Şimdi Ara

5800'IN İYİ YÖNLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefona çabuk alıştım.Tüm özellikleri net olarak bilmiyorum bir konuda kötülüyorlar.Biz de burda iyi yönlerini sayalım.

• kim kötülüyor? daha fazla para verip başka telefon alıpta 5800 kadar iyi telefona sahip olamayanlarmı?
    bırak onlar çatlasınlar hasetlerinden
    iyi yönlerini saymaya gerek yok.global satış rakamları telefonun ne kadar iyi olduğunu belli ediyor
  • Ütü, yemek yapmaması ve perde takamıyo olması dışında güzel bi telefon.Bide v31i son güncelleme olarak görmese daha iyi olucak
  • Ohoooo iyi yönleri mi?

çok ucuza
    Navigasyon
    olayını kapattım!
    çok ucuza
    ipod mp3
    çalar sahibi oldum!
    çok ucuza
    3G görüşem
    e yapabildiğim bir telefonum oldu!
    çok ucuza
    3G hızında
    ister leptoptan yada telefon üzernden istersemde bilgisyardan int. bağlanıyorum, GSM oparatörlerinin sunduğu Vınaa Jete vs ona buna şuna gerek duymadan telefon benim anında dünya ile bağlantımı sağlıyor.
    çok ucuza
    DVD player
    video player sahibi oldum! (Hafıza kartına yüklediğim çeştli filmleri yabancı klipleri tv bağlayarak çok güzel izlemekteyim)
    çok ucuza
    Wifi
    üzerinden nette sanki leptopumdan int. giriyormuş gibi hızlı ve seri sörf yapma imkanı sağlıyor!
    çok ucuza
    en son symbian işletim sisteminin program ve yazılımlarını telefonuma kurarak ofis uygulama eğlence ve ihtiyaç duyabilecğeim doğrultuda telefonuma program kurarak keyfini çıkarıyorum.
    Radyo'yu unutmuşum radyo dinliyorum.
    Fotoğraf çekiyorum profosyönelce çekimler yapmadığım için çekimi 3.2mp yinede standart kullanıcı için çok tatminkar.
    Aynı şekilde 8gb kartı sayesinde kart hafızasından yararlanarak standart kullanıcıya yeticek videolar çekebiliyorum.

içine kurduğum programlarla extra extra çok şey yapıyorumda ayrıntıya girmiyim genel anlamda bu işlemleri yapabilidğim teknolojisi ve bana sunduğu hizmeti çok iyi olan bu cihazı ucuza aldığım için memnunum.

he bu arada Kötülere geçeyim mi
    3 yanlış bir doğruyu götürür misali bunca iyi yönü kötüleri götürdü. Çok kötü yönlerine bakmamak gerek. zevkler ve renkler tartışılmaz beğenilmiyen yönleri elbet olur herkesi tatmin etmek zordur insan oğlu doyumsuz

Almayı düşünenlere bu konu referans olsun konuyu açan arkdş tşklerimi iletiyorum saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 10 Nisan 2010; 19:10:31 >

• gps 3g wifii fiyat daha ne olsun..
  • Dokunmatiği bence çok kötü
  • bence yazmaya bıle gerek yok, boşverın hem mıllet kötu bılsın almasın -ne lem bu herkesın elınde 5800 oldu-
  • Her önüne gelenin her an şu foruma gelip 5800 hakkında başlık açması olmasa zaten kimse kötü bilmeyecek telefonu.

Biri geçende gene başlık açmış. Amma sorunlu telefonmuş diye. İki tane ekran resmi vermiş forumdan. 40 tane konu var. 2 tanesi sorunla ilgili. Onların da birinde ön kapak kopmuş ( kullananlar bilir. Normal şartlarda mümkün değil bu. Bir diğerinde de çatlama olmuş ki bu da normal şartlarda mümkün değil. )

Diyorum aynı resimlere mi bakıyoruz. Zaten çok fazla koyun var ortada. Okumadan cevap yazıyorlar.

Ya başka bir başlıkta gördüm. Adam kendi yazdığı soruya kendi cevap vermiş. Eeeee böyle okumadan fikir sahibi olunca insan böyle oluyor işte. Ne oluyor 5800 kötü oluyor.

Benim aldığım sorunlu denilen ilk seriden idi. Kutuda bilumum aksesuarı ile geldi. Çok şükür sorun çıkarmadı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 11 Nisan 2010; 11:57:54 >

• Araştıranlar vardır berbat bir telefon sakın almayın bırakın bu ayrıcalık bizden kalsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.