Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

avea'da performansı nasıl programın?

Nasil yani programin performansi operatorden operatore degismiyorki,internete bagli,internet varsa ve 3G ise hizli baglanir hizli mesaj gonderir hizli mesaj alirsaniz,2G ise biraz daha yavas olur dediginiz islem,mahallenizdeki avea 3G cekim gucune gore hareket etmek en mantiklisi olacaktir
  • turkcell'e gayet iyiyim şu an ama avea'da bazen bağlanılamıyormuş, wifi'yla bağlanılıyormuş öyle demişti bir arkadaşım, onu sordum.
  • whatsapp ve viber kullandigim em hizli anlik mesajlasma prog smsten cok dha hizli dha gondere basarken karsi taraf aliyor bildrimler aciksa zaten hemen ekrana dusuyor whatsapp iphone un bildigim en unlu programidir ustune tanimam viber da enaz onun kadar ii
  • viber bagzen mesaj geldi diyo acıyorsun hiç bi mesaj gozukmuyo ondan dolayı whats app iyidir. Nimbuzz da pek bişe harcamıyo aslında internetten bb lerede yukleniyo bb kullanan arkadaslarınızla da mesajlasa bilirsiniz, whats app gibi fotograf gonderme var ama cok gelişmemiş location falan gonderemiyorsunuz. birde skype var ama bb bagzı telefonlarına yuklenmiyo mesela 9800 tourch . 9800 e de IM+ yukleyerek skype ile gorusebilirsiniz ama skype da cok fazla internet harcıyor
  • quote:

2 yildir turkcell ile kullandim whatsappi gayet memnundum daha sonra 3 ay vodafone a gectim,kelimenin tam anlamiyla tek mesaj yazmak icin saniyelerce baglanmasini bekliyordum dolayisiyla geri turkcelle kactim fakat baktim faturalar yuksek hala,aveaya gectim ve tek kelimeyle turkcellden 3g acisindan eksigi olmadiginin garantisini verebilirim.Bazen hareket halinde iken 3g baglantida sikinti oluyor ama vodafone kadar facia degil.3 4 saniye icinde toparliyor ve baglanti saglaniyor.Whatsapp avea ile gercekten turkcell kadar keyifli ve verimli emin olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEY

quote:

2 yildir turkcell ile kullandim whatsappi gayet memnundum daha sonra 3 ay vodafone a gectim,kelimenin tam anlamiyla tek mesaj yazmak icin saniyelerce baglanmasini bekliyordum dolayisiyla geri turkcelle kactim fakat baktim faturalar yuksek hala,aveaya gectim ve tek kelimeyle turkcellden 3g acisindan eksigi olmadiginin garantisini verebilirim.Bazen hareket halinde iken 3g baglantida sikinti oluyor ama vodafone kadar facia degil.3 4 saniye icinde toparliyor ve baglanti saglaniyor.Whatsapp avea ile gercekten turkcell kadar keyifli ve verimli emin olabilirsin

Evet vf suan tam bi facia. Bende her an avea ya gecebilirim. Kullandigin net tarifesi ve ucreti nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: YEY

quote:

Evet vf suan tam bi facia. Bende her an avea ya gecebilirim. Kullandigin net tarifesi ve ucreti nedir ?

19 TL 500 DK HERYONE 1000 SMS HERYONE 1 GB NET

Su anda tartismasiz en uygun tarife budur.

• Nokia C7 de engelleme var mı ki? Ama ben kişinin telefon rehberimde kalmasını istiyorum. Dolayısıyla Whatsaap da kontak kişi otomatik çıkıyor nasıl engelleyebilirim ki? :)
  • Arkadaşımın Nokia C5-03' de sağ köşede sanki mesaj gelmiş gibi zarf sürekli yanıp sönüyor. Bu nasıl kaldırılır. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Kimse benim sorularıma yardımcı olamıyor mu? :(((
  • Nokia C7'yi bilemiyorum ama iPhone'da var. Chat Settings'e girip blocked'a tıkladığında seçme hakkı veriyor sana.
  • Son 2 gündür Whatsapp'tan kaynaklanan bir sıkıntı."Connecting" de takılıyor ve problem sadece bende de değil.Yurt dışında konuştuğum arkadaşlarımda da aynı problem var.Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostDestiny

Son 2 gündür Whatsapp'tan kaynaklanan bir sıkıntı."Connecting" de takılıyor ve problem sadece bende de değil.Yurt dışında konuştuğum arkadaşlarımda da aynı problem var.Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Twitter sayfasında bişeyler yazdı.
  • quote:

Son 2 gündür Whatsapp'tan kaynaklanan bir sıkıntı."Connecting" de takılıyor ve problem sadece bende de değil.Yurt dışında konuştuğum arkadaşlarımda da aynı problem var.Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

bendede bu connecting problemi var ve çok sinir bozucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

kesinlikle katılıyorum neden kaynaklanıyor bir bilen varsa yardımcı olsun

• EYVAAHHH.. !!!

gitti bedava sms, msn

tuh.. :P
  • bnm kyllandığım jb li acep ondan mı para verip indirenler ne alemde acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIESEL

quote:

quote:

dün bende de vardı,wifi kapatıp tekrar açtım düzeldi. öylece bekliyordu.connecting.
    şuan bir sıkıntı var mı sizde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: DIESEL

quote:

quote:

dün bende de vardı,wifi kapatıp tekrar açtım düzeldi. öylece bekliyordu.connecting.
    şuan bir sıkıntı var mı sizde ?

ben internet paketinden yararlanıyorum ama aklıma hiç gelmedi ağ bağlantılarını açıp kapatmak bir deneyeyim hemen

• şans :D
    şuan connectingde takılmış vaziyette :D
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.