Şimdi Ara

Ankara Eryaman ve fiber sorunları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
9.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kahkehkah

Merhaba, konuyu hortlatıyorum, Supernonline Fibere geçiş yapmayı düşünüyorum. 2. Etapta oturuyorum. Türk Telekom'da çok fazla kopma sorunu yaşadım. Supernonline Fiber kullanan arkadaşlar bilgi verebilirler mi bu tür sorunlar yaşayıp yaşamadıkları hakkında?

2009'dan bu yana kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Eryaman 3. Etap...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 dan buyana sorunsuz kullanıyorum iki evde ..birinde telefon + tv , diğerinde sadece tv var ilave ..memnunuz (eryamanevleri)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keremone K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim en kısa sürede başvuru yapayım o zaman.
  • Şuan ilginç bir şekilde 2 3 saattir internet yok. Fiber. Bi yağmur yağıyor gibi oldu elektrik gitti geldi ardından net gitti 3 saattir yok.

• Aynı durumdayım hocam, 2-3 saat kadar önce modem arayüzüne yönlendirdi beni bigisayar otomatik olarak gateway protocol hatası olduğu bir uyarı aldım, ardından Superonline müşteri hizmetlerini aradım bana iyileştirme çalışması olduğunu bir saat içinde düzeleceğini söyledi, yarım saat önce tekrar aradığımda ise İç Anadolu bölgesinde genel bir sorun var dediler.

Eryaman Göksu Mahallesinde ikamet ediyorum bende anlaşılan bu sorunda yalnız değilsiniz.

• Şimdi eve geldim internet var görünüyor ama sayfaları açmıyor ,modem arayüzüne yönlendiriyor . Ancak çok ilginç Turkcell tv plus kusursuz çalışıyor ( eryaman ) çağrı merkezi Ankara genelinde sorun var diyor

• Eryaman mahallesinde de superonline fiber bikaç saattir yok

• Hız yavaşlaması var mı ? Eryaman da genel olarak bu sorun var gibi ? 50 lik hızla 5 bile alamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.