Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: un4saken
     SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

Windows Teması "Badawin" - İndir

gordugum en iyi tema

• slm arkadaşlar yeni aldığım samsung wave 525 marka telefonumu kopek kacırıp dişlemiş sanırım dış kasa ekran değişecek telefon açılıyo dokunmatik çalısıyo ama ekranda kocaman bi catlak ve görüntünün yarısı yok sizce Garanti kabul eder mi ? Etmese bile ne kadar masraf çıkar ? ve telefon yapıldıktan sonra randıman verir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spikemurat

slm arkadaşlar yeni aldığım samsung wave 525 marka telefonumu kopek kacırıp dişlemiş sanırım dış kasa ekran değişecek telefon açılıyo dokunmatik çalısıyo ama ekranda kocaman bi catlak ve görüntünün yarısı yok sizce Garanti kabul eder mi ? Etmese bile ne kadar masraf çıkar ? ve telefon yapıldıktan sonra randıman verir mi ?

Kullanıcı hatasından dolayı garanti kapsamına sokmazlar. Ekrandaki duylar zarar görmemişse sadece ekranı değiştirler. Tahminen de 100 lira civarı masrafı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

Windows Teması "Badawin" - İndir

gordugum en iyi tema

Kesinlikle. Aklımda bunun windows 7 ikonları ile yapmak vardı, benden önce yapmış arkadaş gerek kalmadı :) Severek kullanıyorum.

Bada 1.2 ile menü arka planını siyah yapabilirsek kendi siyah temamı kullanacağım, ama şimdilik bunu kullanacağım uzun süre :)

• Garanti kabul etmez elbette hocam. Oldukça tuzluya geleceğini düşünüyorum. Sadece ekran yurtdışında $80 gördüğüm kadarıyla. Burada %50 fazlasına + işçilik vs alırlar. Kasa için emin değilim ama $40 vardır herhalde.
  • Telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bazı ufak tefek sorularım var yanıtlarsanız sevinirim.

1- Telefona gelen mesajların tarihleri bazen yanlış geliyor sizdede oluyor mu ? Neden olabilir? Saat ayrları vs doğru ayarlı.Teknosadan almıştım götürdüm oraya sordum bilemiyorum samsungun servisine götürüp yeni yazılım yükletelim dediler veremedim 3 gün sonra şehir dışına çıkıcaktım.İşte örnek SS.

2- Evimde wifi var telefonun wifisinide 24 saat açık bırakıp facebook , twitter , gmail gibi hesaplarımdan gelen iletileri anında öğrenmek istiyorum ama her sn hesaplarımı güncellemiyo en kısa 3 saatde 1 güncelle seçeneği var.Alırken push mail özelliğine dikkat etmiştim özelliklerinde var yazıyodu ama kullanamıyorum.

3-Rehberdeki kişilere tam ekran fotoğraf atama gibi bir özelliği var mı? Ben bulamadım.

4-Arama esnasında sonlandırmak için ekranın altında kırmızı bir çubuk çıkıyor ve basılı tutmak gerekiyor.Ellerim doluyken telefonu başımın ve omzumun arasına sıkıştırarak kullandığımda çenem , yanağım vs bir yerim ekrandaki kırmızı sonlandır çubuğuna basılı tutmuş oluyor ve arama sonlanıyor.Böyle saçma bir şey görmedim.Bir önceki telefonum iphondu telefonu kulağıma tutarken sensörü sayesinde algılıyodu ve ekranı otomatik kapatıyodu kulağımdan geri çektiğimde ekran otomatik açılıyodu.Bir sensörün maliyeti ne kadardırki takamamış naparsan yap telefonun ekranı açık kalıyor ondan sonra olur olmaz kapanıyor.Bir sensör koysalardıda fiyatı 450 tl olsaydı.

5-Telefonun alarmını kurunca kendi otomatik sadece haftaiçi açık ol seçeneğini seçiyor onun yüzünden bir hafta sonu sabaha kurduğum alarm çalmadı kalkamadım.Hafta sonu kurduğum bütün alarmlarda sadece haftaiçi çal seçeneğini kapatmam gerekiyor sinir oldum gereksiz yere uğraştırıyor.

6-Gelen mesajı okumuş olsam bile arama sonlandırma tuşuna basarak çıktığımda hala yeni mesaj gelmiş gibi yukarda sarı mektup ikonu duruyo , kilit ekranında puzzle duruyo vs. bir türlü kaybolmuyor.İllaki gelen mesajı okuduktan sonra geri diyerek çıkmak gerekiyor ben pratik olsun diye arama sonlandırma tuşuyla çıkmak istiyorum yolda yürürken okudum mesajı iki saat geri tuşu nerde diye bakıpta çıkmakla uğraşıcağıma hiç telefona bakmadan şak diye tuşa basıp çıkmak istiyorum.

Şimdilik bu kadar Bu arada telefonu yeni alıcak arkadaşlar sakın bu yorumlardan korkup vazgeçmeyin herşeye rağmen çok memnunum telefonumdan zaten piyasada 400 tlye alınabilecek bundan daha iyi sıfır telefon yok.

• arkadaslar kesin ucretsiz dimi bu gps olayı
  • spb tv kurdum mesela onu çalıştırıyorum tv yi izlerken zırt ekran kapanıyor internette geziyorum biraz basmayım zırt ekran kapanıyor tamam normalde kapansın ama ben bir uygulama açınca kapanmasını istemiyorum onu nasıl halledebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

me ga up load olan dosyayı indiremedim , indiren varsa başka bir siteye upload edebilirmi

Buyur hocam megadaki dosya

TUR_NT_2.18_2010.12 Şifre : 4ndrive
    http://rapidshare.com/files/449699841/TUR_NT_2.18_2010.12.rar

teşekkürler hocam ellerin dert görmesin

•  SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

ekranda işaretli yerdeki simgeleri nerden değiştirebiliyoruz. Mesela oraya radyoyu nasıl koyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: joety

spb tv kurdum mesela onu çalıştırıyorum tv yi izlerken zırt ekran kapanıyor internette geziyorum biraz basmayım zırt ekran kapanıyor tamam normalde kapansın ama ben bir uygulama açınca kapanmasını istemiyorum onu nasıl halledebiliriz

Ekran ışıgının süresini arttır. Ayarlar> ekran aydınlatmadan
  • quote:

ekranda işaretli yerdeki simgeleri nerden değiştirebiliyoruz. Mesela oraya radyoyu nasıl koyabilirim

menüdeyken düzenle diyip o 3 ikondan istedigini sürükle birak. daha sonra açılan yere yine istedigin bir ikonu sürükle bırak
  • bach teşekkür ederim
  • hingvoltage cevap icin tesekkurler
  • quote:

quote:

menüdeyken düzenle diyip o 3 ikondan istedigini sürükle birak. daha sonra açılan yere yine istedigin bir ikonu sürükle bırak

Öğrendiğim iyi oldu ya sağol

• quote:

quote:

quote:

Öğrendiğim iyi oldu ya sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

İŞTE GPS!!!!!!

Öncelikle yapmanız gerekenler

1. kies de sağ altta türk bayrağı var oraya tıkla açılan bayraklardan spain i seç ispanyol appstore bağlan
    2. navigation bölümünden Ndrive spain WQ yu bul ve indir
    3. Bayrağı tekrar türk bayrağına çevir telefonu bağla
    4. kies de indirdiklerim bölümünden Ndrive spain WQ yu yükle telefonu çıkar
    5. harita ve lisansları indir
    6. Telefonu tekrar yığın yükleme modunda bağla "bada aplication" bölümünden Ndrive yüklü klasörü bul
    7. lisansları data, haritayı map klasörüne kopyala
    8. Map klasöründeki spain mapi sil
    9. telefonu çıkar ndrive ı çalıştır dili ingilizce yap
    10. güle güle kullan

http://www.m egaupload.com/?d=WM8QTY3W bu linkden haritamızı indiriyoruz. Aradaki boşluğu silin.
    pass: 4ndrive

http://h otfile.com/dl/101305690/48a3222/Map_ve_Lisans.rar.html
    pass: dragondurul
    Bu linkde de harita var ama bize lazım olan harita değil. İndirdikten sonra içindekilere bakın anlarsınız:). Boşluğu silmeyi unutmayın.

Türkçeleştirmek için.
    İndirdiğiniz türkçe ses dosyasını hafıza kartı voice dosyasının içine atın.maryEN.zbi dosyasını kes diyerek masaüstüne atın.indirdiğiniz türkçe ses dosyasının adını maryEN.zbi olarak değiştirin

http://www.r apidshare.com/#!download|37l3|444606336|UgurcanTR.zbi|5172 Aradaki boşluğu silin

M axicep sitesinden; dragondurul, pozeksis ve ggne ye teşekkürler.

Harita ve Türkçe yamayı yüklemeden önce telefonu bilgisayara yığın bellek modunda bağlayın.

İşallah kural felan ihlal etmemişimdir.:)

Telefondan ekran görüntüsü nasıl alındığını bilmediğim için programın çalışırkenki resimlerini koyamıyorum.

Teşekkürler yükledim oldu

• firmware update eden varsa el kaldırsın lütfen
  • arkadaşlar ndive'ı yüklerken dediklerinizi yapıyorum telefonu baplıyorum yüklerken yükleme paketi hatası diyor yardımcı olur musunuz,bir de ndriva espana wq'yu seçince telefon seçmemizi istiyor onlardan hangisini seçicem bende s5253 var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spikemurat

slm arkadaşlar yeni aldığım samsung wave 525 marka telefonumu kopek kacırıp dişlemiş sanırım dış kasa ekran değişecek telefon açılıyo dokunmatik çalısıyo ama ekranda kocaman bi catlak ve görüntünün yarısı yok sizce Garanti kabul eder mi ? Etmese bile ne kadar masraf çıkar ? ve telefon yapıldıktan sonra randıman verir mi ?

En sağlıklı cevabı telefon edip servisten alabilirsin. Tamirden sonra kullanmak içine sinmezse sat. Ben kullanırdım.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.