Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33323333333433353336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben tatilin ortasındayken geri dönmek zorunda kaldım. Kalan bir otelim booking.com'dandı o iptal oldu, diğeri adios'tandı o yandı. Üstüne dönüş biletimi erkene çekme cezası ödedim 2700TL.

Bileti doğrudan THY'den almış olsaydım kamu çalışanı olduğum için ceza ödemeyecektim ama Setur'a bilgi zamanında gitmediği için mecburen ödedim. İadesi için hala uğraşıyorum ama çok ümit yok.
  • 17 ağustos girişli 5 gece Sentido Zeynep Golf & Spa tatilimiz var. Oteli adiosla aldık, uçuşları milplus ile, transferi de parafly ile. İzin iptallerinin bu tarihe kadar son bulacağını tahmin etmiyorum. Koç gibi tatil ziyan olacak, var mı benim konumumda olan arkadaş? ne yapacağız, nasıl davranacağız. 14 ağustosa kadar bakleyeyim diyorum kendi kafamdan, ama geç kalırmıyım bilemiyorum ?

Kurban bayramında var birde seturdan alınmış tailimiz. Uçuşları ve transferi bu otel için güncelleyebilir ler mi acaba ?
  • Hala tatile gidebilecek arkadaş varsa rezervasyon yaptırırken %5 i mutlaka sorun,isteyin,50 yıl web indirimi diyin ..Karmir resort için bana yaptılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Kişiye özel hedefini tamamlamak için bugün bir miktar fon aldım, bekleyen provizyonda görünüyor ama bekleyen fon emirlerine yansıyan birşey yok. Daha önce aynı anda fon emirlerinde görebiliyordum. Birşeyler mi değişti?

Bende az önce fon satın aldım kredi kartı limitinden bile düşmedi bekleyen provizyondada gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci halimle başvurayım dedim 250 TL limitle mi çıkarmışlar kartı şimdi? Burada şükür ama
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Öğrenci halimle başvurayım dedim 250 TL limitle mi çıkarmışlar kartı şimdi? Burada şükür ama

250 tl kredi kartı limitin değil esnek hesap limiti kredi kartı limitini mh yi arayarak öğrenebilirsn.Bu arada soyadında çok değişik geldi bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Öğrenci halimle başvurayım dedim 250 TL limitle mi çıkarmışlar kartı şimdi? Burada şükür ama

250 tl kredi kartı limitin değil esnek hesap limiti kredi kartı limitini mh yi arayarak öğrenebilirsn.Bu arada soyadında çok değişik geldi bana :)

Ya aslında Sökücü de ülkemiz hala yerli yazılıma geçemedi

• Önümüzdeki ay ağustosta yani gittigidiyorun world kampanyası olur mu? Bir duyumu olan var mı?

• Fon alımı yapıyorum ama kredi kartı limitimden düşmüyor bekleyen provizyondada gözükmüyor ama bekleyen fon emirlerinde gözüküyor.yeni bir düzenleme mi geldi acaba kredi kartı ile fon alımına?

• bugün yatacak puan yokmu???

• Kısır geçen bir temmuz ayından sonra bakalım ağustos nasıl olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Hala tatile gidebilecek arkadaş varsa rezervasyon yaptırırken %5 i mutlaka sorun,isteyin,50 yıl web indirimi diyin ..Karmir resort için bana yaptılar...

mh.den mh.ye değişiyor kafasına göre yapıyorlar. bana bir kere yapmayan da olmuştu, o bitti falan demişti.
  • Kişiye özel alışveriş limitini doldurmak için biraz önce alışveriş yaptım. Provizyonda 1 Ağustos gözüküyor. Güncel işlemlere geçtiğinde 31 Temmuz olarak işler mi yoksa sorun yaşar mıyım? Sorun olacaksa şimdiden MH ile irtibata geçeyim.
  • Yeni kampanya tüm adios'lulara hayırlı olsun, kampanyalı bilet sayısı sadece 150 adet...

Kasım'da egzotik yerleri keşfediyorum.
    Kasım ayı boyunca Bali, Bangkok, Cape Town, Delhi, Hong Kong, Johannesburg, Kamboçya, Maldivler, Mauritius, Mexico City, Mumbai, Nairobi, Pekin, Phuket, Sao Paulo, Seyşeller, Şangay ve Vietnam’a her şey dahil gidiş-dönüş 649 TL veya 699 TL puanla uçabilirsiniz.
    Kampanya Koşulları
    Kampanya bilet satışları 1 Ağustos 2016 tarihi itibariyle başlamıştır. Satışlar 150 adet gidiş-dönüş uçak bileti ile sınırlıdır. Duyurulan bilet adetlerine ulaşıldığında kampanya sona erecektir.
    Kampanya dahilindeki uçuşlar 1 Kasım – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    Yapı Kredi Seyahat Hattı'na 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak ulaşılmaktadır.
    Kampanya biletleri direkt veya aktarmalı gidiş-dönüş uçuşlar için geçerli olup tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
    Kampanya kapsamında Bali, Bangkok, Cape Town, Delhi, Hong Kong, Johannesburg, Kamboçya, Maldivler, Mauritius, Mexico City, Mumbai, Nairobi, Pekin, Phuket, Sao Paulo, Seyşeller, Şangay ve Vietnam için alınacak Türkiye çıkışlı - yurt dışı varışlı gidiş-dönüş direkt veya aktarmalı uçak biletlerinde geçerlidir. Yurt dışı çıkışlı - Türkiye varışlı direkt veya aktarmalı gidiş-dönüş biletlerde geçerli değildir.
    Kampanyada ödeme 2.500 TL’ye kadar olan Türkiye çıkışlı gidiş – dönüş uçak biletleri için 649 TL karşılığı olan 129.800 tutarındaki puan; 2.500-3.000 TL arasındaki Türkiye çıkışlı gidiş-dönüş uçak biletleri için 699 TL karşılığı olan 139.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı 649 TL puan kampanyası için en fazla 2.500 TL değerinde, 699 TL puan kampanyası için en fazla 3.000 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için, 649 TL karşılığı olan 129.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00532 Euro; 699 TL karşılığı olan 139.800 tutarındaki puan kampanyasından yararlanılarak alınan biletler için 0,00600 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek, günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
    Kampanya kapsamındaki bilet satışının başladığı tarihten önce alınan biletler kampanyaya dahil edilemez.
    Kampanya dahilinde istenilen uçak bileti, müsait olan en düşük fiyat kontenjanından temin edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dickinson -- 1 Ağustos 2016; 1:31:49 >

• Adios ile gectigimiz ay otomatik ödeme talimatı verdim. Faturam kesildi son odeme tarihi bugun.

Ne zaman odenir ? Ya odenmezse ?

• [escobar] kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    benim otomatik ödemeler hep son gününde ödeniyor. o yüzden muhtemelen bugün ödenecektir sizinki de.
  • Tesekkurler @EriadoR_

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

Fon alımı yapıyorum ama kredi kartı limitimden düşmüyor bekleyen provizyondada gözükmüyor ama bekleyen fon emirlerinde gözüküyor.yeni bir düzenleme mi geldi acaba kredi kartı ile fon alımına?

Benim de tam tersi. Dönem içi hareketlerde görünüyor fakat bekleyen fon emirlerinde görünen birşey yok. Sizin düzeldi mi?

• merhaba arkadaşlar

Yukarıda arkadaşın haber verdiği kampanya için bir soru soracağım;

Örneğin 1000TL bilet alırsak kaç para puan gidecek? Bu para puanların hepsini avans olarak alabiliyor muyuz?
  • adios kart için 110 TL ücret ekstreye yansımış. iade alan alınabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 33323333333433353336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.