Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.419
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Malesef şuan o kadar bilgim yok.

Haydi ya. Tüh be kanka.
  • ıı mert dakselman sorum size öncelikle darksellmanın romunu kurıcam fakat SetCPU programını mevcut romumdamı kurucam yoksa önce darksellmanın romunun kurduktan sonra mı setcpu yu çalıştırıcam.
  • Oooo benim ve telefonumun yokluğunda v27 çıkmış Bu arada servis yeni telefon gönderiyor bana ama bu sefer model yükseltmesi olmadı Telefon 3-4güne elimde olur heralde v26dan dönüş yaparken sorun çıktığı için bu sefer yedekleme işini iyice kontrol edip öyle v27 kurarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukacn_9988 -- 20 Haziran 2012; 3:33:10 >
  • Telefon alırken "teleservice" denen sahtekarlardan uzak durun. bu bir kamu spotudur

x8 iyi telefon, güzel telefon.
  • Mrb arkadaşlar geçen bir rom yükleyim dedim. Zolox mu ne ii diyorlardı yükledim açılmadı bayağı bir uğraştım fabrika ayarlarına getirdim. Araştırdım kernelden olabilir gibi bir sonuça ulaştım. Ve 11W47 benim ki bu numaralı olanlara kernek yüklenmiyormuş. Ne yapmam lazım nasıl bir rom yüklemem lazım.

Rom yüklemekte ki amaçım telefonun internetini bilgisayar ile paylaşmak. Tether programlarından randıman alamadım. Bir öneriniz var mı ???

Bu GinderDX V27 yi yüklesem böyle bir özellik elde edebilirmiyim
  • DarkSmellMan sana bir sorum var ya, rom yüklemeden önce programların backupını alıp rom yükledikten sonra direk aynılarını kuramıyor muyuz? İçim dışıma çıkıyor romdan sonra programları yüklerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzantirik_

Mrb arkadaşlar geçen bir rom yükleyim dedim. Zolox mu ne ii diyorlardı yükledim açılmadı bayağı bir uğraştım fabrika ayarlarına getirdim. Araştırdım kernelden olabilir gibi bir sonuça ulaştım. Ve 11W47 benim ki bu numaralı olanlara kernek yüklenmiyormuş. Ne yapmam lazım nasıl bir rom yüklemem lazım.

Rom yüklemekte ki amaçım telefonun internetini bilgisayar ile paylaşmak. Tether programlarından randıman alamadım. Bir öneriniz var mı ???

İllaki farklı rom yüklemek istiyorsan Stock kernel kullanan romları yüklemen gerekiyor :) ama romu sadece telefonu modem olarak kullanmak için yükleyeceksen hiç uğraşma,, sony pc suitein kendi özelliği sayesinde rom yüklemeden de telefonun internetini bilgisayardan kullanabilirisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

DarkSmellMan sana bir sorum var ya, rom yüklemeden önce programların backupını alıp rom yükledikten sonra direk aynılarını kuramıyor muyuz? İçim dışıma çıkıyor romdan sonra programları yüklerken.

Darka sormuşsun ama ben de cevap vermek istedim dostum :) titanum backup isimli program ile bütün programların backupını alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukacn_9988

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

DarkSmellMan sana bir sorum var ya, rom yüklemeden önce programların backupını alıp rom yükledikten sonra direk aynılarını kuramıyor muyuz? İçim dışıma çıkıyor romdan sonra programları yüklerken.

Darka sormuşsun ama ben de cevap vermek istedim dostum :) titanum backup isimli program ile bütün programların backupını alabilirsin

Teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Mrb arkadaşlar geçen bir rom yükleyim dedim. Zolox mu ne ii diyorlardı yükledim açılmadı bayağı bir uğraştım fabrika ayarlarına getirdim. Araştırdım kernelden olabilir gibi bir sonuça ulaştım. Ve 11W47 benim ki bu numaralı olanlara kernek yüklenmiyormuş. Ne yapmam lazım nasıl bir rom yüklemem lazım.

İllaki farklı rom yüklemek istiyorsan Stock kernel kullanan romları yüklemen gerekiyor :) ama romu sadece telefonu modem olarak kullanmak için yükleyeceksen hiç uğraşma,, sony pc suitein kendi özelliği sayesinde rom yüklemeden de telefonun internetini bilgisayardan kullanabilirisin

Ben öyle bir özellik menü bulamadım hocam. Biraz açıklayabilirmisiniz nasıl yapabilirim. Sırf internet için rom yükleyecem. Orjinal yazılımı işimi görüyor benim yeterli benim için

Proxy ayarları falan bir şeyler var ama oda telefonu güncellemek için İnternet bağlantı ayarı. Başkada ayar bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirik_ -- 29 Haziran 2012; 17:15:58 >

• quote:

quote:

quote:

Ben öyle bir özellik menü bulamadım hocam. Biraz açıklayabilirmisiniz nasıl yapabilirim. Sırf internet için rom yükleyecem. Orjinal yazılımı işimi görüyor benim yeterli benim için

Proxy ayarları falan bir şeyler var ama oda telefonu güncellemek için İnternet bağlantı ayarı. Başkada ayar bulamadım

Dostum ayarları telefondan değil pc den yapacaksın,

• peki nasil olacak hocam bu anlayacm sekilde anlatirsan sevinirim
  • quote:

peki nasil olacak hocam bu anlayacm sekilde anlatirsan sevinirim

Dostum benim telefonda farklı rom yüklü olduğu için bağlantı başarısız oldu amahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.mstream.easytether_beta&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tc3RyZWFtLmVhc3l0ZXRoZXJfYmV0YSJd bu programı buldum senin için ihtiyacını görür inşallah

• Dostum programı denedim gayet sağlıklı ve hızlı bir şekilde çalışıyor,

1) ilk olarak marketteki programı telefona yükleyeceksin
    2) Daha sonra usb hata ayıklamayı aktif yapacaksın (telefondan)
    3)http://mobile-stream.com/easytether/drivers.html bilgisayardaki işletim sistemine uygun driverı yükleyip kuracaksın
    4) Şimdi telefondan programı açıp USB disabled i tickleyip enable yap
    5) şimdi telefonu bilgisayara bağlayabilirsin
    6) Pc de sağ alt köşede yüklediğin programın simgesini göreceksin onun üzerinde sağ tıkla ve en üstteki seçenek olan Connect Via androidi seç İşlem tamamdır

• İlgin alakan için çoook teşekkür ederim hocam sağolasın.Şuan easy tether kullanıyorum zaten. Ama buda google msn hotmail facebook mediafire gibi siteleri açmıyor. Yoksa önerdin program güzel hızlı bağlanıyor. Şuan easy ile bağlanıyorum nete. Pdanet var ona daha ii diyorlar onu pc ye kurmaya çalışıyorum şimdi. Pc componıon ile bağlanmak için pc ayarı nasıldı hocam onu tarif etse idiniz programlarla ugraşmadık.

Edit : Pdanet kurdum şuan sorunsuz çalışıyor. Wireless modunda çalışsa daha ii olurdu. Bir süre idare edeceğim artık bununla mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirik_ -- 30 Haziran 2012; 16:35:32 >
  • quote:

İlgin alakan için çoook teşekkür ederim hocam sağolasın.Şuan easy tether kullanıyorum zaten. Ama buda google msn hotmail facebook mediafire gibi siteleri açmıyor. Yoksa önerdin program güzel hızlı bağlanıyor. Şuan easy ile bağlanıyorum nete. Pdanet var ona daha ii diyorlar onu pc ye kurmaya çalışıyorum şimdi. Pc componıon ile bağlanmak için pc ayarı nasıldı hocam onu tarif etse idiniz programlarla ugraşmadık.

Edit : Pdanet kurdum şuan sorunsuz çalışıyor. Wireless modunda çalışsa daha ii olurdu. Bir süre idare edeceğim artık bununla mecbur

Birde bir sorum olacak. Bu telefonların Usb ile bilgisayara bağlı iken ısınması normal mi ???. Derin dondrucuda suyu donduruyom ısındıkca bataryaya bastırıyom buz gibi oluyor :D yarım saat sonra yine ısınıyor

• quote:

İlgin alakan için çoook teşekkür ederim hocam sağolasın.Şuan easy tether kullanıyorum zaten. Ama buda google msn hotmail facebook mediafire gibi siteleri açmıyor. Yoksa önerdin program güzel hızlı bağlanıyor. Şuan easy ile bağlanıyorum nete. Pdanet var ona daha ii diyorlar onu pc ye kurmaya çalışıyorum şimdi. Pc componıon ile bağlanmak için pc ayarı nasıldı hocam onu tarif etse idiniz programlarla ugraşmadık.

Rica ederim kardeş, Pc companionu araştırdım ama orjinal rom olsa da android telefonlar için internete bağlan seçeneğini kaldırmışlar galiba,, Ben önceden k750 ve w715 kullanırken pc companionun İnternete bağlan seçeneği vardı ona basınca direkt bağlanıyordu fakat şuan öyle bir seçenek gözükmüyor, Belki de pc companion sürümünden kaynaklanıyordur

• w610i kullanıyordum onda pc companıona bile gerek yoktu usb driver yüklemen yeterli idi ama bu versiyonda yok. Uydunet geliyor mahalleye faal olana kadar bunla idare edecem artık Çok teşekkür ederim. SAyglar arkadaşım
  • burada da not olarak dursun:
    dün gece "zombargedon" isimli oyunu yükledikten sonra telefonun ekran ışığı tuş kilitliyken falan kendiliğinden yanmaya başladı. şarjı bikaç saatte bitti gece beni deli etti habire yanıyo falan. az evvel oyunu sildim telefon düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

burada da not olarak dursun:
    dün gece "zombargedon" isimli oyunu yükledikten sonra telefonun ekran ışığı tuş kilitliyken falan kendiliğinden yanmaya başladı. şarjı bikaç saatte bitti gece beni deli etti habire yanıyo falan. az evvel oyunu sildim telefon düzeldi.

Sagol iyi oldu soyledigin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.