Şimdi Ara

Manisa-Soma nasıl bir yer? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
16.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karaelmas festivali düzenlenir her sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrox.theSage

quote:

Orijinalden alıntı: sabry91

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

oha herkez çüş dedirtecek kadar kötülemiş somayı

kardeş atatürk caddesinden kiralık daire bak eğer sosyal hayat istiyosan somada yine atatürk caddesinde olmadı 13 eylül parkının civarındada ev bakabilirsin
    somada kirli havadan fazla sıkan bişey olmaz seni oda termik santral olmasından dolayıdır şehirde istanbul gibi sanayi şehirlerinin yanında havası tertemiz kalır denize 1.5 saat uzaktadır. 2 yıldır somadan başka yerde yaşıyorum 7 gbekten somalıyım doğma büyüme:D
    insanları cana yakın sevecendir komşuluk vardır otobüs garajının orda bir aile çay bahçesi vardır güzel temiz bi yer genç işi ararsan atatürk caddesinde birde kültür park var daha ufak ama yeşilliktir orasıda gidilesi bi yer tren garıda var uzak yerlere ulaşım için ucuz en kabadayı kabadayı bile en fazla konuşur somada sessiz sakin küçük bi yerdir 100 000 nüfusu var. nüfusun geneli dedikleri gibi göçmendir kömür madeni ana ekonomik faktör olduğu için kamyonlar zart zurt çok diyolar ama bunalr şehir içinde değil şehirden çok dışarda yerlerde. santrale senelerdir filtre takıcaklar hayal içinde hayal inş bi gün oda olur sevişler barajı yağcılı belediyesi gibi güçük balıkcılık yerleri var istanbul izmir çevre yolu yapılmakta soma içinden geçicek yakında dahada büyür soma ve 2 tanede gökdelen diktiler somaya moderndir ilçemiz :P zeytin tarlaları üzüm bağları çoktur hayatında gördüğün en ucuz en hakiki zeytinyağını yiyebilirsin komşular bile bedavaya 5 kiloluk bidonlarda hediye olarak birbirine verir insanlar birbirini sever yani yabancıyıda hor görmezler. alkolle aran iyiyse bar birane tarzı yerler var ama diskolar müzikli yerler yok bildiğim kadarıyla. yeni yapılan büyük bir akua parkta var soamda 2 tane futbol stadı var hemen hemen her gün pazarı var :P kapalı güzel bir basket sahası var elektronik göstergeli filan güzel bi saha :P

kardeş son olarak benim üzerimdekiler muhtemelen 11-16 yaş arası çocuk yorumlarıdır 2 senedir tek başıma bursada yaşıyorum hemen hemen insanları ve bi çok şeyi tanıdım kendime kadar benim yorumumu dikkate al ;)

bize 11-15 demıs ama arkadas 7 göbek somalıysa arkadasa bı sor bakalım somalılara ne derler ve cok dogru bosunada dememısler :)

öküzmü diyolardı

öküz değil sığır derler somalılara ama sebebi somalinin sığırları meşhur olduğundan soma dada meşhurmuş gibi çıktı bu geyik :D kendim bile bazen derim hele trafikte çok sığır insanlar var

• @xx-red-xx-lord

İsim ne bende somalıyım
  • @Trmp

Doğrudur.Yaklaşık 100.000 nüfüsumuz var.Dikili en yakın deniz yeri 1 saat sürer.Ayvalık 1.5 saat.İzmir 1.5 saat.Balıkesir 1 saat sürer ama kendi arabanla.Ötobüsle gideceksen bu mesafelere 45 dakika daha eklemen gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enyama

@xx-red-xx-lord

İsim ne bende somalıyım

ahmet küsüyen tanışıyoruzdur belki senn adın ne
  • bende manisada yaşıyorum.kuzende soma cbüde okuyor arada gidince eğleniyoruz güzel küçük bi ilçe.somanın sığırı lafıda gerçeği yansıtmıyor
  • Seni tanımıyorumda resimlerde gezerken Tuncay diye birini gördüm bizim eski okuldaydı
  • Bide motorunu tanıdım Atatürk caddesinde görmüştüm
  • DAvut diye birini tanıyormusunuz somada.Uludağ üniversitesinde okuyor..
  • Manisa merkez var mı?
    Teras 2 break dans :D:D
  • @Grandgustin 100.000 nüfus var soyadı söylersen faceden bakarım belki tanırım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.