Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliyilmazbey

arkadaşlar bende tır çok orjinali gibi modifiye yapptım mercedes mp 4,starlis,volvo,reault resimlerinide paylaşacagım

Kardeş bişiler istemiştim baktınmı?
  • Arkadaşlar elinde temiz Logitech Driving Force Gt olup satmak isteyen var mı ?
    Garanti süresi de devam ediyorsa çok makbule geçer tabi :)
  • Benim Makinem

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • hocam il dışına gidiyorum suan yarın aksam paylaşırım modları
  • quote:

Orijinalden alıntı: ç.ronaldo

Benim Makinem

İlluminati . Hani uçgen varya ondan kaptınızmı inceyi . Gülsenize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sade ve asil

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyilmazbey

buda renault

tırın farları yok, farların tırı var.
  • "Simage" butonunu kullanmanın neresi zor anlamıyorum, bunu bu konuda defalarca yazdım, 20mbit internet kullanıyorum hala sayfanın yüklenmesi gerçekten zaman alıyor, lütfen bu konuda duyarlı olalım yoksa istemeden de olsa şikayet edeceğim büyük resim paylaşan arkadaşları
  • canım sıkıldıkça kredi çekiyorum nasılsa ödemede sıkıntı yok bankaların en güvenilir müşterilerinden birisiyim :) :) :)

---

şu nakit parayı 3,000,000 civarlarına kadar biriktirmek istiyorum ondan sonra bu boş garajların hepsini dolduracağım tabi o zamana kadar gittiğim her şehirde garaj satın almaya devam edeceğim ....

ne demişler gemici adamın her limanda sevgilisi olur tırcı adamında her şehirde garajı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: otomania

"Simage" butonunu kullanmanın neresi zor anlamıyorum, bunu bu konuda defalarca yazdım, 20mbit internet kullanıyorum hala sayfanın yüklenmesi gerçekten zaman alıyor, lütfen bu konuda duyarlı olalım yoksa istemeden de olsa şikayet edeceğim büyük resim paylaşan arkadaşları

Hocam dediklerine harfiyen katılıyorum. Şu forumda simage olayını birde spoiler olayını çözemeyen okadar çok arkadaş varki dilimizde tüy bitti. Bu kadar zor olmamalı. Birde buna karşın savunma olarak foruma yukledim görmüyormusun kendini küçük düşürdün diye cevap almıştım ben. Pes dedim valla pes

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam dediklerine harfiyen katılıyorum. Şu forumda simage olayını birde spoiler olayını çözemeyen okadar çok arkadaş varki dilimizde tüy bitti. Bu kadar zor olmamalı. Birde buna karşın savunma olarak foruma yukledim görmüyormusun kendini küçük düşürdün diye cevap almıştım ben. Pes dedim valla pes

Maalesef hocam, hayır bir de kotası olan arkadaşlar olabilir bir de mobilden girdiğimiz zamanlar var, bütün özellikleri kapatmamız mı gerekecek her DH ziyaretimizde

Yahu zor birşey olsa tamam diyeceğim ama sürekli başımıza geliyor bu, bu sayfada resim paylaşan arkadaşlar da yanlış anlamasın, genel anlamda bir sitem olarak kabul edin bunu ama eğer ısrarla büyük ssler gelmeye devam ederse bende şikayette bulunurum bir uyarı için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Maalesef hocam, hayır bir de kotası olan arkadaşlar olabilir bir de mobilden girdiğimiz zamanlar var, bütün özellikleri kapatmamız mı gerekecek her DH ziyaretimizde

Yahu zor birşey olsa tamam diyeceğim ama sürekli başımıza geliyor bu, bu sayfada resim paylaşan arkadaşlar da yanlış anlamasın, genel anlamda bir sitem olarak kabul edin bunu ama eğer ısrarla büyük ssler gelmeye devam ederse bende şikayette bulunurum bir uyarı için

Haklısın hocam yani birde foruma upload etmek neden bu kadar kolaylarına geliyor hiç anlamıyorum.

Buyrun site de vereyim size üyeliksiz hiç bir sıkıntı olmadan resminizi yukleyin size 4 link vericek en alttaki '' Direct Link for Layouts '' başlıklı 4. linki kopyalayın ve şu şekil hazırlayın budur.

[simage]RESİM LİNKİ[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 31 Aralık 2012; 2:26:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

hangi kış modunu kullanıyorsunuz

buyrun hocam bunu kullanıyorum.
    http://dfiles.eu/files/2xs7wq3np

sağol kardeş teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Tamam kardeşim sorun çözüldü, formatlarken USB 2.0 portlarındamış ben 3' lerde deniyordum birde bazı ayarların filan yapılması gerekiyormuş.
    Neyseki kurtuldum, artık yeniden başlayabilirim oyuna....

Arkdaşlar oyunu bozmayacak sırıtmayacak modlar kurcam , hangilerini önerirsiniz, ne kullanıyorsunuz?

Sevindim hocam sorununuzu çözmenize, yeniden aramıza katıldınız yani

Hocam başlangıç olarak; Dorse ve Çekici Skin paketleri var

Alıntıları Göster
    quote:

Sevindim hocam sorununuzu çözmenize, yeniden aramıza katıldınız yani

Hocam başlangıç olarak; Dorse ve Çekici Skin paketleri var

Otomania,

PM gönderemediğim için burdan yazıyorum. Logitech rumblepad 2 ile bu oyunu oynamak istiyorum. Gamepad ile oynuyorsun sanırım. Ayarları bulabileceğim bir site yada mevcut ayarlarını paylaşabilir misin?
    Bu konuda bilgi sahibi kişilerde yazarsa memnun olurum.
    Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildem -- 31 Aralık 2012; 10:08:29 >

• Arkadaşlar yeni yılda sağlıklı ve huzurlu olmanız temennilerimle YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildem

Otomania,

PM gönderemediğim için burdan yazıyorum. Logitech rumblepad 2 ile bu oyunu oynamak istiyorum. Gamepad ile oynuyorsun sanırım. Ayarları bulabileceğim bir site yada mevcut ayarlarını paylaşabilir misin?
    Bu konuda bilgi sahibi kişilerde yazarsa memnun olurum.
    Teşekkür ederim.

Buyrun, önceki sayfalarda da bunu paylaşmıştım ancak görmemeniz normal, bu size yardımcı olur umarım, eğer yardımcı olmazsa yapılandırmayla ilgili bir galeri hazırlayabilirim kısa zamanda

• Arkadaşlar frenlerde sıkıntı var fren ayarları tam olarak neredeydi?
  • Herkese iyi yıllar arkadaşlar. Kazasız belasız bol kazançlı bir yıl dilerim Yeni yılda herkesin şoförleri güzel hatunlar olsun inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ç.ronaldo

hocam üstteki bölüme baglasaydın klavyeyi nereye koyuyosun,her defasında cıkarıp takıyomusun?

• yeni yıl gelmiş neyimize ...

yine evimizden ailemizden sevdiklerimizden uzak yollarda direksiyon sallıyor olacağız
  • 
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.