Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı sitelerde koyu gri ve kahverenginin içi bej gözüküyor. Bir farklı olarak Orange Pack diye bir seçenek var Turuncu için. Daha teslim alan olmadı mı acaba, şöyle birkaç foto, biraz sürüş özelliği falan yazılsa artık.
  • quote:

Orijinalden al�nt�: Tergener

Yabanc� sitelerde koyu gri ve kahverenginin i�i bej g�z�k�yor. Bir farkl� olarak Orange Pack diye bir se�enek var Turuncu i�in. Daha teslim alan olmad� m� acaba, ��yle birka� foto, biraz s�r�� �zelli�i falan yaz�lsa art�k.

link verebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Yabancı sitelerde koyu gri ve kahverenginin içi bej gözüküyor. Bir farklı olarak Orange Pack diye bir seçenek var Turuncu için. Daha teslim alan olmadı mı acaba, şöyle birkaç foto, biraz sürüş özelliği falan yazılsa artık.

arkadaşlar az önce bayideydim ve görevli merkezede sordu kendiside araştırdı bu aracın şu anda Türkiye de bej döşemelisinin olmadığını söyledi . bende 3-4 farklı renk gördüm (füme/siyah/beyaz) hepsi siyahtı. bej döşeme nereden çıktı anlamıyorum. sanırım gördüğünü iddia eden arkadaş sorento yu sportage ile karıştırıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logicman -- 28 Eylül 2010; 13:30:15 >
  • Burada son sayfada kumaş seçenekleri var. Ama galiba bu katalog Amerika pazarı için.

http://www.kiamotors.com/FileRootMain/eCatalog/eng/Sportage.pdf
  • ben de yurtdışı sitelere bakıyorum siyah, gri ve turuncu veya mavi işlemeliler dışında görmedim...

buraya siyah ya da gri gelir sanırım bir de yukaridaki pdf dosyasının sonunda gri ve siyahın LX ve EX kumaş modelleri var. buraya gelen hangisi acaba...

teşekkürler Tergener
  • 1 Aylık ASX sahibiyim, çokta memnunum ama, yeni sportage çıkmadan aldığıma pişman olmam inşallah

Birde bütün forumu okudum ama güvenlikten bahseden bir mesaj göremedim, yeni sportage'in çarpışma testleri nasıl..? biri bana 5 yıldız almadığını söylesinde ASX aldığıma pişman olmayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mzyildiz -- 28 Eylül 2010; 17:20:36 >
  • maalesef 5 yıldız mı diyelim :)

ix35 ile aynı güvenlikte iihs.org'da en iyiler içinde tıklarsan ix35 testi çıkar. euroncapta da xc60'dan sonra en iyi puanı alan kompakt suv...

http://www.iihs.org/ratings/ratingsbyseries.aspx?id=430

http://www.euroncap.com/results/hyundai/ix35/2010/406.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 28 Eylül 2010; 17:44:39 >

• O o oooo şimdi araştırdım, yeni sportage 5 yıldız almış ama; Euro NCAP'ten değil, Us NCAP'ten böyle olunca birde Us NCAP'i araştırayım dedim, 2006 yılında donanımhaberde tartışılan bir konu çıktı karşıma buyrun bir gözatın; http://forum.donanimhaber.com/m_6191581/tm.htm
  • Hyundai İ30 ilk euro Ncap testinde 4 yıldız aldığında kardeşi Kia Ceed 5 yıldız almıştı. Bu mantıkla Hyundai IX35 5 yıldız aldıysa Kia Sportage de ona yakın belki yeni puanlama sisteminde daha fazla puanlar bile alabilir diye düşünüyorum.
  • bugün gittim bayiye bir tane teslim etmişler gelince arayacaklar beni
  • benide arayacaklarını soylediler...motorun ve kapıların sesini duymadan almayacak
  • arkadaşlar bu gün diyarbakıra otomobil fuarına gittim.tiguan,sportage,qasqai ve asx e bakacaktım.tiquan ve sportage vardı.hatta forumdan çıktıktan sonra sırf asx i görmek için mitsubishi showrooma gittim ama araç yoktu.ilk partide sadece 50 adet gelmiş türkiyeye,onlardan da sadece iki tane göndermişler diyarbakıra onlar da satılmış.çok sinirlendim bu nasıl bir satış politikasıdır burdan temsaya
    gelelim sportage.hayran kaldım.çok heybetli duruyor.kesinlikle canlı görmek lazım.internetteki fotoğraflarından ve videolarından çok daha güzel bir görüntüsü var.beyaz inanılmaz yakışmıştı.sunroof görüntüyü inanılmaz etkiliyor.koltuk kumaşlarının sportif bir yapısı var.araç yeni olduğu ve çok satılacağı için takasa yanaşmıyorlar,ikna edemedim.kendimi araçlara ve mankenlere o kadar kaptırmışım ki dıştan fotoğraf çekmek aklıma gelmedi.bir iki fotoğraf ve bir tane de video çektim.

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

• bu iç çok yakışmış. beyaz konusunda da sanırım karar verdik artık :)
  • youtube'u izleyemiyorum. yönlendiren siteler de bloklanmış. :(
  • Güzel bi video çekmişsiniz
    koltuk kumaşları gayet kalite duruyor, verdiği dokunma hissiyatı nasıldı
    hafta sonu ben de görücem gerçi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

bu da çektiğim video

http://www.youtube.com/watch?v=d1ok1kZsfDw

güzel video

• quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Güzel bi video çekmişsiniz
    koltuk kumaşları gayet kalite duruyor, verdiği dokunma hissiyatı nasıldı
    hafta sonu ben de görücem gerçi..

çok kaliteli geldi bana.çok sportif bir yapısı vardı desenlerin.ben beğendim
  • iç döşeme yukarıdaki gibi mi?
  • Yalnız videoda çok farklı çıkmış , arkasını beğenmediğim halde oldukça hoşuma gitti.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.