Şimdi Ara

iphone 4 unlock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
7.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 4 için unlock çıktımı yada herhangi bi açıklama varmı çıkacak çıkmıcak gibilerinden bide ios4.0 dan 3.1.3e fln downgrade yapılabiliyormu cihaz o şekilde bi unlock sözkonusu olabilirmi
    arkadaşım amerikadadda gelirken aldırmayı düşünüyorum olmadı başka alternatiflere yönelicem mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeyLu -- 25 Haziran 2010; 21:49:54 >

• evet Jb çıkar yakında, çıktığı zaman unlock yapılabilir fakat arkadaşınız hemen alsın update olmadan... çünkü herhangi bir update çıkarsa yeni baseband kırılmamış olabilir ve beklersiniz fakat şu anki basebandler kırıldı yani bir sorun yok...
  • telefon daha dün çıktı .hackerlar aldı mı bakalım.cihazın işlemcisi farklı bu yüzden jailbreak yapılma işi uzun sürebilir.ayrıca iphone 4 için 3.1.3 versiyon firmware yokki nasıl downgrade olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctokay

evet Jb çıkar yakında, çıktığı zaman unlock yapılabilir fakat arkadaşınız hemen alsın update olmadan... çünkü herhangi bir update çıkarsa yeni baseband kırılmamış olabilir ve beklersiniz fakat şu anki basebandler kırıldı yani bir sorun yok...

eyw sağolasında şu anda kontratsız olarak nerden alabilir o bi sorun bestbuylara fln gelmişmidirki apple storelar satmıyor sanırım kontratsız NY için bi yer söyleyebilecek olan varsa alınabilecek ileteyim hemen bende
  • @ilker

3g cihazımı bugun. jb.+unlock yaptım. itunes 9.2 güncelledim. ama indirdigim uygulamaları cihaza eşzamanlıyor diyor ama işlem bitince atmıyor cihazın içine. sorun ne acaba? teşekkrürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbulut19

@ilker

3g cihazımı bugun. jb.+unlock yaptım. itunes 9.2 güncelledim. ama indirdigim uygulamaları cihaza eşzamanlıyor diyor ama işlem bitince atmıyor cihazın içine. sorun ne acaba? teşekkrürler

appsync yüklümü cihazda
  • yüklü oldugunu anlamak için nerden bakıoruz hocam?
  • quote:

yüklü oldugunu anlamak için nerden bakıoruz hocam?

Cydia Manage kısmında AppSync yüklü mü kontrol edin, yüklü değilse search kısmında AppSync eklentisini yükleyin...Versiyonunuza göre sonunda ki sayıları kontrol edip ona göre yükleyin..
  • teşekkürler. bu işlemi yaptıktan sora başka bişi yüklemeye gerek yok degilmi? birde herseferinde cydiaya girip yüklemek gerekiyormu. tek seferde yapmak yetiyormu hocam. şuan kaplosuz yok yarın bu işlemi uapıyım teşekkür ederim.
  • quote:

teşekkürler. bu işlemi yaptıktan sora başka bişi yüklemeye gerek yok degilmi? birde herseferinde cydiaya girip yüklemek gerekiyormu. tek seferde yapmak yetiyormu hocam. şuan kaplosuz yok yarın bu işlemi uapıyım teşekkür ederim.

1 kere yüklemen yeterli sonra ştunesdan beleş bi program indireceksin sonrasında indirdiğin .ipa uzantılı dosyaraı itunes üzerinden applications bölümüne sürekleyip sync etmen yeterli
  • şurdan yaptım. exe dosyasını yükledim. 1 dak bekleyip restart yaptım. sonra olmadı tekrar. hocam. bi bakarmısın. bu bölümün ilk mesajında.http://forum.donanimhaber.com/m_40274623/tm.htm
  • quote:

şurdan yaptım. exe dosyasını yükledim. 1 dak bekleyip restart yaptım. sonra olmadı tekrar. hocam. bi bakarmısın. bu bölümün ilk mesajında.http://forum.donanimhaber.com/m_40274623/tm.htm

cydiaya girceksin ordan sırasıyla manage-->sources-->edit-->add--> orayahttp://cydia.hackula.us ekliceksin
    sonrasında search bölümne gelip appsync yazıp arattır orda çıkacak karşına kendi FW ne göre olan appsynci yükle sonrasınra itunes üzerinden istediğin uygulamayı atabilirsin cihaza

• teşekkürler arkdaşım.
  • iphone 3GS cihaza versiyon 4 yukeldik yanlislikla 3.1.3 donmek istiyoruz yardim arkadaslar
  • merhaba, benimde amerikadan dönmek üzere olan bir arkadaşım var ve iphone 4 istedim fakat ciddi sorunlar olduğunu ve asla kırılamayacağını söylüyolar. kendi sim kartınıda getirirse kırılır mı yani unlock olabilir mi? acil yardım yazarsanız dönmek üzere arkadaşım acil haber vermem lazım...
  • İngiltereden gelen simlocklu iphone 4 kullanıcısı (bekleyicisi) olarak şunu söyleyebilirim; developerlar zoru başarırlar, imkansızsa biraz zaman alır. ayrıca bir takım malum sitelerde geohot isimli developerın iphone 4 jailbreak olayını becerdiği söyleniyor ve en kısa zamanda yayınlanması bekleniyor. Telaşa Mahal Yok!
  • unlock ile ilgili bir haber yok mu ?

jeilbreak nasıl yapıcaz iphone 4 ü
  • erfir o2 den alinma ise yasal unlock yapilabiliyomus galiba.
  • abd AT&T için haber bekliyoruz dört gözle ....
  • evet yasal unlock yapılıyormuş ama cihaz istanbulda o iş geçti yani
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.