DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Noter ücretleri ne kadardır?
11
Cevap
0
Favori
6.627
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Noter ücretleri ne kadardır?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2746 Mesaj
      30 Ağustos 2010 14:31:42
      Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde yüksek lisans için kayıt yaptıracağım nasipse. Lisans diplomamı gideceğim üniversiteye vermem gerekiyor, bu yüzden noterden onaylı bir örneğini çıkartmak istiyorum. Bu iş için ne kadar ücret alınır bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

• Yüzbaşı
      834 Mesaj
      30 Ağustos 2010 14:58:23
      20 tl

• Yarbay
      2746 Mesaj
      30 Ağustos 2010 15:01:55

quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

20 tl

Teşekkürler. Bir arkadaş da o kadar ödemiş. Ne kadar fazla yahu...

• Yarbay
      2980 Mesaj
      30 Ağustos 2010 15:19:43
      Diplomayı aldığın okula fotokopisi ve orijinaliyle gidip aslı gibidir damgasını bastırabilir ve bir müdür yardımcısına ıslak imza attırabilirsin, noter şart değil

• Yarbay
      2746 Mesaj
      30 Ağustos 2010 17:04:15

quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Diplomayı aldığın okula fotokopisi ve orijinaliyle gidip aslı gibidir damgasını bastırabilir ve bir müdür yardımcısına ıslak imza attırabilirsin, noter şart değil

Lise diploması değil ki bu müdür yardımcısı falan bulalım. Üniversitenin öğrenci işlerine sordum, noterde çoğalttırabilirsin sadece dediler.

• Yarbay
      2464 Mesaj
      30 Ağustos 2010 17:38:35
      Ben onaylattığımda 27 mi ne almışlardı en son.Bişey de yaptıkları yok sadece damgaya bu parayı veriyoruz..

There are,of course,those who do not want us to speak...
      ...while the truncheon may be used in lieu of conversation,words will always retain their power.
      Words offer the means of meaning and,for those who will listen,the enunciation of truth.
      And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
    • Yarbay
      2980 Mesaj
      31 Ağustos 2010 11:26:28

quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Alıntıları Göster

Lise diploması değil ki bu müdür yardımcısı falan bulalım. Üniversitenin öğrenci işlerine sordum, noterde çoğalttırabilirsin sadece dediler.

Evet onu atladım, ben lisede bu şekilde yaptırmıştım

• Binbaşı
      1604 Mesaj
      31 Ağustos 2010 11:43:40
      Bence 20 TL ye çok demeyin.Geçen ay bir kaç analiz onayı ve ihtarname için 870 TL ödemiştim.Rakam normal ve genel olarak 20-25 arasında dolaşır.

Şu da olabilir.Öğrenci işlerinden yetkili kişiler fotokopisine kaşe imza ile aslı gibidir mührünü basıp kullanabilirsin.

• Yarbay
      3912 Mesaj
      31 Ağustos 2010 12:44:06
      quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Alıntıları Göster

valla biz anlara üniversitesinde çatır çatır aslı gibidir yaptırıyoruz(bedavaya)...

yapmıyorsa o sizin okulun ayıbı...

ekleme:

gerçi tek seferde en fazla 5 tane yapıyorlar ama olsun artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 31 Ağustos 2010; 12:45:16 >

bugün yollanıyorken bir gurbete yeniden
      belki bir kişi bile gelmeyecektir bize
      bir kemiğin peşinden saatlerce yol giden
      itler bile gülecek kimsesizliğimize ...
    • Yarbay
      9528 Mesaj
      18 Eylül 2012 00:29:05
      Hort

Yuh ulan bir damgaya/sayfaya/sayfa başı 25 tl mi alıyorlar! Çüş! 4 kağıda damga bassa 100 TL cukkalayacak. Bir de bunlar 2-3 yıl önceki fiyatlar.

Ücretler her noterde aynı mı, standart mı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Eylül 2012; 0:39:57 >

• Binbaşı
      1415 Mesaj
      18 Eylül 2012 02:12:07
      2 örneğine 36 lira almışlar

• Onbaşı
      17 Mesaj
      21 Kasım 2013 12:07:19
      bu noter ücretleri tam anlamıyla bir soygun. hem sade vatandaş hem de iş çevreleri şikayetçi. düşürülmesi için bir imzalı dilekçe kampanyası açılmış, katılıp paylaşırsak belki birilerinin dikkatini çeker. konunun kamuoyunda daha fazla gündeme getirilmesi lazım.

https://www.change.org/...9F%C3%BCr%C3%BCls%C3%BCn

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Noter ücretleri ne kadardır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.