DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iphone 4 unlock
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
83
Cevap
0
Favori
6.664
Tıklama
Giriş
      800 Mesaj
      25 Haziran 2010 21:49:14
      iphone 4 için unlock çıktımı yada herhangi bi açıklama varmı çıkacak çıkmıcak gibilerinden bide ios4.0 dan 3.1.3e fln downgrade yapılabiliyormu cihaz o şekilde bi unlock sözkonusu olabilirmi
      arkadaşım amerikadadda gelirken aldırmayı düşünüyorum olmadı başka alternatiflere yönelicem mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeyLu -- 25 Haziran 2010; 21:49:54 >

Blackberry Bold 9700 + ipod Touch 2G 16GB + SENNHEISER CX300(Black)--PS 3--Casper NEO

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      25 Haziran 2010 21:58:07
      evet Jb çıkar yakında, çıktığı zaman unlock yapılabilir fakat arkadaşınız hemen alsın update olmadan... çünkü herhangi bir update çıkarsa yeni baseband kırılmamış olabilir ve beklersiniz fakat şu anki basebandler kırıldı yani bir sorun yok...

Ankarada oturan arkadaşlar için her türlü iPhone hakkında destek verebilirim. maksat ücret değil, yardım etmek olsun. pm atarsanızda msn den destek verebilirim sorunlarınız için.
    • Binbaşı
      1711 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:06:21
      telefon daha dün çıktı .hackerlar aldı mı bakalım.cihazın işlemcisi farklı bu yüzden jailbreak yapılma işi uzun sürebilir.ayrıca iphone 4 için 3.1.3 versiyon firmware yokki nasıl downgrade olacak.

• Yüzbaşı
      800 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:07:07

quote:

Orijinalden alıntı: ctokay

evet Jb çıkar yakında, çıktığı zaman unlock yapılabilir fakat arkadaşınız hemen alsın update olmadan... çünkü herhangi bir update çıkarsa yeni baseband kırılmamış olabilir ve beklersiniz fakat şu anki basebandler kırıldı yani bir sorun yok...

eyw sağolasında şu anda kontratsız olarak nerden alabilir o bi sorun bestbuylara fln gelmişmidirki apple storelar satmıyor sanırım kontratsız NY için bi yer söyleyebilecek olan varsa alınabilecek ileteyim hemen bende

Blackberry Bold 9700 + ipod Touch 2G 16GB + SENNHEISER CX300(Black)--PS 3--Casper NEO

• Teğmen
      106 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:08:04
      @ilker

3g cihazımı bugun. jb.+unlock yaptım. itunes 9.2 güncelledim. ama indirdigim uygulamaları cihaza eşzamanlıyor diyor ama işlem bitince atmıyor cihazın içine. sorun ne acaba? teşekkrürler

''Eğer tanrı dinlemekten çok konuşmamızı isteseydi, bize iki kulak bir ağız vermezdi" Mark Twain..
    • Yüzbaşı
      800 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:42:27

quote:

Orijinalden alıntı: djbulut19

@ilker

3g cihazımı bugun. jb.+unlock yaptım. itunes 9.2 güncelledim. ama indirdigim uygulamaları cihaza eşzamanlıyor diyor ama işlem bitince atmıyor cihazın içine. sorun ne acaba? teşekkrürler

appsync yüklümü cihazda

• Teğmen
      106 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:44:51
      yüklü oldugunu anlamak için nerden bakıoruz hocam?

''Eğer tanrı dinlemekten çok konuşmamızı isteseydi, bize iki kulak bir ağız vermezdi" Mark Twain..
    • Yarbay
      4500 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:52:26

quote:

yüklü oldugunu anlamak için nerden bakıoruz hocam?

Cydia Manage kısmında AppSync yüklü mü kontrol edin, yüklü değilse search kısmında AppSync eklentisini yükleyin...Versiyonunuza göre sonunda ki sayıları kontrol edip ona göre yükleyin..

• Teğmen
      106 Mesaj
      25 Haziran 2010 22:58:44
      teşekkürler. bu işlemi yaptıktan sora başka bişi yüklemeye gerek yok degilmi? birde herseferinde cydiaya girip yüklemek gerekiyormu. tek seferde yapmak yetiyormu hocam. şuan kaplosuz yok yarın bu işlemi uapıyım teşekkür ederim.

• Yüzbaşı
      800 Mesaj
      25 Haziran 2010 23:52:58

quote:

teşekkürler. bu işlemi yaptıktan sora başka bişi yüklemeye gerek yok degilmi? birde herseferinde cydiaya girip yüklemek gerekiyormu. tek seferde yapmak yetiyormu hocam. şuan kaplosuz yok yarın bu işlemi uapıyım teşekkür ederim.

1 kere yüklemen yeterli sonra ştunesdan beleş bi program indireceksin sonrasında indirdiğin .ipa uzantılı dosyaraı itunes üzerinden applications bölümüne sürekleyip sync etmen yeterli

• Teğmen
      106 Mesaj
      26 Haziran 2010 00:13:37
      şurdan yaptım. exe dosyasını yükledim. 1 dak bekleyip restart yaptım. sonra olmadı tekrar. hocam. bi bakarmısın. bu bölümün ilk mesajında.http://forum.donanimhaber.com/m_40274623/tm.htm

• Yüzbaşı
      800 Mesaj
      26 Haziran 2010 02:33:51

quote:

şurdan yaptım. exe dosyasını yükledim. 1 dak bekleyip restart yaptım. sonra olmadı tekrar. hocam. bi bakarmısın. bu bölümün ilk mesajında.http://forum.donanimhaber.com/m_40274623/tm.htm

cydiaya girceksin ordan sırasıyla manage-->sources-->edit-->add--> orayahttp://cydia.hackula.us ekliceksin
      sonrasında search bölümne gelip appsync yazıp arattır orda çıkacak karşına kendi FW ne göre olan appsynci yükle sonrasınra itunes üzerinden istediğin uygulamayı atabilirsin cihaza

• Teğmen
      106 Mesaj
      26 Haziran 2010 02:42:39
      teşekkürler arkdaşım.

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      26 Haziran 2010 07:29:10
      iphone 3GS cihaza versiyon 4 yukeldik yanlislikla 3.1.3 donmek istiyoruz yardim arkadaslar

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman.

In God We Trust & God Bless America
    • Er
      1 Mesaj
      12 Temmuz 2010 10:59:06
      merhaba, benimde amerikadan dönmek üzere olan bir arkadaşım var ve iphone 4 istedim fakat ciddi sorunlar olduğunu ve asla kırılamayacağını söylüyolar. kendi sim kartınıda getirirse kırılır mı yani unlock olabilir mi? acil yardım yazarsanız dönmek üzere arkadaşım acil haber vermem lazım...

• Teğmen
      208 Mesaj
      12 Temmuz 2010 11:03:34
      İngiltereden gelen simlocklu iphone 4 kullanıcısı (bekleyicisi) olarak şunu söyleyebilirim; developerlar zoru başarırlar, imkansızsa biraz zaman alır. ayrıca bir takım malum sitelerde geohot isimli developerın iphone 4 jailbreak olayını becerdiği söyleniyor ve en kısa zamanda yayınlanması bekleniyor. Telaşa Mahal Yok!

• Yüzbaşı
      536 Mesaj
      15 Temmuz 2010 18:51:44
      unlock ile ilgili bir haber yok mu ?

jeilbreak nasıl yapıcaz iphone 4 ü

• Yarbay
      4317 Mesaj
      15 Temmuz 2010 19:26:51
      erfir o2 den alinma ise yasal unlock yapilabiliyomus galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      536 Mesaj
      15 Temmuz 2010 19:37:39
      abd AT&T için haber bekliyoruz dört gözle ....

• Teğmen
      208 Mesaj
      15 Temmuz 2010 21:34:10
      evet yasal unlock yapılıyormuş ama cihaz istanbulda o iş geçti yani

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.