Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (547. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.300.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracıma Navimex marka Android işletim sistemli multimedya cihazı takdırdım, çok memnunum. Android tablet ve telefonlar gibi adeta, ses kalitesi de gayet güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren1977 E kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam.Active donanimda geri gorus kamerasida takiliyor mu yoksa icinde var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket içeriğinde geri görüş kamerası var. Plakalık aydınlatmasına takılıyor ve hem gece hem de gündüz çok net gösteriyor.

• eren1977 E kullanıcısına yanıt
    eski rt6 sistemle ses kalitesi, açılış süresi, ekran kalitesi, arayüz, fonksiyonların kullanışlılığı gibi konularda karşılaştırma yapabilir misiniz?

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    İlk açılış biraz uzun sürüyor (7-8 saniye), ondan sonra gayet hızlı. Ses kalitesi benzer seviyede. Daha önce değişik araçlarımda Windows tabanlı cihaz kullanmıştım, bu onlara kıyasla her açıdan çok daha ileri seviyede. Bayisinde test edip daha doğru fikir edinebilirsiniz.

• Merhabalar. 165 bg lik THP lerin şehir içi reel tüketimi nedir acaba. Bunların şanzımanı ile ilgili sorun yaşayan oldu mu. Denildiği gibi 156 liklardan daha mı az yakıyor.

Makyajlı kasa thp ye niyetlendim. Hayırlısı..

İyi forumlar.

• ceazr27 C kullanıcısına yanıt
    Katlanır ayna yok aynı zamanda yan cam cevresınde krom kaplama yok, alt devirlerde uygun viteste ıse aracda sıkıntı yok ama nadıren ekonomı yapmaya programlı oldugu ıcın dusuk hız yuksek vitesde ise arac vitesi dusurup hızlanıyor bunu her durumda yapmıyor aracım 2k da vites değiştiriyor.
  • marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben 2012 modeli kullanıyorum. Aracı 2014 ocak ayında sıfır km olarak almıştım.
    Forumda vti pek yok. Önceleri bir kaç arkada vardı kullanan ve onların tavsiyeleri ile almıştım. İyi ki de almışım.
    İç standart malzeme kalitesi diğer active ve allure versiyonlarından farklı değil. Dolayısı ile iç konfor konusunda şüpheniz olmasın.
    Otomatik vitesi bildiğiniz gibi yarı otomatik. Alışmak biraz zaman alıyor ama sonrasında sıkıntı hissetmiyorsunuz.
    LPG uyumlu. Ancak ben yıllık km çok yapmadığımdan düşünmedim. Yakıt tüketimi şalırtıcı şekilde düşük. Normal kullanımda yazın 7.5 lt, kışın 8,5 lt civarı yakıyor. Tabi bunlar ş.içi ortalamaları. Ş.dışı 6 lt civarında. Ki bu veriler 700-750 km yol ve 100-110 km ortalama hızdaki veriler.

Ş. içi sürüşlerde ağır kalabiliyor. Bir dizel torkuna sahip değil tabi. Ani hızlanmalarda biraz sabırlı olmak gerekebiliyor.
    Araca ben de forumdaki bir arkadaş gibi Android cihaz taktırdım ve oldukça memnunum. Analog TV çekmiyor ama telefonun hotpoınt bağlantısı ile internet üzerinden bütün kanallar var. Ayrıca dijital yayına geçince doğrudan izleme imkanı olacakmış.

Aracım 24.000 km de ve şükür ki henüz bir sorunla karşılaşmadım. Umarım böyle devam eder. Ben konforundan oldukça memnunum. Tabi kişiye göre konfor algısı farklı olabilir. Siz gene de mümkünse aracı deneyin derim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wisher -- 12 Aralık 2016; 10:32:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wisher

Merhaba,

Ben 2012 modeli kullanıyorum. Aracı 2014 ocak ayında sıfır km olarak almıştım.
    Forumda vti pek yok. Önceleri bir kaç arkada vardı kullanan ve onların tavsiyeleri ile almıştım. İyi ki de almışım.
    İç standart malzeme kalitesi diğer active ve allure versiyonlarından farklı değil. Dolayısı ile iç konfor konusunda şüpheniz olmasın.
    Otomatik vitesi bildiğiniz gibi yarı otomatik. Alışmak biraz zaman alıyor ama sonrasında sıkıntı hissetmiyorsunuz.
    LPG uyumlu. Ancak ben yıllık km çok yapmadığımdan düşünmedim. Yakıt tüketimi şalırtıcı şekilde düşük. Normal kullanımda yazın 7.5 lt, kışın 8,5 lt civarı yakıyor. Tabi bunlar ş.içi ortalamaları. Ş.dışı 6 lt civarında. Ki bu veriler 700-750 km yol ve 100-110 km ortalama hızdaki veriler.

Ş. içi sürüşlerde ağır kalabiliyor. Bir dizel torkuna sahip değil tabi. Ani hızlanmalarda biraz sabırlı olmak gerekebiliyor.
    Araca ben de forumdaki bir arkadaş gibi Android cihaz taktırdım ve oldukça memnunum. Analog TV çekmiyor ama telefonun hotpoınt bağlantısı ile internet üzerinden bütün kanallar var. Ayrıca dijital yayına geçince doğrudan izleme imkanı olacakmış.

Aracım 24.000 km de ve şükür ki henüz bir sorunla karşılaşmadım. Umarım böyle devam eder. Ben konforundan oldukça memnunum. Tabi kişiye göre konfor algısı farklı olabilir. Siz gene de mümkünse aracı deneyin derim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Verdiğiniz bilgiler icin tesekkur ederim. Tabiki yardımcı oldunuz. Bakmakta ve denemekte fayda var.

• Arkadaşlar aracımı ilana koydum. İlgilenen olursa bana buradan da ulaşabilir. Aracımda hiç sıkıntı yoktur. direk alın ve binmeye devam edin. Maddi sıkıntıyı da aştık çok şükür başka bir yolla.
    Sonuç olarak acelemizde yok satmaya artık ilgilenen olursa haber verirseniz buradaki arkadaşlara biraz daha uyguna verebilirim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-temiz-titiz-kullanilmis-ve-extralidir.exper-raporludur-373552234/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: euustun

Arkadaşlar aracımı ilana koydum. İlgilenen olursa bana buradan da ulaşabilir. Aracımda hiç sıkıntı yoktur. direk alın ve binmeye devam edin. Maddi sıkıntıyı da aştık çok şükür başka bir yolla.
    Sonuç olarak acelemizde yok satmaya artık ilgilenen olursa haber verirseniz buradaki arkadaşlara biraz daha uyguna verebilirim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-temiz-titiz-kullanilmis-ve-extralidir.exper-raporludur-373552234/detay/

Hayırlı satışlar, yalnız bu araçtan sonra cla yı beğeniyormusunuz? Tasarım dışında bana çok yavan gelmişti. Konfor, yol sesi gibi konularda 508 in gerisinde bir araç.

• tahas T kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız 508 ile kıyaslarsanız çok yavan ve lastiklerinin runflat ve ince yanak olmasından dolayı yol tepkileri çok sert özellikle Türkiye yollarında. Beni dış tasarımı ve spor duruşu cezbetti. Aslında hevesimi alma peşindeyim CLA nın elimde çok bekleyeceğini düşünmüyorum. 508 in yeni kasası çıksaydı yada son kasada bariz farklılıklar olsaydı model yenileyecektim.
    Ama 100-110 bin civarında da alınabilecek araç bulamadım açıkçası. İstediklerim 508 klasındakiler ya çok pahalı yada modelleri yada km leri çok eski/yüksek.
    Tavsiyeniz varmı şu aracı o rakamlara tavsiye ederim diyormusunuz ?

• euustun kullanıcısına yanıt
    merhaba,

ilandaki araçta aşağıdaki özellikler yok. sanırım yeni Allur'un özelliklerini kopyalayıp almışsınız gözünüzden kaçmış.
    yanlışlıkla alacak insanları yanıltmayalım :) inşallah bu fiyata satılır ben de satacak olsam bu fiyattan koyardım .
    sıfırının 159 bin tl olduğu yerde bu normal fiyat.

Alarm ve süper kilitleme
    Kör nokta uyarı sistemi
    Düşük lastik basınç algılama sistemi
  • Evet kopyala yapıştır yapmıştım. Düzelteyim onları teşekkürler.
    Ankara göral takasta 70 saydı, aydında bir galerici 68 saydı. Alanya da bir galerici 65 saydı göral 70 saydı diyince o da 70 saydı. Bunlar tabiki takasta olan durumlar. Ama öldürmeye gerek yok araçlarımızı arkadaşlar sıfırı ile ikinci eli arasında aşırı değer kaybeden araç nedense 508 hiç anlamış değilim.
    Ha alıcısını mutlu eder tamam ama piyasada özellikle galericiler resmen ölücü davranıyor. takasta 40 sayan bile oldu :)

• euustun kullanıcısına yanıt
    aynen öyle

enteresan bir araç on numara fiyatı 5 numara :)
  • quote:

Çok haklısınız 508 ile kıyaslarsanız çok yavan ve lastiklerinin runflat ve ince yanak olmasından dolayı yol tepkileri çok sert özellikle Türkiye yollarında. Beni dış tasarımı ve spor duruşu cezbetti. Aslında hevesimi alma peşindeyim CLA nın elimde çok bekleyeceğini düşünmüyorum. 508 in yeni kasası çıksaydı yada son kasada bariz farklılıklar olsaydı model yenileyecektim.
    Ama 100-110 bin civarında da alınabilecek araç bulamadım açıkçası. İstediklerim 508 klasındakiler ya çok pahalı yada modelleri yada km leri çok eski/yüksek.
    Tavsiyeniz varmı şu aracı o rakamlara tavsiye ederim diyormusunuz ?

Geç cvp verdim kusura bakmayın. Cla c sınıfıdır bu arada. Ona alternatif o fiyatlara ben volvo s60 rdesign derim. Hele bide kırmızı olacak:)

• tahas T kullanıcısına yanıt
    S60 ın arka bagaj ve far tasarımı hiç hoşuma gitmedi edense. çirkin geliyor. Farlar Honda civic gibi çirkin bence. bi de S60 gitmiyor basınca dedi herkes. Araç çok ağırmış sanırsam.

• quote:

S60 ın arka bagaj ve far tasarımı hiç hoşuma gitmedi edense. çirkin geliyor. Farlar Honda civic gibi çirkin bence. bi de S60 gitmiyor basınca dedi herkes. Araç çok ağırmış sanırsam.

Ne diyim tasarım göreceli kavram. Yalnız 508 den sonra bende araç beğenemez oldum. Bütçeyi çok yükseltmedikçe daha iyidir diyebileceğim araba bende bulamıyorum.
  • 508 den sonra diğer tüm aynı segment araçlar tatmin etmez (e350, 5.20 gibi araçlardan bahsetmiyorum) passat, mondeo, s60, sonata, avensis, accord bunların hepsini kullandım ama 508 daha farklı geliyor bana
  • Kesinlikle katılıyorum size. Aracın inşallah yeni kasasını ve extra konforlusunu kronik hatalardan kurtarmış olarak çıkartırlar da biz 508 tutkunları başka markalara kaymaz. Şunu hep söylüyorum bizim aracın önündeki aslanı söküp BMW yada Mercedes logosu koysalar araç 170+ bin TL lik araç olur.
    Gerek tasarımı gerek özellikleri her şeyiyle harika. Ufak tefek sıkıntıları var ama maalesef anlamış değilim insanlarda Peugeot a aşırı bir tepki istememezlik problemli araç muamelesi gösterme gibi durumlar var. Ama yolda gidin bir sürü Peugeot görürsünüz. Tamam ucuz diye anlarım da madem sorunlu neden kullanıcısı çok o zaman ?
    anlamış değilim ve açıkçası sıfırı 180 olan CLA nın 2013 modeli 120 lerde satılıyorken, sıfırı 150 olan 508 imize 60-65 ler teklif ediyorlar. Çok üzücü.
    En düşük segmentte bile aynı. adam gözümün önünde 207 - 307 alabileceği parayı doğanmıdır şahinmidir nedir on a verdi. Pes.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.