Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.419
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stock Rom fazla tutmadı beni, GingerCruzt deniyorum.
  • ben bugün sipariş verdim gittigidiyorda ve sahibinden de bulabilirsiniz yalnız benim aldığım silikoon kılıf
  • ben de 10 falan oldu telefnu alalı ve 2. el ama temiz bir telefon ben android marketten bir şeyler iniriyordum ekran koruyucu program yöneticisi bir kaç gündür telefonun ekranını kapatıyorum 5 dakika sonra açılıyor ve kapanmıyor sonra indirdiğim ekran koruyucuları kaldırdım düzeldi herhalde uyumsuzluk oldu ki ekran koruyucu devreye girerek ekranın açık kalmasına sebep oluyor
  • sizlerde telefona indirdiğiniz programları kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

[ALINIK] 2 adet Sony Ericsson Xperia X8

470'e aldım 400'e satarım 3 aylık falan tel. teknosa garantili.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

quote:

Forumda kutusu açılmamış sıfır 375 liraya anlaştık.

iyiymiş hayrını gör müdür

• yahu bendede nokia 500 var ama netten birisi X8 ile takas düşünüyor ne dersiniz? üzerinede 75 lira veriyor?Telefon temiz tabi bnm telefonda temiz.
  • Kardeşime verdiğim X8 için Rom arıyoruz en iyi rom nedir sizce şarj ve performans konusunda.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sen de mi satiyosun tekniik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu Ere bi cevap verin arkadaşlar ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

quote:

quote:

quote:

yok alınık yazısını görünce teklif verdim sadece telefon iyi telefon iyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok alınık yazısını görünce teklif verdim sadece telefon iyi telefon iyi

Cici cici

• quote:

yau benim telefon iyice sapıttı birileri bana ulaşamıyo ve ikide bir "kim aramış" mesajı geliyo bana. yani her yerde yıllarca çeken hattım şuan bu telefonda kopuk kopuk çekiyo nedendir anlayamadım garantiye göndercem sanırım sinir bozucu olmaya başladı.

bu telefonlarda bi sorunoldugunu düşünüyorum bende.benzer sorunları bende yasıyorum.örnek vereyim;benim evde telfon biraz az çekiyor normalde,ben odanın ortasında sehpanın üzerine koyuyorum telefonu sorun yok cekiminde ancak msj atmak için elime alıyorum şebeke gidiyor.aynı operatör farklı telefonlarda böyle oldugunu görmedim henüz.
  • arkadaslar telefonuma gmail hesabı eklemeye calısıyorum ama nedense kabul etmiyor.benmi yapamıyorum bi yardımcı olabilirmisiniz?hesabı nereden ekleyebilirim.önceki abimin hesabıydı şiftresini değiştirmiş sanırım ordan baglanamıyorum kendi hesabımıda ekleyemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deviLLife

quote:

yau benim telefon iyice sapıttı birileri bana ulaşamıyo ve ikide bir "kim aramış" mesajı geliyo bana. yani her yerde yıllarca çeken hattım şuan bu telefonda kopuk kopuk çekiyo nedendir anlayamadım garantiye göndercem sanırım sinir bozucu olmaya başladı.

bu telefonlarda bi sorunoldugunu düşünüyorum bende.benzer sorunları bende yasıyorum.örnek vereyim;benim evde telfon biraz az çekiyor normalde,ben odanın ortasında sehpanın üzerine koyuyorum telefonu sorun yok cekiminde ancak msj atmak için elime alıyorum şebeke gidiyor.aynı operatör farklı telefonlarda böyle oldugunu görmedim henüz.

ha şöyle bir şey keşfettim ya da çok mu saçma bilmem, genelde internete girdikten sonra oluyo kopmalar ve ben de bağlantı ayarlarından ağları arayıp 3g seçiliyken onun yerine 2g'yi seçince tam çekiyo telefon. hiç araştırmadım bunun sebebini. böyle bi not olarak bulunsun şimdilik.

• O değil de android markette "cartoon wars" diye bi oyun var hastası oldum ben ezelden böyle oyunların hastasıyım gerçi de bunun benzeri oyun bilen varsa söylesin bi
  • quote:

O değil de android markette "cartoon wars" diye bi oyun var hastası oldum ben ezelden böyle oyunların hastasıyım gerçi de bunun benzeri oyun bilen varsa söylesin bi

Onu bilmem de Hungry Shark var o cok feci sariyor, okulda teneffuslerde bile oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

O değil de android markette "cartoon wars" diye bi oyun var hastası oldum ben ezelden böyle oyunların hastasıyım gerçi de bunun benzeri oyun bilen varsa söylesin bi

Onu bilmem de Hungry Shark var o cok feci sariyor, okulda teneffuslerde bile oynuyorum.

az evvel yeni biri gelmiş onu tanıştırmak için insan kaynakları müdürü girdi içeri elimde telefon tam taarruza geçmişim böyle atlılar geliyor falan emree emree diye el sallıyo kadıncağız. hohaha sene 2012 hala okuyan var ya ben bunu anlamıyorum

• quote:

quote:

quote:

az evvel yeni biri gelmiş onu tanıştırmak için insan kaynakları müdürü girdi içeri elimde telefon tam taarruza geçmişim böyle atlılar geliyor falan emree emree diye el sallıyo kadıncağız. hohaha sene 2012 hala okuyan var ya ben bunu anlamıyorum

Sana calismak yaramiyor Teknik.

• Selamlar son iki gündür telefon kafayı yedi eskiden 2-3 gün giden şarz 5-6 saat bile gitmemeye başladı birden bire. Bir çözümü var mı garantiye yollamam gerekirse de tavsiye edeceğiniz yer/şube var mı?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.