Şimdi Ara

Yeni General Mobile Q300. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hmtgezgin

Q300 için dediğin şekilde kimseden şiakyet duymadım Q500 olabilir tabiki:)))

Q500 mü?
  • hmtgezgin kardeş. facebook ta videolarda ve resimlerde problem oluyor. ama ben bek böyle şeylere takılmıyorum. çift hatlı olması yeterli benim için telefonun. eğer 2 hat kullanmayacaksan bence E63 al. ben tek hat kullanmış olsaydım kesinlikle almazdım general mobile. e63 ün işçiliği ve sağlamlığı iyidir q300 den. riske girme bence general mobile alıp :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay80

hmtgezgin kardeş. facebook ta videolarda ve resimlerde problem oluyor. ama ben bek böyle şeylere takılmıyorum. çift hatlı olması yeterli benim için telefonun. eğer 2 hat kullanmayacaksan bence E63 al. ben tek hat kullanmış olsaydım kesinlikle almazdım general mobile. e63 ün işçiliği ve sağlamlığı iyidir q300 den. riske girme bence general mobile alıp :)

teşekkür ederim. atalay kardeş şuan 2 tel kullanıyorum. bu yüzden çok istemiştim cift hatlı telefonu:(
    Q300 beklentilerimi karşılayamayacak gibi verdiğin bilgiler için çok saol hayırlısı olsun bakalım......
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmtgezgin

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatde

arkadaslar uzun bi aradan sonra tekrar mrb :) ilk olarak youtube var ama video acılmıyor bu nedir?? :) oyun proğram fılan olmuyormu hala bu telefona??bide telefon cebımdeyken camı catlamıs bıyere carptım heralde ben bunu garantiye versem ne cvp verirler acaba yaparlarmı??ayrıca trackball öldü yani resmen öldüü versem yapılırmı acaba:)

ne zamandır kullanıyorsunuz kaç ayda bu hale geldi telefon özelliklede trackballl çabuk arıza yapıyorsa değmez Kafam iyice E63 kayıyor:))))

:D ben bu telefonu alalı 4 - 5 ay kadar oldu telefonu hor kullanan birisi olmama ma rağmen trackball iyice kotulesti bosta donmeye basladı yani bastırarak hareket ettiriyosun ilk günkü gibi olamaz tabiki ama fena dağıttı:) bende 2 tel kullanıyordum tek telelefon. olsun bunu alayım dedim ama su anki aklım olsa bunu daha önceki yorumlarımda da söyledim gider E63 gibi sağlam bi telefon alırım yanında da küçük bi 2. tel kullanırım.niye dersen en basitinden youtube koymuşlar video açmıyor.varmı böyle bişey:)yoksa acıyorda benmi bilmiyorum...50 defa sordum video acıyormu arkadaslar diye kımseden cvp gelmedi demkki acmıyor..tavsiyem ALMA

• ha bide sunu belirteyim bugun bi arkadas geldi yanıma o da Q300 almış 3 ay kadar oluyormus baktım onunda trackball benimki gibi..bosta donuyor hareket ettırmek ıcın bastırmak gereklı o da bazen hareket edıyor bazen etmıyor..
  • arkadaşlar q300 aldım 300tl teknosadan.avea ve vodafone harika cekıor.benim sorunm eposta ayarları,opera yourtube gibi uygulamalara giremeiorum yardım edin ltfn
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatde

ha bide sunu belirteyim bugun bi arkadas geldi yanıma o da Q300 almış 3 ay kadar oluyormus baktım onunda trackball benimki gibi..bosta donuyor hareket ettırmek ıcın bastırmak gereklı o da bazen hareket edıyor bazen etmıyor..

hocam en çok ben trackball sevmiştim ya 3-4 ay sonra dağılıcaksa kalsın dağılan topu ne yapıcaz dimi:)))) en iyisi E63 almak galiba yönlendirici bilgilerin için teşekkür ederim sağol :D
  • arkadaşlar bu telefonu ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum herhanagi bir problemım olmadı yasamadım.
    öncelikle radyo cekım gucu ve ses kalıtesı oldukca ıyı .
    ama cozemedıgım bır kac konu var.

* e posta ayarları nasıl yapılıyor.

* msn programı acıkken herhangı bır ıslem yapamıyorum ( örneğin mesaj cekmek ,telefon defterıne gırmek gıbı)

*exel , word dosyalarını acabılırmıyım ve nasıl yapılıyor.

* vıdeo ızleyebılırmıyım ve ızlemem ıcın ne yapmam gerekıyor.

şimdilik bu kadar arkadaslar eğer cevaplayabılecek bılen arkadaslar varsa yardımcı olursa sevınırız benım gıbı cokınsan vardır bu sorunları olan.

tesekkurler
  • arkadaşlar bu telefonu almayın.Java İşletİm sİstemli.gidin E63 alın 369mhz işlemcili 1500mha bataryalı gidiyo baya 3g,Wifi ve görüntülü konuşma fakat kendininizi göstermeiyosunuz.arkadaki kamera çalışıyo...çok ta güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

arkadaşlar bu telefonu almayın.Java İşletİm sİstemli.gidin E63 alın 369mhz işlemcili 1500mha bataryalı gidiyo baya 3g,Wifi ve görüntülü konuşma fakat kendininizi göstermeiyosunuz.arkadaki kamera çalışıyo...çok ta güzel

Kesinlikle katılıyorum ..

Bende Q300 almayı düşünüyordum ama e63 ve q300ü elime aldıktan sonra e63e karar vermem 2 saniye sürdü. Bikere tuş kalitesi bile insanı cezbediyo .

Kesinlikle bunun yerine e63 almanızı tavsiye ederim ama yinede tercih sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancvlk

arkadaşlar bu telefonu ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum herhanagi bir problemım olmadı yasamadım.
    öncelikle radyo cekım gucu ve ses kalıtesı oldukca ıyı .
    ama cozemedıgım bır kac konu var.

* e posta ayarları nasıl yapılıyor.

* msn programı acıkken herhangı bır ıslem yapamıyorum ( örneğin mesaj cekmek ,telefon defterıne gırmek gıbı)

*exel , word dosyalarını acabılırmıyım ve nasıl yapılıyor.

* vıdeo ızleyebılırmıyım ve ızlemem ıcın ne yapmam gerekıyor.

şimdilik bu kadar arkadaslar eğer cevaplayabılecek bılen arkadaslar varsa yardımcı olursa sevınırız benım gıbı cokınsan vardır bu sorunları olan.

tesekkurler

* e posta ayarları nasıl yapılıyor.Sitemde dstq100'ün ayarı vardır ama q300'e uyarlayabilirsin.http://www.novacep.net/p/olacak-o-kadar.html
    *exel , word dosyalarını acabılırmıyım ve nasıl yapılıyor.Burada bir tane var dene bakalım.
    * vıdeo ızleyebılırmıyım ve ızlemem ıcın ne yapmam gerekıyor.Evet izleyebilirsin 3gp formatına dönüştürüp yükleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

arkadaşlar bu telefonu almayın.Java İşletİm sİstemli.gidin E63 alın 369mhz işlemcili 1500mha bataryalı gidiyo baya 3g,Wifi ve görüntülü konuşma fakat kendininizi göstermeiyosunuz.arkadaki kamera çalışıyo...çok ta güzel

Kesinlikle katılıyorum ..

Bende Q300 almayı düşünüyordum ama e63 ve q300ü elime aldıktan sonra e63e karar vermem 2 saniye sürdü. Bikere tuş kalitesi bile insanı cezbediyo .

Kesinlikle bunun yerine e63 almanızı tavsiye ederim ama yinede tercih sizin

E63 ta nokia chat var.3g ile bağlandığında 30 dk chatleşiom 256kb gidiyo zaten 3g paket var.Görüntülü arama var.fakat tek kamera var o çalışıyo.(arkadaki).karanlıkta tuşların ışıları yanıyo.CTRL tuşu var ve altında ctrl a ,ctrl c,ctrl v ve x fonksiyonlarına sahip oluyorsunuz.hızı çok iyi.GPS yok ama google maps nerde olduğunuzu gösteriyor.OperaMini gibi bi çoğ uygulama rahatça yükleniyo.Temalar cabası.Tel. Kilidi var.Space tuşuna basılı tutca flaşı yanıyo gayet kuvetli ve karnlık ta çok işe yarıyor.aydınlıta kamerası fena değil.SMS'leri sim'e kaydediyo..
    Opera ana sayfadan Opera apps sitesinde 1.4mb'lık bir tema var siyah renk.Tasiye ederim.E73 gibi oluyo ve yavaşlamıyo

• Cihazı yaklaşık 10 gün önce teknosadan aldım. Burada kimi arkadaşların bahsettiği olumsuzlukların hiç birini yaşamadım. Özellikle avea hat konusunda hiç bir sıkıntı yok. Sanırım yeni serilerde bu hatalar düzeltilmiş.

Telefona gelince; ucuz etin yahnisi güzel olmaz diye düşünsemde genede aldım ve çok beğendim. Daha önce bi çok telefon değişmiş birisi olarak GM den bukadarını beklemiyordum açıkçası.

Beğendiğim tarafları;
    Görünüşü şık ve sade, Kullanımı çok basit ve rahat.
    çift hat hiç sorunsuz çalışıyor. Kimi arkadaşlar nokia e63 le kıyaslarken bu telefonu tercih sebebinin çift hatlı olmasını atlyor.
    wifi son derece başarılı, elbetteki çekim gücü bir loptop kadar değil.
    Bir çok uygulama yüklü, opera, youtube, facebook, msn, twitter aklıma gelenler. hepsini denedim, sorunsuz.
    Daha önce 5800 xpress music kullanmış biri olarak kıyas yapacak olursam müzik çaları hiç beklemedim şekilde aynı seviseyede, radyo son derece başarılı ve kayıt özelliği var.
    Ortadaki trickball tuşunu mouse gibi kullanmak çok mkeyifli.
    En ilginç özelliklerinden biri konuşma yaparken arka plana istediğiniz sesi yükleyebiliyorsuz. Biriyle konuşurken restoran, bar, sokak vs. gibi yüklü olan sesleri kullanabileceğiniz gibi kendi kaydettiğiniz sesleride kullanabiliyor ve kendinizi istediğiniz ortamdaymış gibi gösterebiliyorsunuz.
    Trickball tuşuyla msn, wifi ve operaya ekran üzerinden çok rahat bağlanabiliyorsunuz.
    Bazı arkadaşlar tuş takımının ışığı yok falan demiş, nasıl yok diyorlar anlamıyorum. Barşz bir şekilde yanıyor ışıklar.

Hiç beğenmediğim sinir eden tarafı ise tuş kilidi. Bu kadar dandik tuşlara niye koymuşlar anlamadım.
    Bu kadar güzel özellikle karşılaşmışken kameranın durmu ise hayal kırıklığı oldu.. 3.2 mp diyor ama kalite 2.0. diyebilirim

Kısacası ben bu telefonu çift hatlı olması sebebiyle tercih ettim. Ama sonrasında bu fiyata bir çok başarılı özelliğinin olduğunu da gördüm.
    Almayı düşünen arkadaşlara hiç bir sorun yaşamadığımı ve çok memnun kaldığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

ha bu arada fiyatı 290 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manhunt55 -- 14 Ocak 2011; 16:48:48 >

• Arkadaşlar merhaba

Sırf bu konuya katılabilmek için foruma üye oldum.

Bende bugün bu cihazdan aldım.
    Mecidiyeköyde bir aveanın alt bayisi idi sanırım.
    ilk 3-4 saatte bir problem yaşamadım yanlız sonrasında avea hattımda problem yaşadım
    Sim kartı bir kaç kez çıkardım takdım. Şebeke seçimi yaptım. Tekrar düzeldi. Ama yorumlara bakarsam tekrar sorun yaşayacağım anlaşılan.

Cihazı sıfır olarak aldım. Elden teslim bir elemanı getirdi. Sıfır abi dedi :) İnternet geçmişine girdiğimde bir kadının msn si kayıtlıydı.
    Sıfır olmadığını burdan anladım açıkçası. Cihazlardan pek anlamadığım için.
    Yarın arayacağım bakalım.

Benim problemim Wifi.
    Wifi ye giriyorum mevcut değil hatası alıyorum. Bilgisi olan varmı?

Youtubede oynatılmaya videolar için.Stereaming şeklinde bir hata alıyorsanız. Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan biri olarak şunu öneririm.
    Biz telefona mobil tv ayarı olarak streaming ayarını gönderiyoruz. İsterseniz turkcell hattı olanlar varsa müşteri hizmetlerini arasın. Bu ayarı almayı denesin. Ben henüz denemedim.

Korkuttunuz beni:) Tekrar görüşürüz.

• Kamera Dışında Aynı Özelliklere Sahip Trident W-T10 Modeli Var. Görünüm Olarakta Tam Blackberry Çakması ve Bundan Daha Güzel Olduğunu Düşünüyorum.Fiyat Olarakta 180 Tl Gibi Satılıyor. Sizce Onu mu Almalıyım Yoksa Bu Modeldenmi Almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguurlu

Arkadaşlar merhaba

Sırf bu konuya katılabilmek için foruma üye oldum.

Bende bugün bu cihazdan aldım.
    Mecidiyeköyde bir aveanın alt bayisi idi sanırım.
    ilk 3-4 saatte bir problem yaşamadım yanlız sonrasında avea hattımda problem yaşadım
    Sim kartı bir kaç kez çıkardım takdım. Şebeke seçimi yaptım. Tekrar düzeldi. Ama yorumlara bakarsam tekrar sorun yaşayacağım anlaşılan.

Cihazı sıfır olarak aldım. Elden teslim bir elemanı getirdi. Sıfır abi dedi :) İnternet geçmişine girdiğimde bir kadının msn si kayıtlıydı.
    Sıfır olmadığını burdan anladım açıkçası. Cihazlardan pek anlamadığım için.
    Yarın arayacağım bakalım.

Benim problemim Wifi.
    Wifi ye giriyorum mevcut değil hatası alıyorum. Bilgisi olan varmı?

Youtubede oynatılmaya videolar için.Stereaming şeklinde bir hata alıyorsanız. Turkcell müşteri hizmetlerinde çalışan biri olarak şunu öneririm.
    Biz telefona mobil tv ayarı olarak streaming ayarını gönderiyoruz. İsterseniz turkcell hattı olanlar varsa müşteri hizmetlerini arasın. Bu ayarı almayı denesin. Ben henüz denemedim.

Korkuttunuz beni:) Tekrar görüşürüz.

arkadaşım keşke bilindik, büyük biyerden alsaydın.
    Neyse son serilerde avea hatla ilgili bi problem yok en azından ben hiç bir sorun yaşamıyorum.gm kendi sayfasınada böyle bi bilgilendirme yazmış yanlış hatırlamıyorsam.

wifi ile ilgili sorunla alakalı olarak kablosuz ağ bağlantısı yoksa bahsettiğin hatayı veriyor, onun dışında bi problem yok.

Youtube ve diğer sitelerdeki videolar için ben hiç bi ayar yapmadım. Telefonu aldığımda herşey normal şekilde çalışıyordu.

Bahsettiğin hataların eski serilere ait olduğunu ve senin tel.in sıfır olmadığını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Kamera Dışında Aynı Özelliklere Sahip Trident W-T10 Modeli Var. Görünüm Olarakta Tam Blackberry Çakması ve Bundan Daha Güzel Olduğunu Düşünüyorum.Fiyat Olarakta 180 Tl Gibi Satılıyor. Sizce Onu mu Almalıyım Yoksa Bu Modeldenmi Almalıyım?

Tabi o sana kalmış ama ben çok memnun kaldım bu telefondan. Özellikle müzik dinleme kalitesi ve şarj süresi gayet başarılı.
  • Telefonun sıfır olmadığını söyleyince bugün hemen yeni cihaz gönderdiler. Bu bariz 0 :)

Şuan bir problem yok.
    Gayet kullanışlı.
  • gerçekden güzel elefon ben aldım bu arada 350 diğil 300 yeni cıktığındaki fiyat 350 olabilir ama hemen fiyatını 300 e indirdiler gerçekten güzel telefon bi bayiye gittim kontör alıyodum adam bana satarmısın dedi 400 tl ye vermedim neden derseniz telefonda tak tak videoları vardı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.