arasına aqva marine'i de katabilirsin. Kenzo pour home aynı şekilde.
  • Bir ağırlığı olan kokular listesi de ben yapıyım
    1-Terre Hermes
    2-Michael Rodriguez For him
    3-Bvlgari pour home
    4-Lacoste by lacoste
    5-Gucci by gucci
    6-Gucci pour home 2
    7-Euphoria intense
    8-Armani Attitude
    9-Bvlgari soir
    10-Bvlgari extreme
    11-Micheal Kors

Sıralamam da beğeni önplanda değildir.
  • quote:

Issey Miyake - 125ml
    1 Million - 100ml
    Rochas Man - 100ml
    Tom Ford Men - 100ml

arkadaşın dediği gibi rochas-1 millon - ağır kaçar
    Tavsiyem Sana gidecek koku Bvlgari aqva por home, emin ol olumsuz yorum almazsın kalıcı hissedilir.
    http://www.hizlial.com/saglik-guzellik/parfum/bvlgari-aqua-pour-homme-edt-erkek-parfumu_08.033.4263.0005.htm
    fiyatı uygun kaçırma derim.
    ayrıca Hugo Boss Bottled Night Homme Edt tavsiye ederim.

• Aramıza yeni katılan arkadaşların olması mutluluk verici. Yakında sabitletiriz üst konu yaparız bu konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Aramıza yeni katılan arkadaşların olması mutluluk verici. Yakında sabitletiriz üst konu yaparız bu konuyu

evet hoşgeldiler sefa getirdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905
    Aramıza yeni katılan arkadaşların olması mutluluk verici. Yakında sabitletiriz üst konu yaparız bu konuyu

Bencede üst konu olmalı artık. Başlarda açık parfüme ağırlık vermiştik şımdi dengelendi hem. Gayet güzel olur
  • aradıgımız her parfüm hakkında yorum bulabiliyoruz bu konuda o yüzden cok faydalı bi parfümün bu kadar uzayacagını sanmazdım fakat degerli abilerimiz arkadslarımz sayesinde devam ediyor ve sohbet ortamı güzel hergün girince ilk baktıgım konulardan birisi
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.