Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
16
Favori
487.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarsaumme

arkadaşlar benim bir sorunum war ana ekranda 5 kademe war widgetleri düzenle diyip + ya tıklayarak eklediğiniz ekranları sonradan nasıl kaldıracağız

Anaekranda düzenle deyin. Kaldıracağınız ekrandaki widgetleri kaldırın.(üstüne basılı tutun alta taşıyın). ekranı yan çevirin. Ekranların üstünde kırmızı - işareti olur. ona basın. Ayrıca yazdım ama sırf cevapsız soru kalmasın diye yazdım. Kullanım kitabı çok uzun değil okumalısınız. Yoksa böyle en basit işlemde bile bir dünya uğraşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

Orijinalden alıntı: tarsaumme

arkadaşlar benim bir sorunum war ana ekranda 5 kademe war widgetleri düzenle diyip + ya tıklayarak eklediğiniz ekranları sonradan nasıl kaldıracağız

Anaekranda düzenle deyin. Kaldıracağınız ekrandaki widgetleri kaldırın.(üstüne basılı tutun alta taşıyın). ekranı yan çevirin. Ekranların üstünde kırmızı - işareti olur. ona basın. Ayrıca yazdım ama sırf cevapsız soru kalmasın diye yazdım. Kullanım kitabı çok uzun değil okumalısınız. Yoksa böyle en basit işlemde bile bir dünya uğraşırsınız.

hay Allah senden razı olsun kullanım klavuzu bende değil o yüzden bakamadım kusura bakmayın sizi de uğraştırdım:S

• bu widget olayını kaldıramıyorum nedense ana ekranda 10 tane pencere acıldı yani sırayla yan ceviriyorum bazılarında kırmızı cizgi yok ben istiyorumki mesela hiç wigdet olmasın sırf resim nası kaldırcam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanekti

bu widget olayını kaldıramıyorum nedense ana ekranda 10 tane pencere acıldı yani sırayla yan ceviriyorum bazılarında kırmızı cizgi yok ben istiyorumki mesela hiç wigdet olmasın sırf resim nası kaldırcam anlamadım

önce ekrandaki widget butonuna dokun sonra widgetleri basılı tutarak aşağıya diğerlerinin yanına taşı tüm pencerelerdeki widgetleri temizledikten sonra telefonu yan çevir ve boş pencereleri sil ayrıca telefonun kendi widgetleri silinmez sen ancak sonradan yüklediklerini silebilirsin.
  • NDrive Turkey adlı navigasyon programı hakkında bilgisi olan var mı Kies üzerinden satılıyor 30 TL ye. Öneriyormusunuz ?
    Aslında şu sorunun cevabını da öğrenmek istiyorum ben telefonumu bir navigasyon cihazı olarak kullanmak istediğimde ne kadar başarılı olabilirim ?
  • Arkadaşlar outlook'taki Kişiler, Takvim ve Görevler'de bulunan bilgilerimi Wave' neyle nasıl senronize ederk aktarabilirim. Deniyip, gerçekleştiren varmı? Ben bir türlü gerçekleştiremedim.
    Teşekkürler...
  • cevap için tesekürler birde birsey daha aklıma takıldı bu metin mesajı gönderirken gülücük ikonları falan koyamıyormuyuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: locke78

beyker daha önce sık sorulan sorular diye bir konu başlığı vardı şimdi kapatılmış orda bir arkadaş hd video clipler paylaşmıştı acaba nerden bulabilirim hd video clip biliyormusunuz yada payaşalacak bir arkadaş var mıdır

http://forum.donanimhaber.com/m_42173459/mpage_2/key_/tm.htm istediklerin bu sayfadaydı sanırım. Bazıları ses codeki desteklenmiyor uyarısı verebilir. Ben de 1-2 tane vermişti isterseniz onları da bilgisayarda dönüştürebilirsiniz.

larrylaffer Program tam olarak hangi amaca hizmet ediyor ? Belki benzeri bir uygulama biliyoruzdur.

teşekkrler aradğım buydu

• Arkadaşlar telefonun dilini birkaç gün önce Türkçeden İngilizceye çevirmiştim. O işlemle alakası var mı bilmiyorum ama son birkaç gündür yazıp yolladığım SMS'lerde karakter sayısı az olmasına rağmen 2-3 SMS olarak gönderiyor. Örneğin: 'Abi ben bugun hali sahaya gelemeyecegim. Ders cikisinda ayagimi burktum, cok aciyor. Size iyi oyunlar.' şeklinde attığım (ve görüldüğü üzere Türkçe karakter kullanmadığım) bir mesajın normalde 1 SMS uzunluğunda oldugunu görüyoruz ama telefoun bunu 2 SMS uzunlugunda göndereceğine dair beni uyarıyor. Biraz daha uzun mesaj yazdığımda bu 3 SMS-4 SMS oluyor. Bu olay neyden kaynaklanıyor bilmiyorum. Belki sorun dildedir diye düşünüp telefon dilini tekrar Türkçe yaptım ama hala aynı olayı yaşıyorum.

Bu sorun neyden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eturk9

NDrive Turkey adlı navigasyon programı hakkında bilgisi olan var mı Kies üzerinden satılıyor 30 TL ye. Öneriyormusunuz ?
    Aslında şu sorunun cevabını da öğrenmek istiyorum ben telefonumu bir navigasyon cihazı olarak kullanmak istediğimde ne kadar başarılı olabilirim ?

Ben genellikle içindeki kendi navigasyonu olan route 66 yı kullanıyorum. Çok ta memnunum. Ndrive da var ayrıca onu fazla tercih etmiyorum. Route 66 da kullanıma alıştıktan sonra (ki bir çok kişi kullanımı zor diyor ancak bence çok pratik) oldukça başarılı bir navigasyon yapıyor. Haritası Teleatlas. NDrive ın haritası Başarsoft. Türkiyedeki en iyi harita diyenler çoğunlukta. Ancak Ndrive için henüz güncellemesi çıkmadı. 2 aydır yakında çıkacak diye başarsoftun sitesinde açıklama var. Sanırım 2011 in ilk aylarında yada bu ay sonuna doğru yeni haritası çıkar. Şuan hala 2009 haritası kullanıyor. Navigasyon konusunda kimisi memnun kimisi memnun değil. Telefonu yeni aldıysanız zaten 1 ay deneme sürümünüz var route 66 dan. Onu kullanın kararı siz verin. Aynı zamanda bu konuda 1. msjdaki soruları okursanız navigasyonun kullanımı hakkında da az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

komutan16 Ben yapmadım ancak okuduğum kadarıyla bunu yapanlar önce outlook ile gmail i senkronize ediyor. Daha sonra Gmail ile telefonu senkronize ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozza123

Arkadaşlar telefonun dilini birkaç gün önce Türkçeden İngilizceye çevirmiştim. O işlemle alakası var mı bilmiyorum ama son birkaç gündür yazıp yolladığım SMS'lerde karakter sayısı az olmasına rağmen 2-3 SMS olarak gönderiyor. Örneğin: 'Abi ben bugun hali sahaya gelemeyecegim. Ders cikisinda ayagimi burktum, cok aciyor. Size iyi oyunlar.' şeklinde attığım (ve görüldüğü üzere Türkçe karakter kullanmadığım) bir mesajın normalde 1 SMS uzunluğunda oldugunu görüyoruz ama telefoun bunu 2 SMS uzunlugunda göndereceğine dair beni uyarıyor. Biraz daha uzun mesaj yazdığımda bu 3 SMS-4 SMS oluyor. Bu olay neyden kaynaklanıyor bilmiyorum. Belki sorun dildedir diye düşünüp telefon dilini tekrar Türkçe yaptım ama hala aynı olayı yaşıyorum.

Bu sorun neyden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltebilirim?

Ayarlar-uygulamalar-mesejlar-metin mesajları-karakter desteği. Bende şuan seçili olan GSM alfabesi. Büyük ihtimal onunla ilgilidir.

• quote:

Telefonu almayı düşünüyorum ama bir kaç soru sormalıyım öncesinde.

1- Telefonu aldıktan sonra ilk olarak ne yapmam gerekiyor güncelleştirme yüklemelimiyim yüklediğim takdirde uygulamaları ücretsiz indiremezmiyim?

2- Iphone, blackberry v.b. telefonlarda olduğu gibi örneğin facebooktan bildirim geldiğinde anında telefona ulaşıyor mu ?
  • beyler son günlerde wave için andorid desteğinin geleceği söyleniyor ne diyorsunuz deli saçması mı bu söylentiler
  • calışıyor fakat 5 tl aylık ücreti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burny

quote:

1- Telefonu aldıktan sonra ilk olarak ne yapmam gerekiyor güncelleştirme yüklemelimiyim yüklediğim takdirde uygulamaları ücretsiz indiremezmiyim?

2- Iphone, blackberry v.b. telefonlarda olduğu gibi örneğin facebooktan bildirim geldiğinde anında telefona ulaşıyor mu ?

Telfon zaten çok stabil bir sürümle geliyor. ondan sonra 1 güncelleme var şuan. Onu yüklemesiniz olur extra bir şey katmıyor ayrıca hatta bence yüklemeyin üstündeki sürüm daha stabil. Aralık sonu gibi bada 1.2 güncellemesi çıkacak gibi duruyor onu yüklersiniz. Şuan gelecek sürümle ücretli uygulamaları ücretsiz yükleyebilirsiniz ancak güncellerseniz yükleyemezsiniz. Yada multiloader ile 1.2 nin betasını yüklerseniz yine ücretlileri ücretsiz olarak yüklemek mümkün.

2. sorunun cevabını bende merak ediyorum aslında. Aydink hocam bunu yapıyordu ama nasıl yapıyor bilmiyoru. Gerçi hiç bir şey yapmadan multiloader ile 1.2 yükledim CSC ITV yaptım demişti. Belki de şuanki versiyonda yani bada 1 ve 1.0.2 de bu özellik yok bilemiyorum çünkü ben bulamadım. Bada 1.2 ile geliyor olabilir. Şuan 1.2 yüklemek mümkün. Ancak tab kies üstünden yani resmi sürüm değil. Piyasaya sızdırılan beta sürümler. Aslında Aydink hocam okuyorsan bu yazıyı şu facebook bildirimleri hakkında bir yazı yazsan çok memnun olurum. 1.2 ile gelen bir özellik mi yoksa CSC ITV(ne olduğunu bilmiyorum) bununla ilgili bir şey mi?

locke78 Bir ara çalışma yapılıyordu ancak vazgeçildi daha sonra yeni bir çalışma başladı bunun için Aralık ayında benim gördüğüm kadarıyla yani daha yeni. Eğer bundan da vazgeçilmezse 1 yıl sonra falan ancak olur.

farba Social Hub Premium dan bahsediyorsan Türkiye de şuan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 17 Aralık 2010; 23:41:06 >

• quote:

quote:

quote:

Telfon zaten çok stabil bir sürümle geliyor. ondan sonra 1 güncelleme var şuan. Onu yüklemesiniz olur extra bir şey katmıyor ayrıca hatta bence yüklemeyin üstündeki sürüm daha stabil. Aralık sonu gibi bada 1.2 güncellemesi çıkacak gibi duruyor onu yüklersiniz. Şuan gelecek sürümle ücretli uygulamaları ücretsiz yükleyebilirsiniz ancak güncellerseniz yükleyemezsiniz. Yada multiloader ile 1.2 nin betasını yüklerseniz yine ücretlileri ücretsiz olarak yüklemek mümkün.

2. sorunun cevabını bende merak ediyorum aslında. Aydink hocam bunu yapıyordu ama nasıl yapıyor bilmiyoru. Gerçi hiç bir şey yapmadan multiloader ile 1.2 yükledim CSC ITV yaptım demişti. Belki de şuanki versiyonda yani bada 1 ve 1.0.2 de bu özellik yok bilemiyorum çünkü ben bulamadım. Bada 1.2 ile geliyor olabilir. Şuan 1.2 yüklemek mümkün. Ancak tab kies üstünden yani resmi sürüm değil. Piyasaya sızdırılan beta sürümler. Aslında Aydink Hocam okuyorsan bu yazıyı şu facebook bildirimleri hakkında bir yazı yazsan çok memnun olurum. 1.2 ile gelen bir özellik mi yoksa CSC ITV(ne olduğunu bilmiyorum) bununla ilgili bir şey mi?

Cevaplar için teşekkürler telefonu aldıktan sonra rahatsız etmiş olmazsam bol bol soru sorarım heralde Bu telefona anında ulaşan bildirim işinide çözebilirsek çok güzel olur gerçekten. Tekrardan teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2. sorunun cevabını bende merak ediyorum aslında. Aydink hocam bunu yapıyordu ama nasıl yapıyor bilmiyoru. Gerçi hiç bir şey yapmadan multiloader ile 1.2 yükledim CSC ITV yaptım demişti. Belki de şuanki versiyonda yani bada 1 ve 1.0.2 de bu özellik yok bilemiyorum çünkü ben bulamadım. Bada 1.2 ile geliyor olabilir. Şuan 1.2 yüklemek mümkün. Ancak tab kies üstünden yani resmi sürüm değil. Piyasaya sızdırılan beta sürümler. Aslında Aydink Hocam okuyorsan bu yazıyı şu facebook bildirimleri hakkında bir yazı yazsan çok memnun olurum. 1.2 ile gelen bir özellik mi yoksa CSC ITV(ne olduğunu bilmiyorum) bununla ilgili bir şey mi?

Cevaplar için teşekkürler telefonu aldıktan sonra rahatsız etmiş olmazsam bol bol soru sorarım heralde Bu telefona anında ulaşan bildirim işinide çözebilirsek çok güzel olur gerçekten. Tekrardan teşekkürler.

hızlı al da güzel bir kampanya var ay sonuna kadar bonusa 10 taksit %6 indirim ayrıca nisan 2011 de ödeme bende ordan aldım Telpa garantili geldi.

• quote:

quote:

quote:

2. sorunun cevabını bende merak ediyorum aslında. Aydink hocam bunu yapıyordu ama nasıl yapıyor bilmiyoru. Gerçi hiç bir şey yapmadan multiloader ile 1.2 yükledim CSC ITV yaptım demişti. Belki de şuanki versiyonda yani bada 1 ve 1.0.2 de bu özellik yok bilemiyorum çünkü ben bulamadım. Bada 1.2 ile geliyor olabilir. Şuan 1.2 yüklemek mümkün. Ancak tab kies üstünden yani resmi sürüm değil. Piyasaya sızdırılan beta sürümler. Aslında Aydink hocam okuyorsan bu yazıyı şu facebook bildirimleri hakkında bir yazı yazsan çok memnun olurum. 1.2 ile gelen bir özellik mi yoksa CSC ITV(ne olduğunu bilmiyorum) bununla ilgili bir şey mi?

locke78 Bir ara çalışma yapılıyordu ancak vazgeçildi daha sonra yeni bir çalışma başladı bunun için Aralık ayında benim gördüğüm kadarıyla yani daha yeni. Eğer bundan da vazgeçilmezse 1 yıl sonra falan ancak olur.

Sayın re-storm eğer bu olay gerçekleşirse bu telefon bence piyasada rakipsiz olur. gibime geliyor

• teşkkürler güzel bir sayfa olmuş çok faydalı oldu.
  • quote:

quote:

quote:

Sapla saman karışmış Facebook bildirimlerinin CSC ile alakası yok. Bada 1.2 de bildirimler Facebook uygulamasına girince mesaj olarak düşüyor. Daha önceki versiyonlarda görmedim. Ayrıca bu bildirim takıntısını anlamakta zorlanıyorum. Bende msn de push mail olarak kurulu ve biri bana facebook tan bildirim gönderdiğinde, Facebook anında beni mail ile bilgilendiriyor ve bende uygulamaya girip bakıyorum. Bu kadar basit.

Kolay Gelsin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.