Şimdi Ara

23 Ekim 2010-Ehliyet Sınavına Girecek Olanlar Buraya-Sonuçlar Açıklandı! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
0
Favori
25.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende saat 9 gibi girdim sınava.. arabayı başlangıç noktasına götürürken 2 kez stop ettirdim :D sonra sıfırdan başlıyoruz hadi dediler emniyet kemerini takmadım aynaları kullanmama gerek bile kalmadı çünkü çıktıgım gibi aynı şeritten devam ettim 30-40 metre sürdüm sonra dur geri geri gel dediler 10-20 metre geri geldim sonra devam et dediler gene 30-40 metre sürdüm tamam park et dediler kontagı kapadım vitesi boşa aldım el frenini çektim ve indim.. :D toplasan 100 metre zor gitmişimdir yani kalmam inş.. 1 gibi belli olur dediler bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragen -- 27 Kasım 2010; 12:34:06 >
  • 5 metre ileri 5 metre geri gittim 90 almışım 10 aralık a da randevu almıştım artık gün beklicez
  • 100 hayırlı olsun herkese
  • 75 almışım geçtim ya kaç puanla oldugu önemli degil hayırlı olsun herkeze
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

benim biraz kötüydü bakalım nolcak 4te açıklancakmış...bi kere stop ettirdim bunu saymıyoruz hadi dediler..sonrası genel olarak iyiydi sinyallerim direksiyon hakimiyetim falan iyiydi kalkışlar falan tamamdı 70le falan geçirirler umarım

oh açıklanmış 86 almışım
  • bnde 90 la geçtim. geçen herkese hayırlı olsun şimdiden ehliyetleri xD
  • bir kere trafik ışığında stop ettim ama sakin bir şekilde çalıştırıp devam ettim 95 le geçmişim gayet iyi niyetliydi komisyon üyeleri daha önce sürmüş gibisin dedi sürmedim deyince helal olsun dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost100

bir kere trafik ışığında stop ettim ama sakin bir şekilde çalıştırıp devam ettim 95 le geçmişim gayet iyi niyetliydi komisyon üyeleri daha önce sürmüş gibisin dedi sürmedim deyince helal olsun dedi

Ne yani sınav gününe kadar araba kullanmadın mı hocam.

Ben de 95le geçtim herkese hayırlı olsun.

• 80 le geçmişim
  • 95 ile geçtim. O da bir anlığına 70km/h hıza çıkmışım. O da arabanın pedal takılı kaldı. Sonuçta kurs arabası ve pedallar kötü idi. Bu olan benle alakalı olmasa da, 5 puan kırılmış. Olsun 95'de güzel puan.. Sonuçta geçiyorsun puanında önemi yok aslında.
    Geçen tüm arkadaşların iyi bir sürücü olmasını diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: ghost100

bir kere trafik ışığında stop ettim ama sakin bir şekilde çalıştırıp devam ettim 95 le geçmişim gayet iyi niyetliydi komisyon üyeleri daha önce sürmüş gibisin dedi sürmedim deyince helal olsun dedi

Ne yani sınav gününe kadar araba kullanmadın mı hocam.

Ben de 95le geçtim herkese hayırlı olsun.

kurstaki dersler haricinde ehliyetsiz de sürüyormuydun anlamında

• Bende 4 aralıkta gireceklerdenim
    Girenler ne yaptırdıklarını anlatırsa işimize yarar teşekkürler şimdiden...
  • 89la geçmişim. Oh be bunu da atlattık sonunda. Sınavı geçen arkadaşları tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Bende 4 aralıkta gireceklerdenim

Sıra bana gelene kadar heyecan doruktaydı ama koltuğa oturdum bir anda rahatladım nedense.
    Aradabalarımız da Pegout 206 2010 model olunca ayağ gibi akıyor zaten.
    Hiç stres yapmaya gerek yok yani.
  • quote:

Normal bir sohbet açıp seni konuşturuyorlar. Onlarla iletişimin sadece ağzınla sınırlı kalsın. Hız sınırını kesinlikle geçme. Bide kalkışların sert olmasın ve arabayı titretecek kadarda yavaş olmasın.
  • 98 almışımm :D :D
    git gel yaptık motorla sadece (a2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epiphania -- 28 Kasım 2010; 13:22:06 >
  • hocalarla konuşurken devamlı aynaları sağınızı solunuzu kontrol edin direksiyonu iyi kullanın stop ettirseniz bile geçersiniz bir de ilk kalkış çok önemli hafifçe kalkarsanız tamamdır..bir de şimdi napıyım sola mı dönüyoruz duruyor muyuz falan sorular sorun sanki bilmiyomuş gibi hata yaparsanız aa bilmiyodum demenize gerek kalmaz
  • Bizim bügündü yeni geldim

Frenler cok yumuşakti bastigim gibi araba duruyordu
    rampa ciktik geri ileri geri cikarken stop ettirdim
    araba titreyerek kalti her defasinda

sizce kaç alirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Normal bir sohbet açıp seni konuşturuyorlar. Onlarla iletişimin sadece ağzınla sınırlı kalsın. Hız sınırını kesinlikle geçme. Bide kalkışların sert olmasın ve arabayı titretecek kadarda yavaş olmasın.

Bugün kendime güvenim geldi hocam inş. bi aksilik olmazsa geçerim.
    Hocayla konuşarak bir tur attım.Rahat rahat kafama göre kullandım.Arada sıkıldım yüzümü kaşıdım.Geçerim inş.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.