Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_ankara

r/t tuşu eğer mobil telefonla aracın bluetooth bağlantısını kurmuşsanız, radyo, cd vs dinlerken telefona geçmenize veya telefondan radyoya vs geçmenize yarar. Eğer araçla mobil telefonunuz eşleştirmemişseniz tuş fonksiyonel değildir.

Bende de 2004 3.20d var, Ankara'da yaşıyorum ve iç plastik aksamı (vites kolunun etrafı ve kolçak altı) yıpranmış durumda. Boyama yapılabileceğini duydum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Peki, telefonumla aracı nasıl eşleştirebilirim?

İlk aldığımda eşleştirmiştim, hatırladığım kadarıyla aracın kullanma kılavuzunda bir şifre oluyor. Mobil telefonundan bluetooth bağlantısını açıp BMW aracınla bağlantı kuruyorsun bu şifre ile. Kullanma kılavuzunda açıklaması vardı. Sanırım bluetoth şifresi de orada yazıyordu. Bulabilirsem akşam kullanma kılavuzuna bakıp daha ayrıntılı bilgi veririm.
    İngilizceniz varsa şuraya da bakabilirsiniz:

http://www.ehow.com/how_12215292_connect-phone-e46.html

Bir de şöyle birşey var, ben ilk kez görüyorum.
    http://smartphones.wonderhowto.com/how-to/program-voice-dialing-bmw-bluetooth-module-143409/

Edit:forumlardan okuduğum kadarıyla şifreyi bilmiyorsanız herhangi bir bmw servisinden (yetkili olması şart değil deniyor) şifreyi öğrenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_ankara -- 7 Kasım 2012; 9:56:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __FrK__

Selamlar
    2000 model e46 sedanımda kumandadan kapıları açıp kilitleyebiliyorum her şey normal ancak sinyaller yanmıyor neden olabilir ??

Arkadaşlar yok mu bu konuda bılgısı olan ?
  • quote:

quote:

quote:

r/t tuşu eğer mobil telefonla aracın bluetooth bağlantısını kurmuşsanız, radyo, cd vs dinlerken telefona geçmenize veya telefondan radyoya vs geçmenize yarar. Eğer araçla mobil telefonunuz eşleştirmemişseniz tuş fonksiyonel değildir.

Bende de 2004 3.20d var, Ankara'da yaşıyorum ve iç plastik aksamı (vites kolunun etrafı ve kolçak altı) yıpranmış durumda. Boyama yapılabileceğini duydum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Peki, telefonumla aracı nasıl eşleştirebilirim?

İlk aldığımda eşleştirmiştim, hatırladığım kadarıyla aracın kullanma kılavuzunda bir şifre oluyor. Mobil telefonundan bluetooth bağlantısını açıp BMW aracınla bağlantı kuruyorsun bu şifre ile. Kullanma kılavuzunda açıklaması vardı. Sanırım bluetoth şifresi de orada yazıyordu. Bulabilirsem akşam kullanma kılavuzuna bakıp daha ayrıntılı bilgi veririm.
    İngilizceniz varsa şuraya da bakabilirsiniz:

http://www.ehow.com/how_12215292_connect-phone-e46.html

Bir de şöyle birşey var, ben ilk kez görüyorum.
    http://smartphones.wonderhowto.com/how-to/program-voice-dialing-bmw-bluetooth-module-143409/

Edit:forumlardan okuduğum kadarıyla şifreyi bilmiyorsanız herhangi bir bmw servisinden (yetkili olması şart değil deniyor) şifreyi öğrenebilirsiniz.

Bluetooth şifresini atmıştım, büyük bir lüzumsuzlukla. Şifreyi öğrenebilirsem denerim. Teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aisl

kırmızı ibreler

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

sağ alttan 3. lamba ne icin acaba
  • bluetooth şifresi bagajın sol tarafındaki duvarda. döşemesini kaldırınca görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogus17

bluetooth şifresi bagajın sol tarafındaki duvarda. döşemesini kaldırınca görebilirsiniz

Teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar, bir de lastiklerle ilgili bir sorum olacak: Sürücü kapısını açtığımızda, lastik basınçlarının nasıl olması gerektiği gösteren bir tablo var. Oradaki lastik basınçlarına harfiyen uyuyor musunuz? Çünkü ne zaman lastikçiye gitsem, ısrarla bütün lastiklere 32 basıyorlar...
  • quote:

quote:

bluetooth şifresi bagajın sol tarafındaki duvarda. döşemesini kaldırınca görebilirsiniz

Teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar, bir de lastiklerle ilgili bir sorum olacak: Sürücü kapısını açtığımızda, lastik basınçlarının nasıl olması gerektiği gösteren bir tablo var. Oradaki lastik basınçlarına harfiyen uyuyor musunuz? Çünkü ne zaman lastikçiye gitsem, ısrarla bütün lastiklere 32 basıyorlar...

orada önler 26 arkalar 32 yazıyor. benimde gittiğim tüm lastikçiler aynı şeyi söylüyor. ben genelde 28-31 yapıyorum

• quote:

quote:

Teşekkür ediyorum.

Benim kapıda önler için 29 arkalara 34 yazıyor. Bence lastikçilere pek aldırış etmeyin. Araba virajlarda biraz yatma yapmaya başladığında lastiklerin indiğini hemen hissediyorm.

En iyi yol tutuşu arabanın orjinal hava basıncı ile hissediyorum. Lastikler 225 50 16.

• Peki, teşekkür ediyorum. Bir sorum daha var: Araba kullanmanın en cool hareketlerinden olan avuç içiyle bastırarak direksiyon çevirme hareketini, direksiyon sert olduğu için yapamıyorum Hepinizin direksiyonu sert mi?
  • arkadaslar herkese iyi forumlar.faydalı paylaşımlar için teşekkür ediyorum. 2002 model e46 316i almayı düşünüyorum konu ile ilgili fikirlerinizi almak istiyorum ve bir araç buldumda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tertemiz-bakimli-bmw-hatasiz-104724504/detay/
  • quote:

Peki, teşekkür ediyorum. Bir sorum daha var: Araba kullanmanın en cool hareketlerinden olan avuç içiyle bastırarak direksiyon çevirme hareketini, direksiyon sert olduğu için yapamıyorum Hepinizin direksiyonu sert mi?

evet:(
  • arkadaslar herkese iyi forumlar.faydalı paylaşımlar için teşekkür ediyorum. 2002 model e46 316i almayı düşünüyorum konu ile ilgili fikirlerinizi almak istiyorum ve bir araç buldumda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tertemiz-bakimli-bmw-hatasiz-104724504/detay/
  • quote:

quote:

Peki, teşekkür ediyorum. Bir sorum daha var: Araba kullanmanın en cool hareketlerinden olan avuç içiyle bastırarak direksiyon çevirme hareketini, direksiyon sert olduğu için yapamıyorum Hepinizin direksiyonu sert mi?

evet:(

Benim direksiyon da epey sert, hatta bir arkadaş hidrolik yağına, pompasına baktır, bir sorun olabilir dedi.

@nejeep: 1.6 motorun yetersiz kaldığını bir iki kişiden duymuşturm ancak bu da göreceli birşey sanırım, başkasına yetersiz gelen sana yeterli gelebilir ya da tam tersi.

• quote:

Valla hocam gerçekten sert. Özellikle 225 lastikte.

Fakat çok şükür avuç içi ile direksiyonu çevirebiliyorum.

İlk arabam olan broadway'de dahi park halinde iken avuç içi ile çevirebiliyordum...

• Arkadaşlar Bişey Sormak istiyorum Bu Yeni BMW'lerde Mesela Örnek 1 Serisinde Merkezi Kilit Tuşuna Bastığımız Zaman Angel Halkaları Yanıyor Bunu E46ya Uygulanabilirliği Varmı Acaba?
  • düşünen olursa yardımcı olurum.temiz sorunsuz bir araçtır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-bmw-320ci-m-tech-105971403/detay/
  • quote:

Hocam merhaba, bluetooth şifresini bulamadım orada. Fotoğrafla göstermeniz mümkün mü?
  • Arkadaşlar yakıt tüketim değerleriniz nedir? Ben bir depoyla 500 km şehir içi yapıyorum. Kullanım olarak ne sakin ne de çok performanslı.
    Aracım: 3.20 dizel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_ankara -- 27 Kasım 2012; 15:22:26 >
  • bluetooth ile teyp ve telefon eşleştirme;
    -öncelikle kontak kapalıyken kol dayamanın altındaki konuşma tuşuna 2/3 saniye basılı tutun,bunu yaparken kontağı 1. dereceye getirin (sadece teybi dinlemek için açtığınız kademe) ve tuşa 2/3 sn. daha basılı tutarak elinizi tuştan çekin,
    -teybin ekranında "BT PAIRING" yazacak, ilkinde başaramazsanız, olana dek deneyin,
    -daha sonra telefondan bluetooth seçeneğini açıp cihaz aratın ve "bmwxxx" görünce eşleştirin, aracınızın kitapçıklarında şifresi olacak onu telefona girin, teybin üzerinde "SUCCED" yazacak, kontağı kapatın ve işlemi tamamlamış olun.
    -silmek içinse; "BT PAIRING" kısmındayken aynı tuşa tekrardan 10 sn kadar, 3 kere bip sesi duyana dek basılı tutun ve kontağı kapatarak işlemi gerçekleştirin.

Bu arada eşleştirme bitikten sonra rehberinizi teybin üzerinden görebilir ve direksiyon üzerinden arama yapabilirsiniz, aynı zamanda telefonun özelliği var ise sesli komut verebilirsiniz.
    Ben Galaxy S2 ile henüz sesli komutu başaramadım ama yapan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

• Selam arkadaşlar, arabanın klima derecesini gösteren ekrandaki birim Fahrenheit'a dönüşmüş, tekrar Celsius'a nasıl çevirebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.