Şimdi Ara

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
1
Favori
76.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarı çekelim konumuzu bugün sağlam maçlar olmasını bekliyorum.
  • hala zavviyi bekliyorumsabırsızlanmaya başladım yazılanları okuyunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

quote:

Orijinalden alıntı: xtaha7x

ohh bugun 2 mac yaptim insallah 4 mc daha ypcm bu hfata ok hallederiz

Ben senin daha fazla maç yapmanı bekliyordum ne tarz bir problem var anlamadım

Dersler agirlasinca ps3 e ara verdim pek zamanim olmuyor . macimizda cok zevkliydi ayrica son dakkalarda yine sapiittim verdim maci ... bende istatislikler rezil suan 10 yenilgi 5 galibiyet ama olsun bir takas herseyi degistirebilir ayrica farkettimmde takimi baya karismis rondoyu vermeden nasi aldin gino duncan falan onuda anlamadim
    Sanirim iki kez alihan arkadasima bir kez TrGarneTT yenildim ve CozbutaTR yendim bugun Tuqberk arkadasimizla yaptigimiz mac boyali alan ihlalinden dolayi resetlendi simdilik gelismeler bu

• quote:

quote:

quote:

ohh bugun 2 mac yaptim insallah 4 mc daha ypcm bu hfata ok hallederiz

Ben senin daha fazla maç yapmanı bekliyordum ne tarz bir problem var anlamadım

Dersler agirlasinca ps3 e ara verdim pek zamanim olmuyor . macimizda cok zevkliydi ayrica son dakkalarda yine sapiittim verdim maci ... bende istatislikler rezil suan 10 yenilgi 5 galibiyet ama olsun bir takas herseyi degistirebilir ayrica farkettimmde takimi baya karismis rondoyu vermeden nasi aldin gino duncan falan onuda anlamadim
    Sanirim iki kez alihan arkadasima bir kez TrGarneTT yenildim ve CozbutaTR yendim bugun Tuqberk arkadasimizla yaptigimiz mac boyali alan ihlalinden dolayi resetlendi simdilik gelismeler bu

bugün maç havamda değilim bende.
    Ufak ayarlamalarla bu hale geldik te oturtamadık kadroyu kötüyüm.

• Merhaba arkadaşlar,

PSN mesajdanda yazdığım üzere artık minimum ve maksimum kotalar kalkmıştır. Bundan sonraki 2 hafta içerisinde ''2 ocak'' tarihine kadar tüm maçlarınızı(40) ayarlayaraktan ,ister forum üzerinden ister psn üzerinden randevulaşıp bitirmenizi rica ederim. Aksi takdirde maçlarınız simulate edilmek zorunda kalıncaktır.

30 maçı geçenlerin işi daha ağırdan almalarını kendi iyilikleri adına tavsiye ederim, çünkü playofflara ısınarak girmek sizin için daha iyi olacaktır yada siz bilirsiniz.

Bildiğiniz üzere 2. sezon takım seçimleri öncelikli olarak en çok maç bitirene hak tanıyacaktır. Yani herkesin inşallah 40 maç bitirdiği göz önüne alınırsa tabi ki bu eşitlik halinde daha kötü rekora sahip oyuncu arkadaşımız ilk takım seçme hakkına sahip olacaktır. Draft usulü diyebiliriz. Ama öncelikli bitirilen maç sayısı göz önünde olacaktır ardından rekorunuz.

Hepinize PSN üzerinden 6. adam seçimiyle ilgili mesaj atılmıştır, lütfen birazcıkta istatistikleri inceleyip kendinize göre bir ilk 3 belirleyin. Sırasıyla 5, 3 ve 1 puan verilecektir 1., 2. ve 3. seçimlerinize ve kendi oyuncunuza veremiyorsunuz. Bu şekilde ilerleyen günlerde en iyi savunmacı ve MVP adaylarını da size gönderip yine aynı şekilde seçimler yapmanızı rica ederim.

Pazar gecesi 23.59 da takas bitecektir.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Lig Ana sayfamıza baktığınızda gördüğünüz logo alihan777 arkadaşımız tarafından yapılmıştır. Ve kendisi ödüllerle bu tip logo ve resimler hazırlamaya devam edecektir. Ona da buradan teşekkürler.

Lig Ana Sayfası

• Ataman abi ligden çıkmak istiyorum..
  • Sakin ol biraz acele verilecek bir karar değil bu.Anlık düşüncelerle kararlar alma iyice düşün öyle karar ver.
  • ^^

Olay nedir biri bana özelden anlatsın lütfen??

Ayriyeten ligdeki tüm arkadaşların bilmesini isterim ki, 2. pozisyonu PG olmayan hiç bir oyuncu 1 numara yani oyun kurucu PG pozisyonunda oynatılamaz. İlk mesaja da bakabilirsiniz. Bu konuda 2k nın roster ları pozisyon bilgisi olarak bize ne veriyorsa onu kullanıyoruz, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 18 Aralık 2010; 20:52:07 >
  • Beklenmedik sekilde ust uste 2 galibiyetle tanisan portland moral depoladi . Lamarcus Aldrighe takima isinmasi Bench oyuncularinin oyuna buyuk katki saglamsi portlandi gelistirdi

Brandon Roy Basin Toplantisinda Cok Mutluydu:

Takimimiz gitdide dahada iyilesiyor alacagimiz yeni galibiyetler yakindir, artik takim oyunu oynamayi nerde nasil hamle yapacagimizi ogrendik cok mutluyuz . dedi

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!]
  • ^^

+1

Tebrikler Taha. Resim 10 numara, Portlandı dahada güzel günler bekler bence de.

Not:

SEZON ÖDÜLLERİ OYLAMASI

!!! MVP ÖDÜLÜ !!!

Kevin Durant
    Lebron James
    Brandon Roy
    Kobe Bryant
    Deron Williams
    Gilbert Arenas
    Chris Paul
    Carmelo Anthony

!!!EN İYİ 6. ADAM ÖDÜLÜ !!!

George Hill
    Marcus Thornton
    Jamal Crawford
    Shaquille Oneal
    Arron Afflalo
    Pietrus

!!! EN İYİ ÇAYLAK !!!

John Wall
    Blake Griffin

!!!EN İYİ SAVUNMACI!!!

Josh Smith
    Pau Gasol
    Yao Ming
    Noah
    Okafor
    Rondo
    Al Jefferson
    Marcus Camby

Arkadaşlar yukardaki oyunculardan her bir kategori için ilk 3 sıralamanızı yapıp bana PSN özel mesajdan ya da buradan özel mesaj ile yada direk foruma mesaj ile göndermeniz rica olunur. Bu mesaj size psn mesaj yolu ilede atılmıştır, bilginize. Kendi oyuncunuzu sıralamaya koyamazsınız.

Takım değiştiren oyuncular genelde sıralamalarda tercih edilmemiştir.

Oy atmayan oyuncularımız olursa eğer kendi oyuncuları 1. seçilse bile 2. sıradakine ödül verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 19 Aralık 2010; 22:03:07 >

• Yukarı gelelim :)
    Belkide herkesin biraz çabasıyla yeni yıl gelmeden playoff heyecanı yaşarız ben umutluyum :)
  • Top Ten adayı olmaz belki bu hareket ama ilk video yüklemem olduğu için ilgi çekeceğini umdum ve sizlerle de paylaşmak istedim. Community sayfamızda da izleyebilirsiniz. J-Rich Duncan ve Blake üzerinden smaç vuruyor. Benim çok hoşuma gitti

http://community.2ksports.com/community/media/viewer.cfm?mediaid=3566920
  • Önce Garnett ağladı Westbrook tarafından şimdide Duncan nedir benim bu HOF lerin smaçörlerden çektiği :)
  • quote:

Önce Garnett ağladı Westbrook tarafından şimdide Duncan nedir benim bu HOF lerin smaçörlerden çektiği :)

• Bu arada oylamalarla ilgili ufak tüyolar süper olur kim burun farkıyla önde durum değişebilir dengeli tarzı yorumlarla :)
  • Altta kalmayalım :)
    Denver'lı arkadaş ortalarda yok bilgi var mı ?
    Bu arada Rondo Rondo Rondo diyorum 24 Asist :)
  • Denver'lı arkadaşla daha yapmadığım 2 maç var Umarım en kısa zaman da aramıza döner..
  • Sezon ödülleri oylamasına katılanlar:

Trgarnet, istanblue, tronpz, sellaymi, kejman, alihan,emred ve ben(virtinsanity).

Gerçekten katılım oldukça az umarım herkes oy hakkını kullanır. Sizin adamınız oylanırken sizinde diğerlerini oylamanız rica olunur. Bu sezon adaylar arasında adamanız olmasa bile ileriki sezonlarda olabilir, aksi durumda katılım bu seviyede kalırsa bu ödüllerin pek bir anlamı kalmaz diye düşünüyorum.

An itibariyle:

6. Adam
    1- George Hill
    2- Jamal Crawford
    3- Shaq

En İyi Çaylak
    1- Wall
    2- Griffin

En İyi Savunmacı
    1- J. Smith
    2- Yao Ming
    3- Pau Gasol

MVP
    1- Kobe
    2- Chris Paul
    3- Brandon Roy
    4- Deron Williams

Playofflara kadar oylamalar sürecek umarım katılım yükselir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 22 Aralık 2010; 20:59:04 >
  • Hill Hill Hill :)
    Griffin gelecek sezon Mvp adayıdır açılın :D
  • Daha oynanacak maçlarım var. Bu maçlar sonunda adaylarımı belirteceğim. Karar aşamasındayım açıkcası. İnce eliyip sık dokumak gerek

O neden den ötürü şimdi oy vermiyorum ama verilen oylar karşısında da fikirlerim değişebilir. 1 oy ne kadar farkettirir bilinmez ama vermişken oyumu tam verme niyetindeyim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.