Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: namebaris , namebaris , cengos07 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lcw ve yıldızlı günler combosu için internet mağazasında lcw hediye çeki seçeneği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapkarga

lcw ve yıldızlı günler combosu için internet mağazasında lcw hediye çeki seçeneği var mı?

Yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paraflytravel.com ! dan araba kiralayınca hizmeti hangi firmadan almış oluyoruz? yani avis, budget, vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

Arkadaşlar bu puan takibi için kolay pratik yöntem nedir? Kağıt kalem hangi ayda hangi gün ne kadar puan yatacak diye hesap mı tutacağız hep :))) İnternet bankacılığında puan kısmı var nerden yattığı yazmıyor? Müşteri hizmetlerini en kısa yoldan arama tuşlaması nedir öğrenmek için?

Yapi kredi cuzdanda kartlari tiklayinca mevcut puani gosteriyor. Gunluk kontrol edin. Su anda baska cozum yok.

• -engin- kullanıcısına yanıt
    Sixth den..

• benzer bir sey yasayan arkadaslara sorum:

yildizli persembe (150tl 15puan) icin e-hamal alisverisi yaptim. ama aralik ayi icin e-hamalin ayrica tek kampanyasi daha var (100tl 15puan). kombo olmuyor notu dusmusler. ikisine de katil demistim ama bu sefer yildizli persembe icin mi harcamami degerlendiriler aralik e-hamal icin mi ki?
  • merhabalar
    adiosun '20 Ocak-5 Şubat 2017 tarihleri arasında yurt içinde her yöne her şey dahil 169 TL puanla uçabilirsiniz.' kampanyasında pegasus bileti almak istesek ; pegasusun avantaj paketinden yararlanabiliyormuyuz yoksa eko paketimi veriyorlar. syg
  • N11 den simdi alışveriş yaptim provizyonda 2 aralık olarak görünüyor islemlere geçince 1 aralik mi olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurafx

N11 den simdi alışveriş yaptim provizyonda 2 aralık olarak görünüyor islemlere geçince 1 aralik mi olacak?

Aynen hocam ben de migrostan yaptım ama 2 aralık gözüküyor

• migros yapanlara yatmayabilur. son gun yaptgm bir alisvrsm diger aya yansmsti cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

migros yapanlara yatmayabilur. son gun yaptgm bir alisvrsm diger aya yansmsti cunku

Migros sanal marketten alışveriş yaptım provizyonda zirvekent migros ankara yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

adios kartta yıllık kart ücretini nasıl hallediyorsunuz? harcama hedefi falan var mı? benim de alasım var ama kart ücreti olm. var mı acaba bir yolu?

adios kartta yıllık kart ücretini nasıl hallediyorsunuz? harcama hedefi falan var mı? benim de alasım var ama kart ücreti olmamalı. var mı acaba bir yolu? 3. tekrar olacak. yok mu bi cevap*
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    bende cankayadym. umarim yatar

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Arkadaşlar bu puan takibi için kolay pratik yöntem nedir? Kağıt kalem hangi ayda hangi gün ne kadar puan yatacak diye hesap mı tutacağız hep :))) İnternet bankacılığında puan kısmı var nerden yattığı yazmıyor? Müşteri hizmetlerini en kısa yoldan arama tuşlaması nedir öğrenmek için?

Yapi kredi cuzdanda kartlari tiklayinca mevcut puani gosteriyor. Gunluk kontrol edin. Su anda baska cozum yok.

cüzdanda görünmez.Mobil şubede kartlara tıklayınca görünür.

• AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 7 Aralık 2016
    -Metro Toptancı Marketler’den tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL, 500 TLye 50 tl

* 10 Aralık 2016
    -Bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50

* 31 Aralık 2016
    -Lastik.com.tr web sitesinden tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 800 TL ve üzeri işlemlerden 80 TL
    -Ereyon.com.tr’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL
    -Sahibinden.com’dan 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 75 TL
    -Kozmetik sektöründe yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza 60 TL
    -Yargıcı mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 50 TL
    -Dekorazon.com’dan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL
    -Derimod mağazalarından tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri işlemlerden 35 TL
    -Avis noktasından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 300 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL
    -1v1y.com'dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL
    -Getir’den tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL
    -Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25, en fazla 25 TL
    -Koçtaş mağazalarından ve koctas.com.tr'den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL
    -Adidas mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Reebok mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Penti mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerden 20 TL
    -Shop90.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL
    -LC Waikiki mağazalarından ve lcwaikiki.com’dan tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL
    -E-hamal.com’dan tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 15 TL
    -Mango mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 100 TL ve üzeri işlemlerde 10 TL
    -Nezih Kitabevi noktasında yapılan tek çekim ve taksitli 200 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL
    -Coquet mağazalarından tek seferde yapılacak 85 TL ve üzeri işlemlerden 10 TL

* 18 Ocak 2017
    -Özdilek Süpermarketleri'nden yapılacak toplam 300 TL ve üzeri alışverişlere 40 TL

* 31 Aralık 2016
    -E-ticaret sektöründe tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 15 TL
    -Kafe, bar, restoran, fast-food sektörlerinde yapacağın alışverişlerde, alışverişin %10’u değerinde toplamda 20 TL

-Platinum TLcard ile World Üye İşyerleri’nde yapılacak tüm alışverişlerde, alışveriş tutarının %10’u değerinde en fazla 50 TL
    -NUVO giyim, online alışveriş, giyim, kafe- restaurant, kültür-sanat ve diğer sektörlerde gerçekleştirilecek alışverişlerde her sektör için 5 TL, tüm alışverişlerde toplam 25 TL

-31 Aralık 2016 tarihine kadar MilPlus kart başvurusu yapın, 31 Aralık'a kadar 4.000 TL harcayarak 50 TL
    -Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL

* 30 Kasım 2016 tarihine kadarwww.milesandsmiles.net, Garanti İnternet, Garanti Cep, BonusFlaş ve garanti.com.tr üzerinden yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kredi kartınızı kullanmanız yeterli.
    * Miles&Smiles kredi kartlarınızın hesap özetini e-posta ile almak istediğinizi ilettiğiniz anda kartınıza 250 Mil
    -Yıl sonuna kadar Miles&Smiles American Express'inizle, Garanti Pos'unda yapacağınız restoran harcamanızın yarısı kadar ekstra mil (ayda 1000 mil)

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 3 Aralık -Lastik 22 Aralık
    * 8 Aralık -Tchibo,Ereyon,Yurtdışı,pKafe 19 Aralık
    * 9 Aralık -Oservis,Deko,Shop90 29 Aralık

* 13 Aralık -vYakıt 23 Aralık
    * 15 Aralık -Kasım,Metro,vTatil 26 Aralık
    * 22 Aralık -Oxxo,Boyner,Mango,Mobil,cEreyon,pEticaret,cDeko,Avis,Nezih,cShop90,vTaksit 2 Ocak
    * 23 Aralık -Koçtaş 3 Ocak
    * 12 Ocak -Kozmetik,Ereyon,Sahibinden,Getir,Dekorazon,Shop90,E-hamal,1v1y
    * 23 Ocak -Özdilek 3 Şubat
    * 26 Ocak -Mango,Mobil,Derimod,Lcw,Adidas,Rebook,Penti,Yargıcı,Coquet 6 Şubat
    * 27 Ocak -cÖzdilek,cKozmetik,cEreyon,cSahibinden,cGetir,cDekorazon,cShop90,cE-hamal,c1v1y 7 Şubat

* 28 Ekim -cÖzdilek,cN11,cHB,cGG 8 Kasım
    * 3 Kasım -cİdefix 14 Kasım
    * 10 Kasım -Bilkom,Deko,E-hamal 21 Kasım
    * 15 Kasım -Otomatik
    * 16 Kasım -vNet,vBakım,Kozmetik 26 Kasım
    * 17 Kasım -Kazan,Bizim,vTaksit 28 Kasım
    * 21 Kasım -GG 2 Aralık
    * 23 Kasım -cKozmetik 4 Aralık
    * 24 Kasım -Yargıcı,Watsons,Bonvagon,LCW,cE-hamal,Roman,Reebok,Adidas,Panço 5 Aralık
    * 25 Kasım -Mobil,cGG 6 Aralık
    * 28 Kasım -Lcw 9 Aralık

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/tm.htm

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene aradım ve aidat kesilmiş dedim. Herhangi bir teklif falan olmadan "siz özel bir müşterimizsiniz hemen iptal ediyoruz" deyip iptal ettiler. Adios premium sahibiyim. Genelde kart kullanılıyor.
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Veriyorlar yaş sınırı yok. Bende 36 yaşındayım. Hem Adios Hem Platinum Hem Opet Hem Play var. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

Cuzdanda kartlarima girin. Kartin ustune tiklayin. Orda kac puaniniz oldugu yaziyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

Cuzdanda kartlarima girin. Kartin ustune tiklayin. Orda kac puaniniz oldugu yaziyor

Haklısınız öyleymiş, bilmiyordum. Teşekkürler.

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Asil sorun puan sureli mi onu gorememek. (Adiosda sure sorunu yok galiba, ben hala gecemedim)

• 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.