Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
49
Favori
84.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam beni de ekleyebilirsin. Polisiye türüne yeni başlayacağım, elimdeki kitap bitsin Grange'in Kurtlar İmparatorluğu, Leyleklerin Uçuşu, Kızıl Nehirler kitaplarına başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFB.Semih

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Kemik Bahçesi-Tess Gerritsen'e başlayacağım bu gece. Tess Gerritsen'den ilk kitabım olacak

kemik bahçesi'nin seri ile bir alakası yok değil mi ?

Hayır. Ayrı bir kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

quote:

Orijinalden alıntı: Gedogion

Beni de ekleyebilir misiniz? Bu arada bana polisiye kitabı olarak tavsiye verebilecek olan biri var mı? Evde şuan Jean-Christophe Grangé'nin "Leyleklerin Uçuşu" diye bir kitabı var. Bunla başlangıç yapmak doğru olur mu? Dan Brown ve Ahmet Ümit de okuyorum; ama onların kitaplarını polisiye romanı olarak sayamayız herhalde.

düz polisiye mi yoksa maceranın ön planda olduğu(leyleklerin uçuşu gibi) polisiye mi

Aslında iki tür de ilgimi çekmeye başladı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

quote:

Beni de ekleyebilir misiniz? Bu arada bana polisiye kitabı olarak tavsiye verebilecek olan biri var mı? Evde şuan Jean-Christophe Grangé'nin "Leyleklerin Uçuşu" diye bir kitabı var. Bunla başlangıç yapmak doğru olur mu? Dan Brown ve Ahmet Ümit de okuyorum; ama onların kitaplarını polisiye romanı olarak sayamayız herhalde.

düz polisiye mi yoksa maceranın ön planda olduğu(leyleklerin uçuşu gibi) polisiye mi

Aslında iki tür de ilgimi çekmeye başladı.

10 kitap önereyim:
    1- psikoanalist - john katzenbach
    2-şeytanın müridi - glenn meade(bugün başladım okuduğumda kanımı dondurdu ilk sayfalar)
    3-üç tabut - carter dickson
    4- bir cinayetin psikanalizi - jed rubenfeld
    5-panik - jeff abbott
    6-cerrah - tess gerritsen
    7-ölümden daha derin - tami hoag
    8- bir adım geriden - henning mankell
    9-kötü ruh - maxime chattam
    10-beşinci tüp - michael palmer
  • quote:

quote:

quote:

Kemik Bahçesi-Tess Gerritsen'e başlayacağım bu gece. Tess Gerritsen'den ilk kitabım olacak

Hayır. Ayrı bir kitap

Teşekkürler, bu arada kitabı nasıl buldun, önerir misin ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır. Ayrı bir kitap

Polisiye yönü ağır basan bir kitap değil. Daha çok hikayesiyle ilgimi çekti. Özellikle sonu kendine hayran bıraktı beni Okumanızı öneririm.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır. Ayrı bir kitap

Polisiye yönü ağır basan bir kitap değil. Daha çok hikayesiyle ilgimi çekti. Özellikle sonu kendine hayran bıraktı beni Okumanızı öneririm.

Tamam, teşekkürler
  • Şuan Sharlock Holms okuyorum 1 kitap oldu şuana kadar yaşım 17 inşallah kitap okuma şevki getirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Şuan Sharlock Holms okuyorum 1 kitap oldu şuana kadar yaşım 17 inşallah kitap okuma şevki getirir.

sana htap eden kitapları/türünü bulursan okumak en büyük eğlencelerinden biri olur
  • Beni de ekle lütfen. Tess Gerritsen'a bayılırım. Rizzoli & Isles serisini öneririm. Onun dışında Grangé okumayı düşünüyorum en kısa zamanda.
  • Patricia Cornwell-İz

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları
  • Geçmişten gelen bir intikam duygusunun sürüklediği hayatlar ve New York, Pennsylvania, Los Angeles'a yayılan seri cinayetler... Tüm bu cinayetlerin ortasında deneyimli bir dedektif ve peşini bırakmayan sırlı geçmişi.

New York ardı arkası kesilmeyen cinayetlerle sarsılmaktadır. Bir seri katil polis merkezine cinayet saatinden önce kurbanlarının fotoğraflarını yollamasına rağmen bu cinayetlere bir türlü engel olunamaz. Her şey katilin bir Türk kızını öldürmesi ile başlar. Özel birlik askeri olan Hakan Yılmaz dava ile ilgilenmeye başlar. Artık akıllara durgunluk veren yöntemleriyle herkesi hayrete düşüren bu kusursuz katili durduracak tek şey iki farklı kültürden gelen William Smith ve Hakan Yılmaz'ın ortak çalışması olacaktır.

Kusursuz Cinayetler ince işlenmiş kurgusuyla suç, cinayet, kusursuzluk ve intikam sarmalında okuyucusuna sürükleyici bir okuma şöleni sunuyor. Bir cinayetin ne kadar kusursuz olabileceğini merak edenler için...
    (Tanıtım Bülteninden)

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları
  • beni de ekleyebilir misiniz?
  • Tess Gerritsen'in tüm romanlarını okumuşumdur en çok tavsiye ettiğim yazar.Onun dışında Jean Christopher Grange'da en az onun kadar iyi bir yazar.Herkesin kendine özgü bir tarzı var.Tess Gerritsen daha çok tıbbi gerilim yazarıdır örneğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Howard_12 -- 18 Haziran 2012; 23:55:49 >
  • Konu çok gerilerde kalmış up
  • benide ekleyebilirsin
  • Burada da mı ayın kitabı anketi yapılsa, konu canlanır.
  • Bana gore okunan kitaplara puan verilerek listelenmesi guzel olur.Boylece okumadan once fikir sahibi olunabilir.John verdon /aklinda bir sayi tut isimli kitabi okudum.Yazarin diger kitabi Gozlerini simsiki kapat'in siparisini verdim.
    Ayrica benide listeye ekleyin.

• Hocam benide eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Howard_12

Tess Gerritsen'in tüm romanlarını okumuşumdur en çok tavsiye ettiğim yazar.Onun dışında Jean Christopher Grange'da en az onun kadar iyi bir yazar.Herkesin kendine özgü bir tarzı var.Tess Gerritsen daha çok tıbbi gerilim yazarıdır örneğin.

Tess Gerritsen'in kitapları Grange ve Maxime Chattam'ınkilerin yanında çerez niteliğinde bence. Özellikle Maxime Chattam'ı çok beğeniyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.