DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Manisa-Soma nasıl bir yer?
50
Cevap
0
Favori
9.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Manisa-Soma nasıl bir yer?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      250 Mesaj
      04 Haziran 2010 21:17:10
      Arkadaşlar Soma hakkında bilgi verecek var mı?

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      04 Haziran 2010 21:20:22
      Lütfen sadece bilgisi olanlar cevap versin

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 16 saat 57 dakika kadarı kaldı.
      04 Haziran 2010 21:21:12
      Sokrat gelecek deel mi çakaal.

En büyük taraftar, futbolcular sahtekar.

• Teğmen
      155 Mesaj
      04 Haziran 2010 21:23:41
      Binek Araçtan Fazla Kamyonun Olduğu ve Santral Yüzünden Havanın Pek Temiz Olmadığı Bir Yer.

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      04 Haziran 2010 21:25:51
      @PerenaL
      ?????????
      @Laichzeit
      Tesekkürler

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      04 Haziran 2010 21:30:55
      gncl

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Haziran 2010 21:33:11
      Lan ben somalıyım de baham Yemin ediyom heyecanlandım Soma kelimesini görünce DH de

Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar!

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      04 Haziran 2010 22:31:15
      gncl

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      04 Haziran 2010 23:39:41
      küçük bi ilçe olduğu için yapıcak fazla bişey yok ayrıca termik santral yüzünden kışın oksijenden çok kömür alırsın havadan. bizim akrabalar oturuyo her sene giderim 1 kez ordan biliyorum. zaten bir ucundan diğer ucu küçücük bi yer yürüyerek bile gidersin umarım yardımcı olabilmişimdir

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      07 Haziran 2010 13:24:38
      gncl

• Yarbay
      3170 Mesaj
      07 Haziran 2010 13:25:59
      çok kamyonun olduğu bi yer.ayrıca yaşyan halkın % 80 i diyebilirimki güçmen.bulgar yunan arnavut v.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 7 Haziran 2010; 13:26:37 >

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      07 Haziran 2010 13:37:31
      Sosyal hayat adına ne var hangi semtlerde kiralık daire aranmalı ?

• Yarbay
      3170 Mesaj
      07 Haziran 2010 13:43:51

quote:

Orijinalden alıntı: trmp

Sosyal hayat adına ne var hangi semtlerde kiralık daire aranmalı ?

sosyal hayatı unut.gezmek istiyosan manisaya git gez gel.trenle 2,5 tl

• Teğmen
      107 Mesaj
      07 Haziran 2010 13:57:57
      valla soma normal bi ilçe 100 000 nüfus var doğduğumdan beri buradayım güzel çok kötü bi yer değil civar illere yakın manisa-balıkesir fln denize 1saat 10 dk fln

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      09 Haziran 2010 22:22:25
      up

09 Haziran 2010 22:25:43
      Gençleri genelde apaçi,repçi,esrarcıdır akrabalar var orda bayramdan bayrama gıdıyoz hiç güzel bi yer değil bi tren yolu var hatırlıyom bildiğin köy.

Çift kişilikliyim evet farkındayım
      09 Haziran 2010 22:37:19
      Bende somalıyım sosyal hayat bakımından bi spor salonuna falan yazılabilirsin

@Gateway15

Sen karamanlı mahallesiyle istasyon arası yürümedin sanırım.

@Zampara Alper

Sensin apaçi

10 Haziran 2010 12:52:44
      @Trmp

Hocam pm atmışsın benim üyelik onaylanmadı sana bilgi vereyim kısaca.Cafe gibi yerler az da olsa var fazla kalabalık olmaz.Yazları Kültür park var orada oturur gençler daha çok.Bi tane sinema var ama orayada kırk yılın başında film gelir.Kendi arabanla izmir 1 saat 45 dk.Manisa,Balıkesir,Dikili yaklaşık 1 saat sürüyor

• Yüzbaşı
      277 Mesaj
      10 Haziran 2010 13:03:01
      Sosyal hayat adına birşey bekleme.. Denize gider gelirsin akrabaların varsa çay bahçeleri vs. bolca var ama bir iki haftadan fazla dayanamazsın. Yazın çok sıcak oluyor. Halka açık havuz vs. var. Küçük ve sıkıcı bir kasaba diyebilirim xD

10 Haziran 2010 14:45:27
      Kasaba mı?Somaya en son ne zaman geldiniz merak ettim 1960ta falan mı

• Teğmen
      107 Mesaj
      10 Haziran 2010 14:56:14

quote:

Orijinalden alıntı: Nonda Gelir

Kasaba mı?Somaya en son ne zaman geldiniz merak ettim 1960ta falan mı

nonda hemşerim ne tarafta oturuyon sen ben sitedeyim seaş

10 Haziran 2010 14:57:25
      Eski polis karakolunun orada isim ne hangi okul

• Yüzbaşı
      441 Mesaj
      10 Haziran 2010 15:02:32
      ben abimi ziyarete gitmiştim kırkağaçta askerken sevmiştim güzel yer

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      11 Haziran 2010 23:40:47
      @nonda gelir: valla istasyon dörtyol arası yürümüşlüğüm var ben arkadaş merkezden bahsediyodur diye öyle tarif ettim yoksa somanın dışıyla pek alakam olmadı şu ana kadar

• Teğmen
      107 Mesaj
      12 Haziran 2010 22:12:18

quote:

Orijinalden alıntı: Zampara.Alper

Gençleri genelde apaçi,repçi,esrarcıdır akrabalar var orda bayramdan bayrama gıdıyoz hiç güzel bi yer değil bi tren yolu var hatırlıyom bildiğin köy.

somanın sanırım sadece istasyonunu gördün

• Teğmen
      177 Mesaj
      12 Haziran 2010 22:19:29
      sana somadan yazıyorum babam ögretmen oldugu ıcın yaklasık 8 senedır burdayız havası berbat bandırmada okuyorum ve her geldıgımde havası boguyor gelınce bıraz zorlanabılırsın termık santral yuzunden halkın buyuk bır kısmı madende calısıyor ayrıca kamyoncu çok fazla koy gıbı bır sehır halkın cogunlugu ulkucu fakat tutucu degıl termık santral olmasına ragmen muhakkak elektrık kesıntısı yasanır hemde bu devırde fazla gezılcek yer yok sosyallesmek ıcın evde pıneklemekten baska yapacak bırsey yok kısaca hıc guzel bır yer degıl hos geldın aramıza

too weird to live too rare to die!
    • Binbaşı
      1317 Mesaj
      12 Haziran 2010 22:41:46
      oha herkez çüş dedirtecek kadar kötülemiş somayı

kardeş atatürk caddesinden kiralık daire bak eğer sosyal hayat istiyosan somada yine atatürk caddesinde olmadı 13 eylül parkının civarındada ev bakabilirsin
      somada kirli havadan fazla sıkan bişey olmaz seni oda termik santral olmasından dolayıdır şehirde istanbul gibi sanayi şehirlerinin yanında havası tertemiz kalır denize 1.5 saat uzaktadır. 2 yıldır somadan başka yerde yaşıyorum 7 gbekten somalıyım doğma büyüme:D
      insanları cana yakın sevecendir komşuluk vardır otobüs garajının orda bir aile çay bahçesi vardır güzel temiz bi yer genç işi ararsan atatürk caddesinde birde kültür park var daha ufak ama yeşilliktir orasıda gidilesi bi yer tren garıda var uzak yerlere ulaşım için ucuz en kabadayı kabadayı bile en fazla konuşur somada sessiz sakin küçük bi yerdir 100 000 nüfusu var. nüfusun geneli dedikleri gibi göçmendir kömür madeni ana ekonomik faktör olduğu için kamyonlar zart zurt çok diyolar ama bunalr şehir içinde değil şehirden çok dışarda yerlerde. santrale senelerdir filtre takıcaklar hayal içinde hayal inş bi gün oda olur sevişler barajı yağcılı belediyesi gibi güçük balıkcılık yerleri var istanbul izmir çevre yolu yapılmakta soma içinden geçicek yakında dahada büyür soma ve 2 tanede gökdelen diktiler somaya moderndir ilçemiz :P zeytin tarlaları üzüm bağları çoktur hayatında gördüğün en ucuz en hakiki zeytinyağını yiyebilirsin komşular bile bedavaya 5 kiloluk bidonlarda hediye olarak birbirine verir insanlar birbirini sever yani yabancıyıda hor görmezler. alkolle aran iyiyse bar birane tarzı yerler var ama diskolar müzikli yerler yok bildiğim kadarıyla. yeni yapılan büyük bir akua parkta var soamda 2 tane futbol stadı var hemen hemen her gün pazarı var :P kapalı güzel bir basket sahası var elektronik göstergeli filan güzel bi saha :P

kardeş son olarak benim üzerimdekiler muhtemelen 11-16 yaş arası çocuk yorumlarıdır 2 senedir tek başıma bursada yaşıyorum hemen hemen insanları ve bi çok şeyi tanıdım kendime kadar benim yorumumu dikkate al ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 12 Haziran 2010; 22:51:21 >

Tavsiye || Kore dizileri
      13 Haziran 2010 00:55:34
      Highdamage kardeşini tanıyorum

13 Haziran 2010 13:28:35
      Sarby babanı tanıyorum

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      13 Haziran 2010 13:32:37
      @trmp

insan teşekkür eder o kadar yazmışlar

• Binbaşı
      1317 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:54:54
      ilginçtirki somanın kızlarıda güzeldir

bursada bile yok böylesi kızlar

Tavsiye || Kore dizileri
      13 Haziran 2010 20:45:15

• Teğmen
      177 Mesaj
      13 Haziran 2010 23:39:54

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

oha herkez çüş dedirtecek kadar kötülemiş somayı

kardeş atatürk caddesinden kiralık daire bak eğer sosyal hayat istiyosan somada yine atatürk caddesinde olmadı 13 eylül parkının civarındada ev bakabilirsin
      somada kirli havadan fazla sıkan bişey olmaz seni oda termik santral olmasından dolayıdır şehirde istanbul gibi sanayi şehirlerinin yanında havası tertemiz kalır denize 1.5 saat uzaktadır. 2 yıldır somadan başka yerde yaşıyorum 7 gbekten somalıyım doğma büyüme:D
      insanları cana yakın sevecendir komşuluk vardır otobüs garajının orda bir aile çay bahçesi vardır güzel temiz bi yer genç işi ararsan atatürk caddesinde birde kültür park var daha ufak ama yeşilliktir orasıda gidilesi bi yer tren garıda var uzak yerlere ulaşım için ucuz en kabadayı kabadayı bile en fazla konuşur somada sessiz sakin küçük bi yerdir 100 000 nüfusu var. nüfusun geneli dedikleri gibi göçmendir kömür madeni ana ekonomik faktör olduğu için kamyonlar zart zurt çok diyolar ama bunalr şehir içinde değil şehirden çok dışarda yerlerde. santrale senelerdir filtre takıcaklar hayal içinde hayal inş bi gün oda olur sevişler barajı yağcılı belediyesi gibi güçük balıkcılık yerleri var istanbul izmir çevre yolu yapılmakta soma içinden geçicek yakında dahada büyür soma ve 2 tanede gökdelen diktiler somaya moderndir ilçemiz :P zeytin tarlaları üzüm bağları çoktur hayatında gördüğün en ucuz en hakiki zeytinyağını yiyebilirsin komşular bile bedavaya 5 kiloluk bidonlarda hediye olarak birbirine verir insanlar birbirini sever yani yabancıyıda hor görmezler. alkolle aran iyiyse bar birane tarzı yerler var ama diskolar müzikli yerler yok bildiğim kadarıyla. yeni yapılan büyük bir akua parkta var soamda 2 tane futbol stadı var hemen hemen her gün pazarı var :P kapalı güzel bir basket sahası var elektronik göstergeli filan güzel bi saha :P

kardeş son olarak benim üzerimdekiler muhtemelen 11-16 yaş arası çocuk yorumlarıdır 2 senedir tek başıma bursada yaşıyorum hemen hemen insanları ve bi çok şeyi tanıdım kendime kadar benim yorumumu dikkate al ;)

bize 11-15 demıs ama arkadas 7 göbek somalıysa arkadasa bı sor bakalım somalılara ne derler ve cok dogru bosunada dememısler :)

too weird to live too rare to die!
    • Yüzbaşı
      875 Mesaj
      13 Haziran 2010 23:43:58
      senede 3-5 kere eğitim adı altında somadaki tesislere yollarlar bizi. herkes gitmemek için birbirini döver adeta ama bence o kadar da kötü bi yer sayılmaz. küçük, kendi halinde bi ilçe.

Go Long, Go Deep, Go State!
      13 Haziran 2010 23:45:45
      Sarby91 ekmek yediğin yeri kötüleme

• Teğmen
      200 Mesaj
      13 Haziran 2010 23:54:02

quote:

Orijinalden alıntı: Laichzeit

Binek Araçtan Fazla Kamyonun Olduğu ve Santral Yüzünden Havanın Pek Temiz Olmadığı Bir Yer.

karayollarında 100metrede bir trafik ışıkları olduğu garipimsi ilçe

Smart Systems - Artificial Intelligence - Virtual Reality - Programming
      Physics - Mathematics - Biotechnology - Space - Technology
    • Yüzbaşı
      818 Mesaj
      13 Haziran 2010 23:56:44
      Bursa da okuyan manisa somada oturan benim aşık olduğum ama bana yüz vermeyen biri var orda..Ben de çok merak ediyorum orasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 14 Haziran 2010; 9:21:28 >

ınca 22 '' monitor --- sapphire 2gb oc 7850 ----amd phenom x3 710 2.6--- maxtor 500gb 32mb hdd 7200rpm-- mushkin extreme performance 2x2gb 1066mhz cl5 ram --- --anakart gigabayt ma770 ud3 ---500 watt coler master psu----NZXT Tempest full tower kasa.
      14 Haziran 2010 00:22:46
      Kardeş Bursada mı Somada mı okuyor karar ver

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      14 Haziran 2010 02:22:26
      Herkese cok teşekkürler
      @HighDamagE
      Özellikle bütün detaylara varıncaya kadar anlattığın için teşekkürler.
      Kusura bakmayın bu aralar nete fazla giremedim aslında yorum yazılmaz diye fazla da ümitli değildim ama beklediğimden fazla ilgi ver tekrardan teşekkürler

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 22 saat 31 dakika kadarı kaldı.
      14 Haziran 2010 02:32:46

quote:

Orijinalden alıntı: sabry91

Alıntıları Göster

bize 11-15 demıs ama arkadas 7 göbek somalıysa arkadasa bı sor bakalım somalılara ne derler ve cok dogru bosunada dememısler :)

öküzmü diyolardı

fonksiyon, proporsiyon, konstrüksiyon
      14 Haziran 2010 11:23:52
      Karaelmas festivali düzenlenir her sene

• Teğmen
      107 Mesaj
      16 Haziran 2010 01:46:39

quote:

Orijinalden alıntı: Madrox.theSage

Alıntıları Göster

öküzmü diyolardı

öküz değil sığır derler somalılara ama sebebi somalinin sığırları meşhur olduğundan soma dada meşhurmuş gibi çıktı bu geyik :D kendim bile bazen derim hele trafikte çok sığır insanlar var

16 Haziran 2010 14:07:34
      @xx-red-xx-lord

İsim ne bende somalıyım

16 Haziran 2010 14:32:43
      @Trmp

Doğrudur.Yaklaşık 100.000 nüfüsumuz var.Dikili en yakın deniz yeri 1 saat sürer.Ayvalık 1.5 saat.İzmir 1.5 saat.Balıkesir 1 saat sürer ama kendi arabanla.Ötobüsle gideceksen bu mesafelere 45 dakika daha eklemen gerekecek

• Teğmen
      107 Mesaj
      16 Haziran 2010 20:52:30

quote:

Orijinalden alıntı: Enyama

@xx-red-xx-lord

İsim ne bende somalıyım

ahmet küsüyen tanışıyoruzdur belki senn adın ne

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 22 saat 31 dakika kadarı kaldı.
      16 Haziran 2010 20:55:27
      bende manisada yaşıyorum.kuzende soma cbüde okuyor arada gidince eğleniyoruz güzel küçük bi ilçe.somanın sığırı lafıda gerçeği yansıtmıyor

fonksiyon, proporsiyon, konstrüksiyon
      16 Haziran 2010 21:06:05
      Seni tanımıyorumda resimlerde gezerken Tuncay diye birini gördüm bizim eski okuldaydı

16 Haziran 2010 21:08:16
      Bide motorunu tanıdım Atatürk caddesinde görmüştüm

• Yüzbaşı
      818 Mesaj
      16 Haziran 2010 21:13:11
      DAvut diye birini tanıyormusunuz somada.Uludağ üniversitesinde okuyor..

ınca 22 '' monitor --- sapphire 2gb oc 7850 ----amd phenom x3 710 2.6--- maxtor 500gb 32mb hdd 7200rpm-- mushkin extreme performance 2x2gb 1066mhz cl5 ram --- --anakart gigabayt ma770 ud3 ---500 watt coler master psu----NZXT Tempest full tower kasa.
    • Yüzbaşı
      764 Mesaj
      16 Haziran 2010 21:18:21
      Manisa merkez var mı?
      Teras 2 break dans :D:D

RF Online
      16 Haziran 2010 22:43:11
      @Grandgustin 100.000 nüfus var soyadı söylersen faceden bakarım belki tanırım

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Manisa-Soma nasıl bir yer?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.