Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranıza yeni katılan bir kardeşinizim yaklaşık bir hafta önce 2015 kia sportage premium araç satın aldım aracta tüp yok. benim sıkıntım aracı ilk çalıştırdığımda yani motor soğukken sadece , içeriye çok fazla motor sesi geliyor araç ısınınca bu ses gidiyor. yani stop edip tekrar çalıştırdığımda hiç ses gelmiyor ilk çalıştırmada ki bu ses normalmi sizin araçtada böyle bir durum varmı teşekürler.
  • spo34 S kullanıcısına yanıt
    Bu sesi neden bu kadar dert ettiniz ki? Fazla ses gelmesi sebebi gaz kelebeğinin stop etmesin diye 1500 devire getirmesidir. Bir sorun değildir
  • lebronn L kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

2012-2013 Modeller en dolusu Concept Plus'dır ayırt edebilmek için Bagaj kapağında Ecodynamic yazar.

2014 ise Comfor Concept Plus Premium donanımdır. Concept Plus ve Premium arasında kısalarda Xenon far farkı vardır :) Premium bakmaya gerek yok :) Tabi 2015 CP ile Pre arasında donanım farkı oluştu. 2015 CP donanım kırptılar. Bu yüzden 2014 bakın ve bütçe varsa otomatik olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Geçmiş olsun.

2012-2013 Modeller en dolusu Concept Plus'dır ayırt edebilmek için Bagaj kapağında Ecodynamic yazar.

2014 ise Comfor Concept Plus Premium donanımdır. Concept Plus ve Premium arasında kısalarda Xenon far farkı vardır :) Premium bakmaya gerek yok :) Tabi 2015 CP ile Pre arasında donanım farkı oluştu. 2015 CP donanım kırptılar. Bu yüzden 2014 bakın ve bütçe varsa otomatik olsun

Teşekkür ederim.Hocam bu kadar donanımlı araçta xenon yok mu?Cp de yoksa gerçekten büyük eksiklik çok önem verdiğin bir donanım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lebronn L kullanıcısına yanıt
    Farlar mercekli olduğu için sonradan Xenon takabilirsiniz...

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için içimi rahatlattiniz.

• spo34 S kullanıcısına yanıt
    Birşey değil aklınıza ne taklırsa sorabilirsiniz. Konu Sportage olsun:)
  • Bu aracın ön tarafı (panjur) bana göre çok çirkin. Bilgisi olan var mı yakın bir zamanda değişeceğine dair?
    Teşekkürler.

• Lafmacun L kullanıcısına yanıt
    Hangi model yılından bahsediyorsunuz?

• quote:

Hangi model yılından bahsediyorsunuz?

Mevcut güncel kasadan bahsediyorum.
     Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lafmacun -- 30 Ağustos 2016; 18:20:25 >
    2016 model yani. 3 yıl sonra anca makyaj yer :)

• quote:

2016 model yani. 3 yıl sonra anca makyaj yer :)

Araç harika ama ön kısmı değişmeden alacağımı sanmıyorum. Bu aralar suv arayışı içindeyim de.

Tucson düşünebilirsiniz. 95-100 e 2. El Elite Plus alınır birde Marjet sıvı Lpg ohh :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alana kullanana hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bugün ilk önce Tuscon daha sonra da Kia'ya gidip Sportage Gt-line Prestige ile test sürüşü yaptım. Beğeni kriteri herkesin değişir fakat Sportage'ı gördükten sonra Tuscon düşünmekten vazgeçtim. Exclusive donanım gayet yeterli 114bin fiyat aldım. Tuscon 4x2 side olduğu için daha erişilebilir fiyatlara geliyor benim için ama beklemeye karar verdim.

• Sıfır concept plus için 89k fiyat aldım. Ay başında zam gelecek dediler
    40k kredi çekeceğim ve bu yüzden faizlerin düşmesi için bu haftayı bekleyeceğim
    Daha uygun fiyat alan oldu mu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersaydin E kullanıcısına yanıt
    88-89 arasına alırsınız anca şuan baya bir indirim var Sportageda ama indirim biterse satmayacaklarını biliyorlar zam fln zor yaparlar tahminimce...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar iyi günler bende yeni sportage kullanıcısı adayıyım 65,000 tl ye kadar 2013 2014 model gibi sportage düşünüyorum
    bu miktara kadar en full olanı düşünüyorum ama hangi paket olduğuna dair bilgim yok senede 50 000 km garanti yaptığımdan kesinlkle lpg düşünüyorum
    sizden ricam hangi paket olanı ve lpg olarak karma. sıvı sistem ne anlama geliyor ve tavsiyeniz nedir yıllardır hep dizel kullandığımdan hiç ilgi alanıma girmemişti
    lpg de yumuşak kullanımda km de ne yakar bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim
  • Arkadaşlar merhaba,

2016 yeni kasa Concept Plus'ın dokunmatik ekranından sıcak havalarda fan sesi gibi bir ses geldiğini farkettim. Kulağımı dayayınca torpidodan hafif bir titreşim de hissediliyor. Hatta motoru kapattıktan sonra bile 1 dakika bu devam ediyor. İlk fark ettiğimde motordan geliyor zannetmiştim ancak motordan değil. Araç soğukken bu ses gelmiyor. Aynı sesi başka duyan arkadaşlar var mı acaba?
  • metinorhan34 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bu dokunmatik cihazlar sürekli açık olduğundan ısınıp arızalanmaması için içerisine fan yerleştirilmiş olabilir. Belli sıcaklıklarda devreye giriyordur.
  • arkadaşlar aşağıdaki ilandaki aracımı satıyorum. ilgilenen olursa burada da paylaşmak istedim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-2013-model-kazasiz-kia-339156613/detay/
  • 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.