Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hyundai ix35 Araçlarınız için bagaj havuzu paspasları stoklarımıza girmiştir. Diğer Ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, ix35 Yedek Parça ve Aksesuarları ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Hyundai ix35 Bagaj Havuzu Paspasları

Bilgilerinize Sunarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParcaGonder

Merhaba,

Hyundai ix35 Araçlarınız için bagaj havuzu paspasları stoklarımıza girmiştir. Diğer Ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz, ix35 Yedek Parça ve Aksesuarları ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Hyundai ix35 Bagaj Havuzu Paspasları

Bilgilerinize Sunarız.

BURADA daha uygundu ama stokta kalmamış...

• Aslında ben özellikle yazmamıştım, normalde imza DH ix35 klubü şeklinde olmalıydı, diğer arkadaşlara da düzeltmeleri için çağrıda bulunmamız lazım. Alan herkese tekrar hayırlı olsun.

Edit : Bagaj havuzu orjinal aksesuar olarak servisten alınabiliyor mu acaba ? Paspas ve havuz ayrı ayrı satılıyor sanırım, daha önce böyle bir gereç kullanmadığım için bilmiyorum, ancak ihtiyacım olan birşey bu, özellikle alta su vs. geçirmemesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besadam -- 8 Aralık 2010; 8:46:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusay

ix 35: 1,6 mı 2,0 mı??
    tabii ki bunu belirleyecek olan cebindeki para!!!
    ancak biz 1,6 alıcıları olarak kendimizi teselli edici bir mantık kurgusu oluşturmuş durumdayız.:şöyle ki:
    1- arada 25 b fark var. bunun 12-13 bini sadece ÖTV farkı.( %37 vs %60 ) yani yakıt tüketimi açısından; sadece ÖTV yi amorti etmek için yıllarca belki de 10 yıl binmeniz gerekiyor.
    (bu şuna benziyor 20 bini petrol ofisine peşin veriyorsunuz. diyorsunuz ki ben 10 yıl sizden mazot alacağım siz az az hesaptan düşün..)
    2- 1,6 ve 2,0 arasında (2,0 nin yakıt tüketim değerleri daha fazla olduğundan)100 km de 3 lira fark var.
    3- kullanıcıların %90'ı hiç araziye çıkmıyor bu nedenle 4*4 e para vermeye gerek yok
    4- sadece evden işe-işten eve ve yoğun trafiği olmayan, dur-kalk olmayan bir şehirde, fazla uzun yol da yapmıyorsa yakıt açısından fazla fark yok
    5- yukarıdaki kullanım şartlarında 184 bg ve yüksek torku zaten kullanamıyoruz.
    6-yarış yapmak ve makas atmak gibi bir düşüncemiz yok.makul, sağlam ve kaza anında güvenli bir aile arabası olarak kulanacağız.
    7-dizelin bakım masrafları pahalı.+ MTV si pahalı
    8-illa da otomatik olsun derdi olmayanlar veya manuel kullanmayı daha çok sevenler de olabilir.
    9- sonuçta 86 lirası olmayanlar ve ya olsada daha iyi bir yatırım aracı (arsa- dükkan vs)olarak kullanmayı düşünenler çok da doğru ve haklı olarak 1,6 alabilir.
    bunları 1,6 da alınır mı, tat vermez şu kadar kiloyu kaldırmaz vs yazanlara yönelik ve benzinli konusunda tereddüdü olanlar için yazıyorum.
    (((belki benim 2,0 ım olsaydı ben de bu tip şeyler yazabilirdim.?))
    sonuçta kesene ve zevkine göre!!

En kısa yanıtı başta vermişsiniz zaten paran varsa 2.0 Dizel alırsın ama o kadar paran yoksa 1.6 GDI iyi bir tercih bence.
    Sonuçta iş 2.0dizelle bitmiyor büyük bi fark veriyorsun birde bunun mtv var oda yüksek bütçen kaldırıyorsa alırsın kaldırmıyorsa 51.000tl 1.6 benzinli ix-35 iyi bir tercih olur en azından ben full 1.5 dizel dustere 48bin vereceğime 1.6GDİ ix-35 51bin verim ona binerim

• Hocam ilk yazdıgım zamanlarda benide ekle demiştim şu üyeligi arttıralım ben sık sık yazıyorum edindigimiz tecrübeleri daha sık paylaşsak aracı alacak arkadaşlarada bi nebze yardımımız dokunur çünkü ben aracı aldıgım zaman bu sayfa yoktu şahsen benim için sıkıntı olmuştu enazından yeni arac alacaklar bu sıkıntıyı çekmez
  • Listeye beni de ekleyin bari :-)
  • Arkadaşlar bende dün akşam teslim aldığım 1.6 stell'e xenon taktırmayı düşünüyorum.Bu aracın ampul numarası hakkında bilgisi olan varmı?
  • Merhaba,

Istanbul'da neredeyse IX35 Style Plus hic kalmamis olanlarda 57 den 1 kurus inmiyo :( Ilk ciktiginda 53 den bile verenler olmus ama simdi bayiler para kazanmak istedigi icin hic indirim yapmiyo.

Bir tane gumus gri style buldum ama rek konusunda tereddutum var malum gri sirket arabasi rengi oldu birde o paralara cikmisken Plus alinir gibi dusunuyorum...

Birkac Bayi 15 Aralikda bir parti gelicegini ama icinde IX35 Style Plus olup olmadigini bilmediklerini soyledi. Ya riske giricem yada gri Style'i alicam...

Yorumlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla,
    Okan
  • Hocam Gri renk te güzel.Bana alırken iki renk sundular gri ve siyah.Çok kararsız kaldım ama ikinci çılgınlığımı yapıp siyah aldım(önceki aracımda siyahtı.bakımı çok zor)
    Bu araca her renk ayrı bir hava katıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbak

Merhaba,

Istanbul'da neredeyse IX35 Style Plus hic kalmamis olanlarda 57 den 1 kurus inmiyo :( Ilk ciktiginda 53 den bile verenler olmus ama simdi bayiler para kazanmak istedigi icin hic indirim yapmiyo.

Bir tane gumus gri style buldum ama rek konusunda tereddutum var malum gri sirket arabasi rengi oldu birde o paralara cikmisken Plus alinir gibi dusunuyorum...

Birkac Bayi 15 Aralikda bir parti gelicegini ama icinde IX35 Style Plus olup olmadigini bilmediklerini soyledi. Ya riske giricem yada gri Style'i alicam...

Yorumlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla,
    Okan

53.000 TL ye alan birini direk bilmiyorsanız bu rakama çok inanmayın derim ben... Birçok bayiyle görüştüm, böyle ya da buna yakın bir rakam telaffuz eden hiç olmadı...

Style plus düşünüyorsanız öncelikle çevre illerdeki bayileri arayıp fiyat sorun, ellerinde araç olan bayilerden uygun rakam alırsanız ya gider alırsınız aracı ya da İstanbulda istediğiniz bir bayiden teslim etme imkanı olup olmadığını (bazı firmalar bu konuda yardımcı oluyor) sorarsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noveche -- 8 Aralık 2010; 20:15:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neurofuzzy

quote:

Orijinalden alıntı: BY KING

quote:

Orijinalden alıntı: neurofuzzy

quote:

Orijinalden alıntı: BY KING

Klübümüzün üyeleri

1-Aslan666

2-BY KING

3-besadam

BY KING, bu topiği açtığınız için teşekkürler, burada bir liste bile oluşturmuşsunuz. Ancak bizi listeye eklemediniz, hatta teklif bile etmediniz. Yoksa bu kulüp sadece HYUNDAI ix35 2.0 AWD Kulübü mü? Eğer öyle ise biz de ix35 2.0 AWD alamayıp, 1.6GDI'la idare edenler kulübü oluşturalım. Ne dersiniz?

Yok eğer listeye bizi de ekleyecekseniz. Ben 5 numaraya talibim...

Öncelikle sağolun bu listeyi ilk başlarda 40 lara kadar uzanıcak sanmıştım..
    Ama 1.6 çıkmadan sadece 3 kişiydik 1.6 çıkana kadar o listeyi unutmuştum bile..
    Hemen sizi ekliyorum (Ayrıca üye arkadaşlarımın bizi kırmayıp imzamızı kullanmalarını rica ederim o zaman anlaşılabilir)

İmzada 2.0 CRDI HYUNDAI ix35 yazıyor galiba... Bizimki çakma ix35 mi olacak bu durumda? Siz de 1.6 GDI HYUNDAI ix35 yazın, böylece herkes yerini bilsin mantığı mı? Galiba bu kulüp bölünmeye gidiyor... Topiği açan yöneticimiz böyle yaparsa, eller ne düşünür?

DoStUm AyRıNtIlArA TaKıLmAyIn..
    SizDe 1.6 YaZıN ..

• Ben de aynen öyle yaptım zaten

Daha sonra resim de ekleyeceğim... Görüşmek üzere...
  • Bu arada, SONAX'ta Nano Boya koruma, motor koruma ve jant koruma yaptırdım. Artık pırıl pırıl geziyorum...
  •  DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ
  • Arkadaşlar Şu ses tanıma sistemini ve telefon olayını çözüp anlatacak arkadaşın tuttuğu altın olsun.:))
  • Merhaba,

Umarim yakinda bende IX35'ime kavusacagim. Arabanin dis goruntusunde bir kac degisiklik guzel durur diye dusundum. Birincis Day Light. Ikincisi ise Sportage de oldugu gibi Siyah Camurluk uzatmalari... Nette birkac sey buldum ama sanirim bu aksesuarlar henuz burada yok. Sizinde onerilerinizi bekliyorum.

RESIM YUKLEMEYI BECEREMEDIGIM ICIN LINK VERIYORUM

DAY LIGHT

http://www.ms-design.com/en/produkte/singleview/marke/hyundai-ix35-xroad.html

CAMURLUK UZATMASI

http://www.hyundai.co.uk/a/files/accessories/large/4071.jpg

• Merhaba arkadaşlar öncelikle listeye benide eklerseniz sevinirm. 9 aralıkta 1,6 GDI style plus sahibi oldum. İlk izlenimim harika bir araç. Bence bu fiyata bu donanım çok çok iyi. Bu aracı almadan önce bir çok araca baktım, örneğin 1,6 tdi Jetta comfortline,kia sportage 1,6 gdi, megane sporttourier 1,5 dci, fluence vs. ancak ix35 bambaşka. Allah hiçbirimizi pişman etmesin ama ben yakıtındanda konforundan da çok memnunum. Allah isteyen herkese nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueli_24

Merhaba arkadaşlar öncelikle listeye benide eklerseniz sevinirm. 9 aralıkta 1,6 GDI style plus sahibi oldum. İlk izlenimim harika bir araç. Bence bu fiyata bu donanım çok çok iyi. Bu aracı almadan önce bir çok araca baktım, örneğin 1,6 tdi Jetta comfortline,kia sportage 1,6 gdi, megane sporttourier 1,5 dci, fluence vs. ancak ix35 bambaşka. Allah hiçbirimizi pişman etmesin ama ben yakıtındanda konforundan da çok memnunum. Allah isteyen herkese nasip etsin.

hayırlı olsun.. allah kaza bela vermesin. güle güle kullanın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar öncelikle listeye benide eklerseniz sevinirm. 9 aralıkta 1,6 GDI style plus sahibi oldum. İlk izlenimim harika bir araç. Bence bu fiyata bu donanım çok çok iyi. Bu aracı almadan önce bir çok araca baktım, örneğin 1,6 tdi Jetta comfortline,kia sportage 1,6 gdi, megane sporttourier 1,5 dci, fluence vs. ancak ix35 bambaşka. Allah hiçbirimizi pişman etmesin ama ben yakıtındanda konforundan da çok memnunum. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı kazasız belasız, gülegüle kullanmanız dileğiyle...
  • quote:

Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.