Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cyberking111

quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

wolkswaben geklamlarının hepsini daha önceki sayfalarda verdim first duo reklamınıda verdim nokia n90 müziğinide vaerdim azıcık okuyun yaw bi bakın ne var ne yok die yeni şeyler sorun str8 nedir bilmiyorum nike proda verilmişti sanırım

6 sayfa ama okumakla bitmez ki...hem ne bağırıyon küçücük çocuğa.. tmm buldum çok saol..ama şimdide indiremiyom..internette yok çünkü...pm me bi zahmet atıverin şu urlyi modlar görmeden...

tamam veririm sana link hangi sarki sole bulayim

• quote:

Orjinalden alıntı: tahinpekmez

rock 'n coke reklamındaki şarkı

The Cure - Boys Don't Cry

tesekkurler...
  • Söz ettiğin signal reklamı, benim Senemis Candemir' e aşık olmama neden oldu...İstersen reklamı gönderebilirim...
  • arkadaşlar bana acil citreön reklam müziği lazım, hani şu herşeyin ters-yüz olduğu reklamın şarkısı. pmden ulaşın lütfen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jakalon

arkadaşlar bana acil citreön reklam müziği lazım, hani şu herşeyin ters-yüz olduğu reklamın şarkısı. pmden ulaşın lütfen..

sayfaları ara var zaten
  • fortis bankın mussiği...harika yaw..herkese ii calısmalar..
  • selam arkadaşlar ben eski bir reklam müziğini arıyorum

ama reklamın isminide pek bilmiyorum size kısaca reklamı anlatayım

Reklam

Traş Losyonu

konusuna gelince

reklam banyoda geçiyor, iki kardeşten biri traş oluyor, ve küçük kardeşte onu izliyor, büyük olan traştan sonra traş losyonunu kullanıyor

aynı okyanus kokusu gibi filan laflar ediy

müzik hala güncelliğini koruyor ünlü bir rack şarkısı

hala filmlerde ve dizilerde, magazin programlarında çalınıyor

ya yanlış telafuz edmiyorsam

şöyle birşe

abi ya gun gibi birşeyler söylüyor hızlı ve haretketli bana bu müziği bulabilirmisiniz
  • selam nolur bana şu levis reklam müziğini gönderin kafayı yiyicem

kelebek.sen@gmail.com
  • o reklamı müziğinden bağımsız düşünemediğim için komple kaydettim bilgisayara reklamı...o reklamda oynayan sinemis candemir' e çok külfetli de olsa aşık olma hakkımı saklı tuttum...itfaiye direği ve sinemis...
  • Evet arkadaşlar DIŞBANK-FORTiS in reklam müziği gayet hoş! Bilen arkadaşlardan yardım.
  • ARKADAŞLAR GERÇEKDEN GÜZEL İŞLER YAPMIŞSINIZ TEBRİKLER!!!
    İÇİNİZDE WORLDCARD'IN SON REKLAMI OLAN FOTO ÇEKİMİ(HANİ GÜZİ'NİNOYNADIĞI) REKLAMIN MÜZİĞİHIRS YAPTIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM EMAİL İE YOLLARSANIZ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİNİRİMM!!! ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: nachfülbar

ya ben renault reklam müziğini arıyorum

önce bas giriyor giderek kalınlaşan bir bas sesi var sonra şarkı geliyor sonra tekrar bas...

reklam ise bie araba buzların üstünde penguenlerin arasından geçerken yaya geçidinde duruyor bu zamana kadar bas geliyor sonra şarkı geliyor
    penguenler karşıdan karşıya geçince tekrar bas başlıyor

lütfen bilenler şarkının ismini yazsın veya daha ayrıntılı bilgiyi buraya yazsın ya da pm. atsın

LLLÜÜÜTTTFFFEEENNN!!!...

• arkadaşlar , forumda geçmiş tarihlerde bazı arkadaşların reno reklem müziğini aradığını gördüm . gerçi bulmuşsunuz ama yine de çok hoş bir remix i var . şiddetle tavsiye ederim
    we are all made of stars / moby - dj tiesto remix
  • Eveeet, Citroen c3-c4 adam yatakta kalkıyor alarmlı saatine vuruyor ve müzik seti oluyor,herşeyi çeviriyor işte onu ben de arıyorum ama,sayfalarda gezinemeyecek kadar yorgunum şu anda.Bilen varsa bir zahmet
  • braun cruzer 3 reklam muzigini bulan biri var mıdır acaba, bakındım foruma biri sormus ama cvp yoktu...
  • Jaglerden bir haber çıkmamış hala, lütfen...
  • geçmiş sayfalarda jagler vardı ama reklamdan kayıt yapılmış

world card ada bi el atsanız çok iyi oluur
  • gary fx , citroen i istemişisin . cimbomluları pek sevmem ama yinede sana söyleyim
    simple plan - welcome to my life
  • Jaglerin müzğinin adı ve kim söylüyor???
  • braun cruzer 3 de yok mu bi gelisme?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.