Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce online yardımdan biriyle görüştüm,paketleri hd sd diye ayırdıklarını,yaklaşık 1 ay önce 219tl ye üyeliğimi yenilediğimi,ve bu sezonki maçları kaç kb hızda izleyebileceğimi
    sordum max 1200kb hızında izleyebileceğim söyledi.anladığım kadarı ile 11 ağustostan önce almış olanlar max 1200kb hızında izleyebilecek,aynı paketi 11 ağustostan sonra alanlar
    600kb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 7 Ağustos 2013; 0:09:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000055276/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Paket-2013--2014

Bu paket HD mi SD mi? HD değilse sap gibi kalmayalım ortada.

Bilen kimse yok mu?

SD tabiki. Fiyatının 300 TL olmasının sebebi Full paket olması. Yani Tüm ligler var.

400 tl ye HD paket sadece Süper lig maçları için...

Birde şöyle bir durum var HD paketi internet hızı yetmeyen alırsa parası boşa gider.
    8 mb internetim var SD yayını açtığımda diğer pc de test yapıyorum 1mb fln çıkıyor. Yani tamamını kullanıyor internetin.

HD Paket En az 16 mb net ister bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

az önce online yardımdan biriyle görüştüm,paketleri hd sd diye ayırdıklarını,yaklaşık 1 ay önce 219tl ye üyeliğimi yenilediğimi,ve bu sezonki maçları kaç kb hızda izleyebileceğimi
    sordum max 1200kb hızında izleyebileceğim söyledi.anladığım kadarı ile 11 ağustostan önce almış olanlar max 1200kb hızında izleyebilecek,aynı paketi 11 ağustostan sonra alanlar
    600kb.

11 Ağustos tarihi bir yerlerde yazıyor mu? Ben yarın üyeliğimi yaptıracağım da..
  • Arkadaşlar bu sezon maçlar öğlen mi olacak? Ona göre paketi almayı düşünüyorum öğlense izleyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sene oldugu gibi bu sene de gunduz maclari oynanacak. spor bakanimizin bu yonde bir aciklamasi var. Hatta kluplerin gunduz maclarindaki dusuk gelir sebebiyle zararlarinin karsilanmasi talebi olumsuz sonuclandi. mac saatlerinin belirlenmesi konusunda tek yetkinin TFF'de oldugunu belirttiler..

• Beşiktaşlıyım 3 senedir ortak olur kendi maçımı izlerim ortaklık konularında bir sorun yaşamadım. Bu sene forumdan biraz kopuk olduğum için kendim almış bulundum 240 TL lik paket. Ortak olmak isteyen varsa 1 veya max 2 ortak alınabilir. PM atabilirsiniz.

İyi bayramlar..
  • arkadaşlar ortak nasıl kullanıyorsunuz?
    ortak olduk diyelim adam şifreyi değiştirirse verdiğimiz para gidecek...
  • max 1200kbps olayı çok sakat. Kalite kontrolü bizde olmadığı için ttnetin internetleri gibi olur 8mbit e kadar diyip kadar* yazdık biz diye 2mbit dayarlar.
    1200kbps standart değilse yayın almayacağım sanırım bu sene :\
  • ınternet hızınız 8den dusukse zaten 1200 almanızın ımkanı yok . benım ttnet 8mbe kadar ama full 1200 bıle alamıom yanı , ttnet ıle alakalı ama bı arkda denedım 20mbıt vardı gercektende 1200e dayanmıstı ınternet hızlıysa sorun yok hızlı degılse yıne sorun yok normal ızlenır zaten , sılverrıghtmı ne o olay hıza gore kendını ayarlıyıo . bunu nerden bılıom dersenız mac sırasında gorev yonetıcısınden hangı program ne kadar net harcıo dıe bakmıstım ordan .

Evet arkadaslar , hala ortak arıorum . sadece 1 kısı arıorum . hangı takımlı ıse takımının tum maclarını ızler . derbılerde ıse ew sahıbı ızler . 100 TL . lutfen pm .
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozziii1905 -- 7 Ağustos 2013; 20:00:46 >
  • çok geriden geliyor yayın. gol olunca kahveden gool sesi geliyor ve benim pc de 40-50 sn sonra gol oluyor ve çok can sıkıcı birşey macın zevkini kaçırıyor
  • Sezonluk full maclarda görüntü ayırımına gittiler.
    Taraftar paketlerinde durum ne olucak? Ben 79 liraya Eskisehirspor paketini aldım kac kb la izleyecegim ?

Edit: Canlı yardımla görüstüm 1200 k dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahKırmızı26 -- 7 Ağustos 2013; 23:45:21 >
  • Arkadaslar paketi aldim , Gsliyim . Gelecek olan ortak takiminin tum maclarini izler , derbilerde ise öncelik ev sahibi takımın taraftarındadır . Ucret 100 TL dir. Toplam 1 ortak alinacaktir . Ilgılenırsenız lutfen pm . Istenılırse referans verilecektir ( geçen seneki ortaktan ).

- Not : Tüm derbiler dahil takımının maçlarını izlemek istiyorum derseniz 120 TL dir fiyat , yani ben sizinle olan derbileri izlemeyeceğim . kısaca açıklamak gerekirse Ben Gsliyim siz Bjk , Gs-Bjk , Bjk-Gs derbilerini izlemeyeceğim . Bunun yanında diğer derbilerde ise yani fb-bjk bjk-fb filan onlarıda izleyeceksiniz . Çok maç sevmem ama lige de bakayım diyenlerdenim . Güzel ortak olursak gül gibi geçiniriz .
    Konularda çok yazdım , malum lig başlıyor , ortak ortak geçinelim amacım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 9 Ağustos 2013; 17:52:10 >
  • bizim görüntü kalitesi 600 kbps mi olacak ??? yok artık!!!
  • Arkadaşlar "Canlı Yardım" a tıkladım ve durumu sordum. Bizim pakette 600 kbps yazıyor öylemi izleyeceğiz? dedim.

"Bir değişiklik olmayacak geçen sene izlediğiniz gibi izleyeceksiniz" dediler.

600 kbps nedir ya. 800'ü tıkladığımda bile görüntü berbat...

600 deseydi iptal ettireceğim diyecektim

Edit: Zaten Afişi inceleyecek olursanuz, geçen seneki üyelere 1200 kbps hediyesiyle diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencgsli_81 -- 9 Ağustos 2013; 18:01:02 >
  • 1200 ile izleyeceğiz ama baglantımızın cok ıyı olması lazım 8mb fılan 1200 ıcın yetmez gorduklerıme gore yanı . ama ben 3 senedır ızlıorum guzel yanı ne oluck . zaten ızlerken octoboshopun ne kadar baglantıyı kullandıgını gorursunuz .

• arkadaşlar bende tv üzerinden üyeliğim bulunmakta 12 ay lık üyeliğimin bitmesine 2 ay kaldı bu da nerden baksan 6 maça felan denk geliyor. şu anda fiyat 239TL 6 maç sonrasında bu fiyat düşer mi ? gene aynı mı kalır ?
  • Yeni alacak üyelere 600 kbps olacak dedi canlı yardım'daki.

Allahtan geçen senede almıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

arkadaşlar bende tv üzerinden üyeliğim bulunmakta 12 ay lık üyeliğimin bitmesine 2 ay kaldı bu da nerden baksan 6 maça felan denk geliyor. şu anda fiyat 239TL 6 maç sonrasında bu fiyat düşer mi ? gene aynı mı kalır ?

Birdaha ne zaman paket çıkacağını sana tecrübelerime göre aktarayım

Bir sonraki paket sezonun yarısı bitince diğer yarısı için çıkar. Ama tamamen yarı yarıya düşmüyor.

Ondan sonra son 8 hafta kala 90 tl lik bir paket çıkar. Sonra 4 hafta kala çıkar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

arkadaşlar bende tv üzerinden üyeliğim bulunmakta 12 ay lık üyeliğimin bitmesine 2 ay kaldı bu da nerden baksan 6 maça felan denk geliyor. şu anda fiyat 239TL 6 maç sonrasında bu fiyat düşer mi ? gene aynı mı kalır ?

Birdaha ne zaman paket çıkacağını sana tecrübelerime göre aktarayım

Bir sonraki paket sezonun yarısı bitince diğer yarısı için çıkar. Ama tamamen yarı yarıya düşmüyor.

Ondan sonra son 8 hafta kala 90 tl lik bir paket çıkar. Sonra 4 hafta kala çıkar...

anladığım kadarıyla 2 ay sonra 259 tl yerine 239tl ye şimdi al gitsin demek istediniz :)
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.