Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Peki peşin fiyatına taksit seçeneğiniz var mı yoksa bu belirttiğiniz fiyatlar peşin fiyatları mı Ferhat Bey ?

yazdığımız fiyatlar peşin fiyatlarıdır, kredi kartı ile tek çekim için % 3 , yedi taksit için % 7 ilave oluyor , world ve maximum kart olursa daha kolay oluyor :)

yaklaşık 1 aya kadar sizden 2 adet tek taş yüzük ve bir çift alyans almayı düşünüyoruz arkadaşımla birlikte.
    toplu alımlarda biraz yardımcı olursunuz sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Peki peşin fiyatına taksit seçeneğiniz var mı yoksa bu belirttiğiniz fiyatlar peşin fiyatları mı Ferhat Bey ?

yazdığımız fiyatlar peşin fiyatlarıdır, kredi kartı ile tek çekim için % 3 , yedi taksit için % 7 ilave oluyor , world ve maximum kart olursa daha kolay oluyor :)

yaklaşık 1 aya kadar sizden 2 adet tek taş yüzük ve bir çift alyans almayı düşünüyoruz arkadaşımla birlikte.
    toplu alımlarda biraz yardımcı olursunuz sanırım

indirim pek olamıyor ama bakalım :)

• hayırlı işler öncelikle;
    şu modeli ne kadar alabiliriz sizden.

http://www.shopaltinbas.com/urun.aspx?id=2160

ayrıca bu konsepte vs1 h 40 ct ne kadar olur acaba?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosba55

hayırlı işler öncelikle;
    şu modeli ne kadar alabiliriz sizden.

http://www.shopaltinbas.com/urun.aspx?id=2160

ayrıca bu konsepte vs1 h 40 ct ne kadar olur acaba?
    teşekkürler

Taşların fiyatları ilk mesajda guncel olarak bulunmakta , yüzüğün modeli fiyati degistirmiyor. Linkteki modelin aynısını istediginiz taşa yapariz.

Bu taşlar olabilir

0.40 H VS2 1750 tl 2136733470
    0.40 H VS1 1825 tl 5136217512

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar,
    fiyatlar güncelmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

selamlar,
    fiyatlar güncelmi?

Guncel

• Istanbula satışınız varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

Istanbula satışınız varmı?

Kararlastirdigimiz tasi ve modeli hazirlayip , istanbuldan teslim alabileceginiz bir yere gonderebilirim onun disinda satisimiz yok . Yada kargo ile oluyor .

• Arkadaşlar sırf bu konu hakkında yorum yapabilmek için siteye üye oldum. Ferhat Beyden geçtiğimiz haftalarda ben de bir tek taş pırlanta satın aldım. Kendisi çok yardımsever ve çok güvenilir bir insan. Taşın üzerindeki seri numarasını bile gösterip GIA'nın sitesinden kontrol ettirdi. Diğer türlü GIA sertifikasının bile bence hiçbir önemi yok. Sadece bir kağıt parçası. Ayrıca biraz araştırmış biri olarak bu fiyatlara bu kadar güvenerek tek taş alabileceğiniz başka bir yer bulmak çok zor bence. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

Arkadaşlar sırf bu konu hakkında yorum yapabilmek için siteye üye oldum. Ferhat Beyden geçtiğimiz haftalarda ben de bir tek taş pırlanta satın aldım. Kendisi çok yardımsever ve çok güvenilir bir insan. Taşın üzerindeki seri numarasını bile gösterip GIA'nın sitesinden kontrol ettirdi. Diğer türlü GIA sertifikasının bile bence hiçbir önemi yok. Sadece bir kağıt parçası. Ayrıca biraz araştırmış biri olarak bu fiyatlara bu kadar güvenerek tek taş alabileceğiniz başka bir yer bulmak çok zor bence. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.

rica ederim , elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum :) hayırlı olsun güle güle kullansınlar .
  • Acaba pazar günü dükkanınız açık mı ? Eğer açıksa sizden 18 ayar alyans modellerinize bakmaya gelmeyi düşünüyoruz.
    Bu yüzükten elinizde varmıdır yada yapabilir misiniz ?
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!
  • quote:

Acaba pazar günü dükkanınız açık mı ? Eğer açıksa sizden 18 ayar alyans modellerinize bakmaya gelmeyi düşünüyoruz.
    Bu yüzükten elinizde varmıdır yada yapabilir misiniz ?
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

pazar günü açık değiliz maalesef , ctesi tam gün açığız resimdeki modelin aynısı yok ama yapılabilir sorun değil .

• peki 18 ayar bu yüzük tarafınızdan yapılırsa ortalama satış fiyatı ne olur 2 tanesinin?
  • quote:

peki 18 ayar bu yüzük tarafınızdan yapılırsa ortalama satış fiyatı ne olur 2 tanesinin?

150 tl adetinde işçliği olur , gramı 70 tl . 18 gram gelse 1260 altını 300 de işçilik 1560 tl ye çıkar . gramı değişirise altın için ödenen kısımda değişebilir.
  • Anladım teşekkür ederim yakın tarihte dükkanınıza uğrayarak sizi ziyaret edeceğiz.
    Kolay gelsin.
  • quote:

Anladım teşekkür ederim yakın tarihte dükkanınıza uğrayarak sizi ziyaret edeceğiz.
    Kolay gelsin.

rica ederim, ne zaman isterseniz yardımcı olurum :)
  • Merhaba Fahri Bey,

3 ya da 5 taşlı yüzüklerde kullanılan taşlarında GIA sertifikası var mı acaba,
    tek taşlara göre daha küçük taş kullanıldığı için küçük taşlara da sertifika veriliyor mu diye merak ettim.
    merak ettiğim diğer konu ise sizden yüzük almak istediğimde elimde hazır beğendiğim bir montür ile gelirsem istediğim taşların montajını hemen gerçekleştirebilir misiniz.

bilgilendirmeniz ricasıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theygt

Merhaba Fahri Bey,

3 ya da 5 taşlı yüzüklerde kullanılan taşlarında GIA sertifikası var mı acaba,
    tek taşlara göre daha küçük taş kullanıldığı için küçük taşlara da sertifika veriliyor mu diye merak ettim.
    merak ettiğim diğer konu ise sizden yüzük almak istediğimde elimde hazır beğendiğim bir montür ile gelirsem istediğim taşların montajını hemen gerçekleştirebilir misiniz.

bilgilendirmeniz ricasıyla.

merhaba ,

gia sertifikalı taşlar 0.30 ct tan aşağı olmuyor, 3 yada 5 taşlı olanlar 0.30 ve yukarısı olursa gia sertifikalı oluyor daha ufaksa kart sertifikalı . 3 taşta toplam 0.90 , 5 taşta toplam 1.5 ct olmalı yani .

hazır montür ile gelirseniz uygun taş varsa hemen montajını yaparız yok uygun taş yoksa birkaç gün tedarik için bekleriz gelince yaparız öyle olur :)

• hızlı cevabınız için teşekkürler
    peki kart sertifika dediğiniz kuyumcuların kendi verdikleri sertifika gibi mi, uluslararası geçerliği yok sanırım
    yani taş özelliklerini siz belirleyip mi yazdırıyorsunuz

evlenmeden önce pırlanta hakkında çok bilgim yoktu açıkçası o yüzden eşime aldığım taşların uluslararası geçerlikte sertifikası yok
    az önce IDL Pırlantayı arayıp elimdeki taşları sertifikalandırmak istediğimi söyledim fakat darphanenin verdiği karar sonucu şahışlara hizmet edilmediğini ancak bir kuyumcu aracılığı ile başvurabileceğimi söylediler.
    sanırım sertifika veren başka kurum türkiyede yok.
  • evet kuyumcular kendi bastırıyor o kartları tahmini düzenleniyor dediğiniz gibi ,

aldığınızı tekrar sertifikalandırmak zor biraz, üşenmezseniz yapılır ama uğraşmaya değmez bence , bizdeki taşlar satışa sunulmadan evvel yurtdışında sertifikalandırılıyor türkiyede yaygın değil.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.