Şimdi Ara

Chrysler Stratus-Cirrus-Breeze kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
39.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 senedir zevkle Chrysler firmasının yapımı olan 1996 model cirrus(stratus-breeze) modelini kullanmaktayım....
    Bu süre zarfında aracı alırkenki kabullendiğim eksiklerini tamamlarken çokta farklı tecrübeler vs edindim....
    Dolayısıyla donanimhaber çatısı altında bu bilgileri ve tecrübeleri diğer stratus kullanıcıları ile paylaşmak,bilgi alışverişinde bulunmak isterim....

Genel olarak araç teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse

2.5 lt sohc(üstten tek egzantrik) 24 valf mitsubishi 6g73 kodlu motor(167 hp civarı bir güce sahip)....
    4 ileri tam otomatik bir otomatik şanzımana sahip.....

ABS Fren sistemi
    2 Airbag

İç mekanla ilgili:
    Klima
    Deri döşemeler
    Elektrikli sürücü koltuğu
    Radyo-Kasetçalar
    Deri direksiyon simidi
    Cruise control
    Aydınlatmalı makyaj aynası(tek bir kez kullanmamış olmama rağmen tahmin edeceğiniz üzere karşı cins için çok mühim özelliklerden birisi)
    Tüm camlar elektrikli
    Yine tüm aynalar elektrikli

Lastik ebadı 195/65/15 (heryerde 100-140 tl arasında fiyatlarla bulunmakta)
    Gibi özellikleri şu ana kadar aklıma gelenler....

Bu arada aracı almadan önce parçası pahalı,servisi ölüm,bu aletleri adam etmek zordur vs gibi yorumlara aldanmadan aldım ve tüm yaptıklarımla(alırken bildiğim eksikleri dışında herhangi bir enayiliği olmadı bana ki eksiklerini gidermek zaten şarttı)birlikte iki senedir gerçekten konforlu bir euro-american bir araca biniyorum....

Bu arada merak edenler için Lpg dönüşümünü de 2 sene kadar önce yaptırdım(vogas plus) ve halen çok minik sorunlar dışında sıkıntısız kullanmaktayım.....

Tabiiki keyfe keder olarak yapmak istediğim güzel şeyler de yok değil ama orjianlliğini bozmamak için titizlik edip acele etmiyorum....

Aynı aracı kullanan ya da satın almayı düşünen tüm arkadaşlarımın bu başlık altında bilgilerini yazıp paylaşmalarını rica ediyorum...

Yakın zamanda ilgi ve alakaya göre başlığa Foto vs de yüklemek isterim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rifart -- 30 Eylül 2010; 23:05:31 >

• Malesef HEMI deyil...3,0CRD.
    Ses sistemi sanirim Infinity Sound Systemdi.Sebringdede yolcu koltugun altindaydi Anfi.Kendim Frankfurtda ikamet ediyorum.Google Translator kullanirsan, ben bu sitede ayni Nicki tasiyorum....baya bilgi edinebilirsin bu araclar hakkinda.
    http://www.stratus-cruisers.de/wbb2/index.php
    Eski aracim:

Sebring Cabrio 2,0
    -Deri Koltuk
    -Infinity Sound System
    -Kenwood 7" Multi Medya Navigasyon DVD calar + Playstation2 vs..
    - 18" Chrom cant + H&R suspansyon
    - Klima+ koltuk isitma vs vs..

Bundan 7 sene önce tatile gelmisdim arabamlan....Birtane bile görmemisdim Sebring.Sanirim Türkiyede araba severler halen alman / fransiz araba sevdasinda.

• arkadaşlar arabanın özelliklerine bayıldım. ,

şu ilandaki fiyat nasıl acaba?1000 küsür kişi bakmış gerçi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-bu-temizlikte-bu-fiyata-boyle-bir-arac-48917191/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: camkolonyasi

bende uzun arastırmalarım sonucu bu araı 1997 model 2.5 lx 190000 de almayı dusunuyorum. en cok benı dusunduren lpg ıstanbul ıcı tuketımı ne olur son zamlarla

Dostum, benim aracıma bi bak istersen:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-on-cama-sinek-yapismiyor-yakitkarma23-krskm-62209788/detay/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.