DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
vınn daki hattı telefona takma ?
5
Cevap
1
Favori
13.870
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> vınn daki hattı telefona takma ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1071 Mesaj
      03 Temmuz 2010 08:25:27
      Vınn içerisindeki simplus 3G data hattını telefona taktım fakat mesaj atabilmeme rağmen birtürlü internete bağlanamadım paket veri bağlantısı yok diyor. kendi hattımı takınca bağlanabiliyorum ama laptop yanımda olmadğı zaman en 4gb internet paketimi telefonda kullanamazmıyım ?

Tolga Besci
      Real Wings Group - Research and Development (http://www.realwingsgroup.com)

• Yüzbaşı
      816 Mesaj
      03 Temmuz 2010 10:36:44
      Ben vodafone 3g hattı 5800 telefonuma taktım.Bağlantı hızı modeme oranla çok düşüktü.

• Yüzbaşı
      554 Mesaj
      03 Temmuz 2010 12:32:37
      kullanabilirsin. trcll m.h yi ara eline data hattı takılmış cep telefonunu al. burda yazdığını görevliye söyle. sana yapman gereken ayarları söyler. aynısını bende yaşadım.

elinde çekirdekle yol kenarında çalışan iş makinesini seyreden adam.
      it's a jungle out there!
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      18 Mart 2011 23:27:41
      Konuyu gordum ve aklima suan bi fikir Geldi .. Vinn 2den profil bilgilerine baktim ve apn "mgb" idi fakat bizm tellerde kullandiimiz apn "internet" kisacasi iphoneden celcular network a girip internet yazani mgb yazdim ve rahatca giriorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1045 Mesaj
      10 Nisan 2011 15:39:23
      Telefonun 3G'yi destekliyorsa data transferi için kullanabilirsin SimPlus'ını..

• Onbaşı
      29 Mesaj
      01 Temmuz 2013 10:15:34
      quote:

Orijinalden alıntı: c52

Konuyu gordum ve aklima suan bi fikir Geldi .. Vinn 2den profil bilgilerine baktim ve apn "mgb" idi fakat bizm tellerde kullandiimiz apn "internet" kisacasi iphoneden celcular network a girip internet yazani mgb yazdim ve rahatca giriorum

tableti aldığımdan beri 3 gündür bununla uğraşıyorum.. eyvallah hocam işe yaradı.. dediğin gibi "mgb" yazınca direk bağlantı sağlandı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> vınn daki hattı telefona takma ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.