Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
922
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon + Yeni Nesil i-GO Amigo 3D Yazılım + Bluetooth + Video In +FM Transmitter+ 2 GB Dahili Hafıza + 81 İl Destekli Harita

http://www.piranha.web.tr/Website/Products.aspx?ProductID=410

Arkadaşlar navigasyon araştırıken bu cihazı buldum, özellikleri gayet güzel gözüküyor. İnt. yaptığım araştırmalar Yeni Nesil i-GO Amigo 3D Yazılım ve Başarsoft haritasının en iyi olduğu yönünde fikir edinmeme sebep oldu.

Fakat bu cihaz hakkında pek kullanıcı yorumu bulamadım. bu işin üstadı olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Hayırlı olsun olumlu/olumsuz izlenimleri bekliyorum ...

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=596304
    burada olumsuz bir mesaj var nekadar dogrudur bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Yüklenmiş özellikleri aktivasyon yaprıran oldumu acaba?

Kendim cevaplayayım

Cihaz içindeki kodları aşağıdaki adrese girin.
    Verilen kodu etkinleştir deyip cihaza girince aktivasyon oluyor.

https://www.naviextras.com/shop/portal/activation
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood.army

Belki tüm yazılımların arasındaki farkları görebilirsiniz bazı seyler yazılımdan kaynaklanıyor sys.txt içine yazlımda olup aktif olmayan özellikleri aktif hale getirebiliyorsuz bu orjinanilği bozmuyor..

bu tabloda amigoda olmayanları sys.txt ile hangilerini aktif edebiliriz yardımcı olurmusunuz ????
    http://forum.donanimhaber.com/m_42493771/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42602233 bu konudaki bahsettiğim cihazımda amigo yüklü nasıl yapılacak sa tarif ederseniz sys.txt ile belki geçiş ekleme,koordinat girişi,ekrangörüntüsü alabilme v.s gibi aktif edebilecegim özellik varsa paylaşırsanız bizde faydalanalım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• arkadaşlar verdiğim linkte gps adında bir navigasyon buldum fuga yerine almayı düşünüyorum.karasız kaldım.çin malı sanırım ama özellik olarak çok uygun gibi geldi bana.dahili hafıza olmaması garanti olmaması kötü ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.çok teşekkür ediyorum

http://urun.gittigidiyor.com/5-quot-GPS-NAVIGASYON-MP3-MP4-FM-BT-AV-FULL-2010_W0QQidZZ31872590
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATİ1212

arkadaşlar verdiğim linkte gps adında bir navigasyon buldum fuga yerine almayı düşünüyorum.karasız kaldım.çin malı sanırım ama özellik olarak çok uygun gibi geldi bana.dahili hafıza olmaması garanti olmaması kötü ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.çok teşekkür ediyorum

http://urun.gittigidiyor.com/5-quot-GPS-NAVIGASYON-MP3-MP4-FM-BT-AV-FULL-2010_W0QQidZZ31872590

boş verin bu çinmalı cihazı lisanssız yazılım lisanssız harita sonra sorun yaşarsınız güncellemede..en güzeli lisanslı yazılımı oln bir cihaz alın arıza yapsa muhatap bulursunuz en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Orijinalden alıntı: ATİ1212

skinleri nereden yüklüyorsunuz, versiyonu kaç?birde sistem telefonla konuşurken sesi blutootla fugaya fugadanda fm tr.ile araç hop. aktarıyor doğru mu acaba?teşekkür ederim şimdiden.

YUKARIDA kalın işaretlenmiş sorunun cevabı EVET doğrudur. ancak FM transmitter frekans ayarını yaparken özellikle büyük şehirlerde boş frekans bulunamadığından cızırtı yapacaktır. bunu engellemek için FM taransmitteri kapatın kulaklık çıkışına basit 1 karışlık bir ses kablosu yaptırıp müzik sisteminizin AUX girişine bağlayın, ses parazitsiz ve mükkemmel olacaktır. tüm sesleri müzik sisteminizden dinleyeceksiniz. tabii aracınızın müzik sisteminde AUX girişi var ise..

aşağıda bir önceki sayfada yazdığım mesajı kopyaladım amigo için son çıkan skin ve nasıl yüklendiği yazıyor..

Pirhana Fuga ve Amigo yazılım kullanan tüm cihazlar için DJ.amigo Skin ver.3.4 çıktı.

ver.3.2.1 göre hız göstergesi büyütüldü. Ayarlar kısmı geliştirildi.

-kokpitte poiler ve favorileriniz mavi baloncuklar şeklinde haritada görünüyor.
    -kokpitte poileri mavi baloncuk yerine, dilerseniz orojinal logolarıyla görebilirsiniz.
    -kokpitte anlık hız göstergesi.
    -kokpitte varış süresi,zamanı ve mesafe üçü aynı kutuda görüntüleme.
    -kokpitte hız sınırının aşımında ışıklı kırmızı uyarı, ve BİP sesi uyarısı.
    -kokpitte radar ve hız kamerası yaklaşımında görüntülü ve artan BİP sesli uyarı.
    -kokpitte pusula göstergesi.
    -kokpitte zaman (saat) göstergesi.
    -kokpitte yükseklik göstergesi.
    -kokpitte batarya güç göstergesi.
    -kokpitte aynı anda kaç uyduya bağlı olduğunuzu ve sinyal seviyelerinin display görünümü.
    -kokpitte bulunulan yerin mevki ismi.
    -altarnatif rotaları aynı anda haritada görüntüleme.
    -birden fazla geçiş noktası ekleme.
    -civardaki poi'lei geçiş noktasına ekleme.
    -hız kamerası ekleme.
    -hedefe varış itibari ile 20saniye içinde otomatik kapanma.
    -bulunulan yerin koordinat bilgisi.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

DJ. Amigo Skin ver.3.4 zipli dosyanın içinden 2 adet dosya çıkacak.

1-content
    2-utility

content klasörünün içindeki skin klasörünü kopyalayıp, kendi cihazınızın content klasörüne atıyorsunuz.

utility klasörünü de MobileNavigasyon klasörüne atıyorsunuz.

işlem bittikten sonra cihazınızı kapatıp tekrar açın. navigasyon-ayarlardan gündüz için DJ3.4 DAY, gece için DJ3.4 NIGHT ayarlayın, hata vermemesi için navi programından çıkın. tekrar naviyi açın özelliklerin aktif hale geldiğini göreceksiniz. sorunsuz çalışmaktadır..

Sayın cevizkabuğu verdiğiniz linki benmi açamıyorum yoksa linkte bir problemmi var acaba?

Edit: Şimdi indirebildim verdiğiniz linkten. Özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitafy -- 28 Ekim 2010; 10:59:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihatazizoglu
    siz hangi modeli ve yazılımı kullanıyorsunuz artıları ve eksileri nelerdir sizce ben fuga almayı düşünüyorum

ben next 4624 modelini kullanıyorum primo var üzerinde. fuga da igo8 varmış ki özellik olarak farklarını şu tablodan görebilirsiniz.
    igo8 kullanılası bir yazılım, primo da keza gayet güzel. fuga da karar kıldıysanız sorun yok. amigo yüklü cihazlardan sırf bu nedenle uzak durulabilir bence.
    ilk mesajda belirtmek istemiştim ama arada kaynatmışım, amigo ve igo8 farklı yazılımlar.

http://img143.imageshack.us/img143/2002/igo8amigoprimo.jpg

ek: link düzeltmesi. tablo üzerindeki amblemden anlaşılacağı üzere ilgili yerden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 29 Kasım 2010; 1:23:30 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

igo8 kullanılası bir yazılım, primo da keza gayet güzel. fuga da karar kıldıysanız sorun yok. amigo yüklü cihazlardan sırf bu nedenle uzak durulabilir bence.

AMİGO yüklü cihazlarda DJ Amigo Skin kullanılarak nerede ise primolu bir cihaz sahibi olabiliyorsunuz.. yukarıda ki mesajlarımızda bunları yazdık. cihaz kesinlikle igo8 den daha güzel oluyor. ek özellikleri tekrarlayalım. indirmek ve yüklemek isteyenler için..

Pirhana Fuga ve Amigo yazılım kullanan tüm cihazlar için skin DJ Amigo_ver.3.4 BURADAN indirebilirsiniz.

DJ Amigo_VER.3.4 Türkçe dil dosyasını BURADAN indirebilirsiniz.

bu dosyayı MobilNavigator/Content/lang içindeki ''Lang_Turkish'' dosyasını sildikten sonra, aynen buraya kopyalıyorsunuz. skin ayarlarınız bundan sonra türkçe olarak görünecektir.

-kokpitte poileri mavi baloncuk yerine, dilerseniz orojinal logolarıyla görebilirsiniz.
    -kokpitte radar ve hız kamerası yaklaşımında görüntülü ve artan BİP sesli uyarı.
    -kokpitte aynı anda kaç uyduya bağlı olduğunuzu ve sinyal seviyelerinin display görünümü.
    -hız kamerası ekleme.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

1-content
    2-utility

content klasörünün içindeki skin klasörünü kopyalayıp, kendi cihazınızın content klasörüne atıyorsunuz.

işlem bittikten sonra cihazınızı kapatıp tekrar açın. navigasyon-ayarlardan gündüz için DJ3.4 DAY, gece için DJ3.4 NIGHT ayarlayın, hata vermemesi için navi programından çıkın. tekrar naviyi açın özelliklerin aktif hale geldiğini göreceksiniz. sorunsuz çalışmaktadır..

LINK YENİLENMİŞTİR

link açılmıyorsa açılan sayfadaki ***** yıldızları silip, yerine ''r*a*p*i*d*s*h*a*r*e'' yıldızsız şekilde yazıp deneyin..

işleme başlamadan önce lütfen YEDEKLEME yapınız. linkler bilgi ve deneme amaçlıdır, olası herhangi bir hatada sorumluluk kabul edilmez.

linkte sıkıntı var acılmıyor (fuga yüklenebiliniyormu bunu yüklemek garantisini bozuyormu)

• quote:

canbrk:

bu kod ne anlama geliyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

quote:

canbrk:

bu kod ne anlama geliyor acaba?

Selam..
    sizin cihazınızda ıgo amigo yüklü,bu yazılım kısıtlı bir yazılımdır..Bazı özellikleri satın almanız lazım ,mesela oyunlar,resim görüntüleyici ,seyahat uygulaması gibi bunları satın almanız için cihazla gelen talep kodu dur..Güncelleme ile alakası yok

• 28.11.2010 tarihinde Bostancı Vatan'dan alığım Piranha Fuga gayet memnunken bugun firma olarak Piranha beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı bildiğiniz gibi toolbox üstünde 2010 Q4 harita çıktı beni kzıdıran ise güncelleme bitiş tarihi olarak 28.11.2011 (11 ay 4 gün kaldı yazıyor)oysa ki benim cihazın kutusunda ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyordu Piranha destek 0 212 599 00 88 ise tam bir facia yanlış hatırlamıyorsam Selda diye bir bayan çıkıyor tarz olark müşteriye salak gibi davranıyor vs bu durumu anlattğımda ise cihazın seri numarasını istedi sıkı durun bu ikinci bomba bu seri numaranın ömür boyu ücretsiz güncelleştirme hakkı yok dedi o zaman kutunun üstünde neden ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyor değimde biz bilemeyiz Vatan'a gidin sorun gibi çok saçma ve gereksiz bir cevap verdi sanki o kutunun içine o cihazı koyan Piranha değil Vatan bilgisayar resmen bir kandırmaca var,hatta bekleyin yetkiliye aktarıyorum saçmalıkları 15 dk bekleyip sonra hat düşmesi gibi saçmalıklar vs...inat ettim 45 dk uğraştım Ahmet bey diye bir kişiye aktardılar durumu anlattım(bu konuşmalar öğleden önce yapıldı)seri numarasını verdim cihazda I GO 8 yüklü olduğunu daha alalı 1 ay bile olmadığını söyledim kendisi de kabul etti bu serilerin ömür boyu güncelleme hakkı var dedi isim telefon numarası aldı biz size döneceğiz dedi ve tabii ki beklediğiniz gibi dönen muhatap alan olmadı zaten kendisine de açıkça söyledim dönen olmazsa bu durumu donanım haber sitesinde paylaşacağımıwww.sikayetvar.com sitesine yazacağımı da söyledim benden günah gitti bu sorunu çözmezlerse tüketiciyi kandırdıkları çok açık bir durum bu şekilde bu durum devam ederse bundan sonra ne Piranha alırım ne de dostlarıma aldırırım

• quote:

Orijinalden alıntı: bhsoz

28.11.2010 tarihinde Bostancı Vatan'dan alığım Piranha Fuga gayet memnunken bugun firma olarak Piranha beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı bildiğiniz gibi toolbox üstünde 2010 Q4 harita çıktı beni kzıdıran ise güncelleme bitiş tarihi olarak 28.11.2011 (11 ay 4 gün kaldı yazıyor)oysa ki benim cihazın kutusunda ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyordu Piranha destek 0 212 599 00 88 ise tam bir facia yanlış hatırlamıyorsam Selda diye bir bayan çıkıyor tarz olark müşteriye salak gibi davranıyor vs bu durumu anlattğımda ise cihazın seri numarasını istedi sıkı durun bu ikinci bomba bu seri numaranın ömür boyu ücretsiz güncelleştirme hakkı yok dedi o zaman kutunun üstünde neden ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyor değimde biz bilemeyiz Vatan'a gidin sorun gibi çok saçma ve gereksiz bir cevap verdi sanki o kutunun içine o cihazı koyan Piranha değil Vatan bilgisayar resmen bir kandırmaca var,hatta bekleyin yetkiliye aktarıyorum saçmalıkları 15 dk bekleyip sonra hat düşmesi gibi saçmalıklar vs...inat ettim 45 dk uğraştım Ahmet bey diye bir kişiye aktardılar durumu anlattım(bu konuşmalar öğleden önce yapıldı)seri numarasını verdim cihazda I GO 8 yüklü olduğunu daha alalı 1 ay bile olmadığını söyledim kendisi de kabul etti bu serilerin ömür boyu güncelleme hakkı var dedi isim telefon numarası aldı biz size döneceğiz dedi ve tabii ki beklediğiniz gibi dönen muhatap alan olmadı zaten kendisine de açıkça söyledim dönen olmazsa bu durumu donanım haber sitesinde paylaşacağımıwww.sikayetvar.com sitesine yazacağımı da söyledim benden günah gitti bu sorunu çözmezlerse tüketiciyi kandırdıkları çok açık bir durum bu şekilde bu durum devam ederse bundan sonra ne Piranha alırım ne de dostlarıma aldırırım

Firmanın tavrı gerçekten düşündürücü,madem ömür boyu ücretsiz güncelleme bu hepsinde olur..Demek'ki bu işte bir kelime oyunu dönüyor,ama ne bakalım bekleyip görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: bhsoz

28.11.2010 tarihinde Bostancı Vatan'dan alığım Piranha Fuga gayet memnunken bugun firma olarak Piranha beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı bildiğiniz gibi toolbox üstünde 2010 Q4 harita çıktı beni kzıdıran ise güncelleme bitiş tarihi olarak 28.11.2011 (11 ay 4 gün kaldı yazıyor)oysa ki benim cihazın kutusunda ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyordu Piranha destek 0 212 599 00 88 ise tam bir facia yanlış hatırlamıyorsam Selda diye bir bayan çıkıyor tarz olark müşteriye salak gibi davranıyor vs bu durumu anlattğımda ise cihazın seri numarasını istedi sıkı durun bu ikinci bomba bu seri numaranın ömür boyu ücretsiz güncelleştirme hakkı yok dedi o zaman kutunun üstünde neden ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEŞTİRME yazıyor değimde biz bilemeyiz Vatan'a gidin sorun gibi çok saçma ve gereksiz bir cevap verdi sanki o kutunun içine o cihazı koyan Piranha değil Vatan bilgisayar resmen bir kandırmaca var,hatta bekleyin yetkiliye aktarıyorum saçmalıkları 15 dk bekleyip sonra hat düşmesi gibi saçmalıklar vs...inat ettim 45 dk uğraştım Ahmet bey diye bir kişiye aktardılar durumu anlattım(bu konuşmalar öğleden önce yapıldı)seri numarasını verdim cihazda I GO 8 yüklü olduğunu daha alalı 1 ay bile olmadığını söyledim kendisi de kabul etti bu serilerin ömür boyu güncelleme hakkı var dedi isim telefon numarası aldı biz size döneceğiz dedi ve tabii ki beklediğiniz gibi dönen muhatap alan olmadı zaten kendisine de açıkça söyledim dönen olmazsa bu durumu donanım haber sitesinde paylaşacağımıwww.sikayetvar.com sitesine yazacağımı da söyledim benden günah gitti bu sorunu çözmezlerse tüketiciyi kandırdıkları çok açık bir durum bu şekilde bu durum devam ederse bundan sonra ne Piranha alırım ne de dostlarıma aldırırım

Bu markadan cihaz almayı düşünüyordum, model konusunda kararsız durumdaydım. Bu mesajı okuyunca vazgeçtim. Firmadan açıklama gelene dek uzak durmak en mantıklısı...

• quote:

AMİGO yüklü cihazlarda DJ Amigo Skin kullanılarak nerede ise primolu bir cihaz sahibi olabiliyorsunuz.. yukarıda ki mesajlarımızda bunları yazdık. ek özellikleri tekrarlayalım. indirmek ve yüklemek isteyenler için..

Pirhana Fuga ve Amigo yazılım kullanan tüm cihazlar için skin DJ Amigo_ver.3.4 BURADAN indirebilirsiniz.

bu dosyayı MobilNavigator/Content/lang içindeki ''Lang_Turkish'' dosyasını sildikten sonra, aynen buraya kopyalıyorsunuz. skin ayarlarınız bundan sonra türkçe olarak görünecektir.

-hız kamerası ekleme.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

1-content
    2-utility

LINKLER YENİLENMİŞTİR

link açılmıyorsa açılan sayfadaki ***** yıldızları silip, yerine ''r*a*p*i*d*s*h*a*r*e'' yıldızsız şekilde yazıp deneyin..

işleme başlamadan önce lütfen YEDEKLEME yapınız. linkler bilgi ve deneme amaçlıdır, olası herhangi bir hatada sorumluluk kabul edilmez.

Arkadaşım linkleri her seferind yenilemişsin görüyorum ki! Ama ne yazık ki linkler yine kırık. Ben navigasyon konusunda yeniyim. Yeni yeni araştırıyor ve öğreniyorum. Senden ricam tekrar DJ amigo skin ve Türkçe dosyasını upload etmen ve mümkünse rapid'den başka bir yere!! Çünkü Rapid premium link olmayınca 10 indirmeden fazlasına izin vermiyor. Teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkantuzcu

quote:

AMİGO yüklü cihazlarda DJ Amigo Skin kullanılarak nerede ise primolu bir cihaz sahibi olabiliyorsunuz.. yukarıda ki mesajlarımızda bunları yazdık. ek özellikleri tekrarlayalım. indirmek ve yüklemek isteyenler için..

-hız kamerası ekleme.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

1-content
    2-utility

LINKLER YENİLENMİŞTİR

Arkadaşım linkleri her seferind yenilemişsin görüyorum ki! Ama ne yazık ki linkler yine kırık. Ben navigasyon konusunda yeniyim. Yeni yeni araştırıyor ve öğreniyorum. Senden ricam tekrar DJ amigo skin ve Türkçe dosyasını upload etmen ve mümkünse rapid'den başka bir yere!! Çünkü Rapid premium link olmayınca 10 indirmeden fazlasına izin vermiyor. Teşekkür ediyorum.

eğer fuga ya yükleyecekseniz işe yaramıyor. ben denedim başka sürüm için geçerli. bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

Orijinalden alıntı: erkantuzcu

quote:

-hız kamerası ekleme.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

1-content
    2-utility

LINKLER YENİLENMİŞTİR

eğer fuga ya yükleyecekseniz işe yaramıyor. ben denedim başka sürüm için geçerli. bilginize

cevizkabugu'nun yazısında özellikle belirtilmiş Pirhana Fuga ve Amigo yazılım kullanan tüm cihazlar için olduğu. Ben fuga'ya yükledim belirtildiği şekliyle ve gayet güzel oldu. Gerekli mi değil mi orası tartışılır ama kesin çalışıyor. Sadece türkçe dil paketi çalışmadı cihaz sapıttı açılışta bir takım sorular sordu ingilizce ve sonrasında her şey ingilizce oldu. Bende yüklediğim lang dosyasını silip yedeğini aldığım türkçe lang dosyasını geri yükledim cihaz normale döndü. Şu an DJ Skin kullanıyorum ama DJ menü türkçe değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Öncelikle cevabınız için teşekkürler, peki güncelleme olayı nasıl oluyor ?

https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads Buradan tollbox'u pc ye kurup,cihazı pc'ye baglayıp,harita güncellemenizi yapabilirsiniz.Bunların detayları cihazla gelen kullanma klavuzunda bulabilirsiniz..
  • Selamlar herhese

Bende Vatan Bilgisayarın kampanyasından yararlanıp Fuga aldım geçen hafta. Cihazdan genel hatlarıyla memnunum. Parasını hakettiğini düşünüyorum.

Bu başlığı başından sonuna okumuştum geçen hafta ve yanılmıyorsam ya burda ya da başka bir forumda birkaç arkadaşın şu şekilde memnuniyetsizliklerini belirttiklerini görmüştüm.

1. Herhangi bir adresi favori olarak kaydetme özelliği yok. Bu özellik cihazda var.
    2. Rotayı kaydetme imkanı yok. İster kullandığınız ister daha sonra kullanmak için ayarladığınız rota olsun kaydedebilip istediğiniz zaman geri çağırabiliyorsunuz.
    3. Rotaya geçiş noktası eklenmiyor. Ekleniyor. Örneğin Antalya'dan Istanbul'a gitmek için rota ayarladınız. En uygun yol Afyon üzeridir ama rotanızda önce İzmir sonra Çanakkale'ye uğrayıp gitmeniz gerekli. Bunlarıda geçiş noktası olarak seçip varış yeriniz olan Istanbul'a tek ayarlama ile istediğiniz rota üzerinden ulaşmak mümkün.

Bu bilgilerden sonra benim bir sorum olacak. Geri görüş kamera özelliini kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar için soruyorum;

Alınacak geri görüş kamerası NTSC destekli mi olmalı PAL destekli mi? Fuga cihazlarımız Çin malı olduğu için NTSC görüntü çıkışını destekler diye düşünüyorum ama emin değilim.

Çoğu geri görüş kamerası hem NTSC hemde PAL destekli zaten ama benim aracıma özel üretim alacağım üründe illaki belirtmem gerekiyor NTSC/PAL seçimini. Ürün ona göre yollanacak. Bilgisi olan?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130432445869&ssPageName=ADME:X:AAQ:MOTORS:1123

Birde Fuga'yı naviextras'a ne zaman kaydetmeli? Cihazı alalı bir hafta oldu ve gayet memnunum. Hiçbir sorunuda yok. Kaydetmemde bir sakınca olur mu?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRakLeIoN -- 19 Ocak 2011; 14:20:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRakLeIoN

Selamlar herhese

Bende Vatan Bilgisayarın kampanyasından yararlanıp Fuga aldım geçen hafta. Cihazdan genel hatlarıyla memnunum. Parasını hakettiğini düşünüyorum.

Bu başlığı başından sonuna okumuştum geçen hafta ve yanılmıyorsam ya burda ya da başka bir forumda birkaç arkadaşın şu şekilde memnuniyetsizliklerini belirttiklerini görmüştüm.

1. Herhangi bir adresi favori olarak kaydetme özelliği yok. Bu özellik cihazda var.
    2. Rotayı kaydetme imkanı yok. İster kullandığınız ister daha sonra kullanmak için ayarladığınız rota olsun kaydedebilip istediğiniz zaman geri çağırabiliyorsunuz.
    3. Rotaya geçiş noktası eklenmiyor. Ekleniyor. Örneğin Antalya'dan Istanbul'a gitmek için rota ayarladınız. En uygun yol Afyon üzeridir ama rotanızda önce İzmir sonra Çanakkale'ye uğrayıp gitmeniz gerekli. Bunlarıda geçiş noktası olarak seçip varış yeriniz olan Istanbul'a tek ayarlama ile istediğiniz rota üzerinden ulaşmak mümkün.

Bu bilgilerden sonra benim bir sorum olacak. Geri görüş kamera özelliini kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar için soruyorum;

Alınacak geri görüş kamerası NTSC destekli mi olmalı PAL destekli mi? Fuga cihazlarımız Çin malı olduğu için NTSC görüntü çıkışını destekler diye düşünüyorum ama emin değilim.

Çoğu geri görüş kamerası hem NTSC hemde PAL destekli zaten ama benim aracıma özel üretim alacağım üründe illaki belirtmem gerekiyor NTSC/PAL seçimini. Ürün ona göre yollanacak. Bilgisi olan?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130432445869&ssPageName=ADME:X:AAQ:MOTORS:1123

Birde Fuga'yı naviextras'a ne zaman kaydetmeli? Cihazı alalı bir hafta oldu ve gayet memnunum. Hiçbir sorunuda yok. Kaydetmemde bir sakınca olur mu?

Teşekkürler

Cihazınız Hayırlı olsun
    Dilediğiniz zaman Naviextras toolbox la cihazın haritasını güncelleyebilirsiniz..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.