Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33833384338533863387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce kart ücreti düsünüldügünde adios mu, Adios premium mu cıkarmak daha mantıklı? cok fazla bir harcamam yok aylık 1500 civarı.
  • mateuss M kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz kadar.
  • Ağustos Genel kampanyada N11'den 2 alışveriş yapmıştım ama sayılmamış. N11'den alışveriş yapıp bu kampanya kapsamına giren var mıdır?
  • mngrhn kullanıcısına yanıt
    hocam n11 alışveriş dahilindeki internet siteleri içinde yok. buna hepsiburada gg gibi sitelerde dahil.

http://www.worldcard.com.tr/modalcontent.aspx?modalid=7365
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    önceden dahil oluyordu, ona güvenmiştim.

Teşekkürler bilgi için.
  • mngrhn kullanıcısına yanıt
    evet eskiden internet sitelerini yazmıyorlardı. yazmaya başladılar ve bu siteler çıktı.
  • Yapı Krediden mesaj geldi

ILGILI YASAL DUZENLEMEDE YAPILAN DEGISIKLIK GEREGI YURTDISI ALISVERISLERINDE TAKSIT UYGULAMAMIZ 27.09.2016 TARIHI ITIBARIYLE SONA ERMISTIR. ADIOSPREMIUM.COM.TR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yasal düzenleme gereği Yurt dışında yapılan harcamalara taksiti kaldırmışlar.
    Kötü oldu tam da haftaya iphone almayı düşünüyordum.
  • Elektronik ve gıda da taksit yoktu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak. Şok kampanyasının bugün son günü ben 3 adios 1 nuvo yaptım. Cüzdandaki kampanya şartlarında cüzdandan yapılan katılımlarda sadece kredi kartıyla yapılan alışverişler dahil olur diyor. Bu durumda şok için sms çekersek 15 puanı kazanırmıyız?

• Operatör değiştirdim, 3 ay önce otomatik ödemeyi silmiştim, tekrar versem puan kazanabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kişisel kampanya için nakit para çekimi mi fon alımı mi daha iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

Yasal düzenleme gereği Yurt dışında yapılan harcamalara taksiti kaldırmışlar.
    Kötü oldu tam da haftaya iphone almayı düşünüyordum.

24 eylülde yurtdışından iphone aldım. bölünmedi 3'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

hocam tşk ederim tüm kartlarımızı internet ve mail ordera kapattırdık.

de facto sağolsun iadeleri yapmış. morhipo ise muhuhase biriminde kimse olmadığından sabah iletişime geçin dedi.

gerçekten rahatlattınız beni. tşklr

Bence savcılığa da suç duyurusunda bulunun. Bu hırsız şerefsiz, illa bi adres bırakmıştır. Geçenlerde benim karttan da THY den 2500 denemişler fakat reddedilmiş, kartı değiştirmiştim.

SAVCı akraba değilse hele de zararın yoksa takipsizlik der geçiyor

adalet bizde soyguncu hırsızdan yana işliyor

hat taşırken içinde ki tüm paramı çalmış şerefsizler.. takipsizlik çıkacak diye adalete başvurmadım bile

hırsızlar ropartaj verir kıvama geldi haberlerde.. çıkayım yine çalacağım diyen adamı salarsan dışarı olacağı bu

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

hocam tşk ederim tüm kartlarımızı internet ve mail ordera kapattırdık.

de facto sağolsun iadeleri yapmış. morhipo ise muhuhase biriminde kimse olmadığından sabah iletişime geçin dedi.

gerçekten rahatlattınız beni. tşklr

Bence savcılığa da suç duyurusunda bulunun. Bu hırsız şerefsiz, illa bi adres bırakmıştır. Geçenlerde benim karttan da THY den 2500 denemişler fakat reddedilmiş, kartı değiştirmiştim.

SAVCı akraba değilse hele de zararın yoksa takipsizlik der geçiyor

adalet bizde soyguncu hırsızdan yana işliyor

hat taşırken içinde ki tüm paramı çalmış şerefsizler.. takipsizlik çıkacak diye adalete başvurmadım bile

hırsızlar ropartaj verir kıvama geldi haberlerde.. çıkayım yine çalacağım diyen adamı salarsan dışarı olacağı bu

Aynen benden geçen gün 5700 tl çekmeye çalıştılar ama çekememişler 100 tl limit ile limit yetmemiş savcılığa gittim teşebbüs olduğu için işlem bile yapılmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

maas müşterilerine ağustos kamp için 75*3 den 25 puan yattı mı acaba bilginiz var mı

26 eylüldü yatmadı benim hala
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Benim de yatırılmadı,ay sonuna kadar yatırılır ama.Şu sıralar sizin de bildiğiniz üzere puan kampanyaları gerçekten çok fazla,yükleme tarihleri de genellikle bu aralar,bazen gecikme olabiliyor.
  • Benim yattı.
  • donnie.darko D kullanıcısına yanıt
    Katılın, bir sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 33833384338533863387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.