Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32783279328032813282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır tr hiç bir dlc de yok zaten de yapılmadı henüz. sana kalmış sen sordun biz tavsiyemizi yaptık yolun düşmez diye bir şey yok her zaman düşebilir artı 24 tl den 6 tl ye düştü kaçırmamak lazım sen bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar çok basit bir sorum olacak. ve maalesef çözümünü bulamadım. bugün iskandinav dlc satın aldım. steam de de yüklü diyor. ancak oyunu başlatıp, yeni profilde sadece avrupa görünüyor. iskandinavya görünmüyor. oyunun neresinde bu :)

garip bir sorun oyunu silip tekrar kurup dene
  • tekir21 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler cevabınız için.

Birde arada ping yüzünden sanırım serverdan mı atıyor desek bağlantı mı kopuyor desek.. anlayamadım 2 defa gerçekleşti 1 saat için de. Sizde de yaşanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 25 Kasım 2016; 0:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Online oyuna girdim 2 saat kadar oynadım 3 - 4 defa üst üste ping yüzünden attı arka planda çalışan net ile bağlantılı ne kadar uygulama varsa kapattım tekrar girdim düzeldi şimdiye kadar atmadı oyundan sanırım arka planda çalışan bazı uygulamalar sıkıntı yaratıyor.
  • Z@NZ@R@ kullanıcısına yanıt
    tr de serveri olmayınca bazı bölgelerde pink çok oluyor benimde oldu bir kaç kere kink deyip atıyor
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende ets 2 yeni satıl aldım . Online oynamayı düşünüyorum dlclerin online oynamada farkı var mı yoksa sadece offline modda mı kullanıyoruz dlcleri ?
  • TroubleTrouble kullanıcısına yanıt
    online oyuna da uyumlu tabi ki yoksa dlc ler kaçırma al şuan indirim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Kasım 2016; 1:1:0 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Aldım teşekkürler :)
  • TroubleTrouble kullanıcısına yanıt
    rica ederim iyi oyunlar
  • Şirket kurup arkadaşlarimizi işe alabiliyormuyuz?

• beyler steam yüklü harddiski başka pcde yeni windowsda açtım old windowsdan belgelerimden ets2 yi komple yeni windows belgelerim ets2 klasörüne attım yinede eski ets2 profilim görünmüyor. oyunu baştan başlatmadım oyun sırasında belgelerimi attım ondan olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

online oyuna da uyumlu tabi ki yoksa dlc ler kaçırma al şuan indirim var

uyumlu katılıyorumda kimseler yok iskandinavya ve diğer dlclerin olduğu maplerde multide. tek başına bomboş yollarda sıkılıyor çıkıyorum

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    her zaman olmasa da arada oluyor asıl kalabalık olunca sıkılırsın fps acayip düşüyor oyun oynanmıyor amsterdama git de gör sinir olursun manyak dolu bilerek çarpan oyunun içine eden troller dolu. ben seviyorum o dlc leri asıl onlar olmasa sıkıcı olur oyun artı görevlerin çoğu oralarda tamamlanıyor tabi sen görevden bana ne dersen o ayrı ama o 2 dlc oyunu güzelleştiren dlc bence
  • Z@NZ@R@ kullanıcısına yanıt
    Bende arka plan da herhangi bir program açık değildi ama o an interneti kullanan çok fazla cihaz vardı sanırım o etkiliyor.

• Hiç mp oynamadım arkadaşlar , oyun da yol dlc'lerin hepsi var.
    MP 'yi tavsiye eden var mı ? Oynayan var ama bakıyorum çarpmalar vs. gibi nedenlerden dolayı sinir olursun , diye düşünüyorum.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Ondan da kaynaklanıyor olabilir; birde ben kablosuz bağlanıyorum zannedersem onun da etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

her zaman olmasa da arada oluyor asıl kalabalık olunca sıkılırsın fps acayip düşüyor oyun oynanmıyor amsterdama git de gör sinir olursun manyak dolu bilerek çarpan oyunun içine eden troller dolu. ben seviyorum o dlc leri asıl onlar olmasa sıkıcı olur oyun artı görevlerin çoğu oralarda tamamlanıyor tabi sen görevden bana ne dersen o ayrı ama o 2 dlc oyunu güzelleştiren dlc bence

155 saatin 150 saati full multi oynadım biliyorum ona bakarsan bazen parisde bile servisden çıkamıyorsun rotterdam servisi gibi troller kapatıyor

• iskandinavya dlc si yolları olsun şeritleri manzaraları köprüleri geçitleri olsun aynen katılıyorum bambaşka bir oyun grafik kartınız da iyiyse gerçekten görsel şölen gtx 970 ile fps kaybı hiç yaşamadım

bu arada alınabilecek tüm dlcleri geçen sene indirimde almıştım

laptopdan girip bakayım dedim uzun zamandır girmiyordum daha çok gitmediğim yol varmış

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 25 Kasım 2016; 12:43:33 >

• arkadaslar ets oyunu steam da indirime düştü dlc ler de cok ucuza satiliyor şuan ihtiyacı olanlar kacırmasın
  • yok mu bi babayigit şu scania dlcsini hediye etcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shellder25 -- 25 Kasım 2016; 16:14:2 >
  • 
Sayfa: önceki 32783279328032813282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.