Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
642
Favori
2.765.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Hocam peki Sony Eurasia garantili Ps4'ü büyük teknoloji mağazalarından değil de küçük yerlerden alırsak garanti ile ilgili bir durum olduğunda kiminle iletişim kuracağız? Sony'nin Ps4'lerle ilgilenen bir servisi falan var mı?

bir sorun olmaz hocam,sony eurosia garantili olsun,garanti belgesinde yazar genelde zaten

sony destek hattı var bir sorun olursa orayı ararsınız cihazınızın ggaranti kaydı orada görülür zaten,bir sorun olursa gönderin bize derler olay bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL KAMPANYA YOK MU ? YADA FARKLI BİR KONU VARSA AKTİF LİNK ATAR MISINIZ ?
  • şu meret cihazında fiyatı adam akıllı düşmedi bir neo'nun çıkmasıyla düşer mi acaba ileride?
  • 1200 tl ye eurosia olsa direk alcam ama en düşük 1350 suan
  • Arkadaşlar merhaba. Ps3 te bir türlü kola alışamadım. Eagle eye ps3 converter arıyorum. 2. el 150 tl civarı satan varmı? Ya da bana yurtdışından getirebilecek elden bankadan parasını vereceğim. kendim anlamıyorum yurtdışı işinden ve kartım yok. Ne olur bana yardımcı olun... Duacınız olurum.
  • Bu gidişle kampanya filan olmayacak daha bir süre. Kahramankonsoldan ithalatci garantili alsak sıkıntı olur mu ki ya. Bi fikir verin hele.

• arkadaslar, migrostaki 1150 liralik cuh 1206 cihazlarda ana menudeki tus farklilik olayi oyunlarda yok dimi? bide cuh 1216 a modeli ile tek farklilik bu mu? garanti skinti degil benim icin.. Migroslardaki cuh 1206 makineler alinir mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

2.kol alacak arkadaşlar kaçırmasın. + 11 TL bayram indirim kuponu ile beraber 139 TL ye sıfır DS4

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-kol-dualshock-genis-oyun-secenekleri-ile-P86264223

Epey vakit geçmiş ama son bir şansımı denemek istiyorum bu bayram indirim kuponu bitti di mi ?

Bitmiştir herhalde neyse zaten sepette falanda indirim olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 13 Temmuz 2016; 0:53:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

2.kol alacak arkadaşlar kaçırmasın. + 11 TL bayram indirim kuponu ile beraber 139 TL ye sıfır DS4

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-kol-dualshock-genis-oyun-secenekleri-ile-P86264223

Epey vakit geçmiş ama son bir şansımı denemek istiyorum bu bayram indirim kuponu bitti di mi ?

Bitmiştir herhalde neyse zaten sepette falanda indirim olmuyor.

Malesef bitti.

• kinghenryy K kullanıcısına yanıt
    aynı makina bende var hocam. sadece menüde farkı oyunlarda ve onun dışında her şeyde bir fark yok. bence alınır niye alınmasın 12xx serileri sorunsuz seri sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinghenryy

arkadaslar, migrostaki 1150 liralik cuh 1206 cihazlarda ana menudeki tus farklilik olayi oyunlarda yok dimi? bide cuh 1216 a modeli ile tek farklilik bu mu? garanti skinti degil benim icin.. Migroslardaki cuh 1206 makineler alinir mi sizce?

oyunlarda sıkıntı yok hocam

sadece menüde O tuşu ileri, X tuşu geri oluyor başka bir fark yok

rahatlıkla alabilirsiniz 2-3 gün sonra alışırsınız giriş tuşuna da

• kinghenryy K kullanıcısına yanıt
    1206 cihazlar alinir tus olayi sadece menüde geçerli oyunlarda değil.Onuda ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.

• Teknosada 1150'ye satılan eurasia garantili 500gb'lıklar iyi fırsat değil mi?
  • http://www.mediamarkt.se/sv/product/_sony-playstation-4-inkl-2st-handkontroller-500-gb-1277398.html

kuzenlerım 1 ay sonra turkıye gelıcekler lınktekı urunu alsam sıze ıyı bır fısat mı

tl cevırınce 1100 tl ye gelıyor

500gb + 2 joystık ?

yorum alabılrımıyım herhangı bı arıza falan olursa donusde verırı garantı ye falan goturur tabı

• Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevaplarınız için kafamda soru işaretleri vardı, alabilirim artık rahatlıkla..
  • Alondate kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye gönderilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBaron71

http://www.mediamarkt.se/sv/product/_sony-playstation-4-inkl-2st-handkontroller-500-gb-1277398.html

kuzenlerım 1 ay sonra turkıye gelıcekler lınktekı urunu alsam sıze ıyı bır fısat mı

tl cevırınce 1100 tl ye gelıyor

500gb + 2 joystık ?

yorum alabılrımıyım herhangı bı arıza falan olursa donusde verırı garantı ye falan goturur tabı

türkiyedeki fiyatlara göre iyi tabi alınabilir bence

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Onlar eski seri. 12xx serisi 500 gb cihazlar şu an 1499 TL Teknosa'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alondate

Şimdi bu paket 1070 lira mı?

https://www.amazon.com/gp/product/B01BEELH52/ref=s9_acss_bw_lb_stt_1_2_di?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_r=K5KQJKX0R43CDX0V3EF6&pf_rd_t=101&pf_rd_p=2491243662&pf_rd_i=6427871011

Tabiki 1070 değil Türkiye ye gönderilmiyor gonderilse bile daha üste vergi ve kargo eklenecek 450 $ civarına gelir 1300 tl olur

• 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.