Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: akoNn

garanti başka bir arzunuz reklam müziği??hani köpek adamın pantolonunu çekiyo

Baha men - Who Let The Dogs Out olması lazım ?
  • burn notice reklam müzigin bu arkadasım

Jet - Are You Gonna Be My Girl
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirer

samsunq un yeni reklamı ve sprite 3g reklamının müziğini duyan qören bilen varmıııııııııııııııııııı?????????????

yokmu:(
  • Nike Human Race Türkiye Reklam Müziğini Arıyordum yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellboy1111

beyler çok sayafa olduğu için tam arayamadım bana e2 kanalında yayın akışı sırasında çalan müziğin adını söylerseniz güzel olur şimdiden teşekkürler

Ya bu forumda adam yerine koyulmuos yada kimse müziğin ismini bilmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellboy1111 -- 22 Ağustos 2008; 12:19:04 >
  • Arkadaşlar Visa Europe'un Bir Reklamı Var Yeni Çıktı Renkli Ufuklar Diye Orda Benim Aylardır Aradığım Çok Tatlı Akordeonlu Bi Müzik Var Bilen Varsa Acil Cevaplasın Lütfen !
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.POLAT

national geographic de indiana jones kristal kafatası ve ahit sandığını müziği var hani bilmemne touch me diye sanırım. onu bilen varsa ismini söyleyebilirmi.

depeche mode - personal jesus
  • Burn reklam müziği şu sıralar sinemalarda gösterilen reklam müziği beyler???
  • quote:

Orjinalden alıntı: xdangerx

Burn un müziği Gabriel Ananda - Doppelwhipper olabilir mi ben pek benzetemedim ama bide siz bakın

Yok Benzemiyorda Fazla :D Nasıl Bulcaz Bu Müziği Ya Çıldıracam Artık Dıt Dıtlı Olanı Dinlemek istemiyorum
  • beyler çok sayafa olduğu için tam arayamadım bana e2 kanalında yayın akışı sırasında çalan müziğin adını söylerseniz güzel olur şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar elimdeki şarkı 1dk 11sn ve tamamını indirmek için sadece kimin söylediğini soruyorum
    link
    http://rapidshare.com/files/139237506/Sa__287___305_r_Oda_Beyaz_Giyme_Soez_Olur.mp3.html

Zara ve Gülay değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bruce8lee -- 22 Ağustos 2008; 15:59:28 >
  • ARKADAŞLAR SORULDUMU BİLMİYORUM AMA PRİMANIN SON REKLAM MÜZİĞİ NEDİR ACABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vault -- 22 Ağustos 2008; 18:45:34 >
  • ark. bi tane müzik var son günlerde radyolarda özellikle show haber de çok duymaya bşladım şarkının szleri şu back in back in you which you gera he in zap baby böle bişey diyo adam bulursanız çok minnettar kalıcam
  • Avea müzik indir reklamında çalan şarkıyı arıyorum.Hani maskotlar break dance yapıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadşlar şu günlerde visanın bi reklamı var ama şu non-stop olan deil bi kız var resm çizio geleceğe güvenle fln diyo orda bi müzik çalıo bilen yazabilir mi lütfen çok acil:D:D
  • arkadaşlar şu gs tv de haber öncesinde falan antremanla birlikte çalan bir müzik wardı heliiiiiiiiiiiiii heliiii kuuuuu diye bi şeyler diyodu şarkının adı acaba???
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_eyi

arkadaşlar şu gs tv de haber öncesinde falan antremanla birlikte çalan bir müzik wardı heliiiiiiiiiiiiii heliiii kuuuuu diye bi şeyler diyodu şarkının adı acaba???

Madcon-Beggin' olabilir mi?
  • tamam dediğim müzik buydu thanks
  • arkadaşlar opelin yeni reklam müziğini bilen varmı? astra duvarın önünde sayıyor, öbürleri saklanıyor felan o reklam :)
  • Nike Human Race Türkiye Reklam Müziğini Arıyordum yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.