Şimdi Ara

Oda boyutları krokisi sizce kaç inç lcd tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
36.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar odanın boyutlatını çizdim sizce keç inç lcd almalaıyım görüntü performansı açısından

• Bende de aynı oda dizaynı var fakat merak ettim neden pencerenin önüne koltuk koymadınız?

Bence 3lü koltuğun kapı dibindeki kısmının hemen eskimesini istemiyorsanız 37" ve 40" den vazgeçin...

Benim mobilya dağılımım farklı ama 46" ve mümkünse üstünü düşünüyorum...

Kaynak için TIKLAYINIZ....

Edit: Bu arada IKEA nın Home Planner programı bu oda krokisi çizme eşya yerleştirme işleri için ideal ve kullanışlı, ihtiyaç duyan arkadaşlara tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 1 Mayıs 2010; 12:52:12 >

• Bence 42SL8500 al ben 3 metrelik salonda kullanıyorum gayet güzel. Çok iyi geldi odaya.

Odayla ilgili fikrim ise 3 lü ve 2li koltuklarda sürekli izliyorsanız teklilerle yer değiştirin onları görme açısından problem olmayacaktır.

Ben nettenenucuz.com dan 2240 TL ye aldım peşin.http://www.netteenucuz.com/urun/42sl8500.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyc_lps

Bence 42SL8500 al ben 3 metrelik salonda kullanıyorum gayet güzel. Çok iyi geldi odaya.

Odayla ilgili fikrim ise 3 lü ve 2li koltuklarda sürekli izliyorsanız teklilerle yer değiştirin onları görme açısından problem olmayacaktır.

Ben nettenenucuz.com dan 2240 TL ye aldım peşin.http://www.netteenucuz.com/urun/42sl8500.aspx

hayırlı olsun gülegüle kullanın benim oda güney cephe fazlaca ışık alıyor şu an evde 70 ekran crt var gündüzleri neredeyse hicbirşey görünmüyor yansımadan bu gün kentpark m.markt dartye falan baktım nerdeyse tüm tvleri inceledeim sl serisi kesinlikle çok fazla yansıma yapıyor ki ben düşünmüyorum bu cihazı bütcemde sınırlı ben sizin yerinizde olsam lh5000 alırdım şu indirimde 2190 taksitli fiyatı 200hrz falan oldukça iyi bi cihaz ben lh4000 bakıyorum o daha hesaplı 100 hrz ve yansıma sorunu yok tabi bu benim fikrim sony ex ve bx serisinide kontrol ettim fiaytları 40 inç 50 hrz olan 1750 100 hrz oaln ise 2250 falan sanırım lh4000 en mantıklısı olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.