Şimdi Ara

pokemon bakugan benzerliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herhalde bakuganı kolay sevmemin nedeni bu olmalı bakugandan birkaç bölüm izleyen anlamıştır zaten mesela
    1-pokemonda pikachu ashi ilk gördüğünde doğru dürüst bağ kuramıyorlar ama sonra cok iyi dost oluyorlar bakugandada dan dragonoid arasındaki bağ böyle gelişiyor
    2-ashin 2. sezonda pokeball atışı billynin bakugan atışına çok benziyor
    3-pokemonda farklı nesiller var bakugandada var
    4-pokemonun vermeye çalıştığı ana fikirle bakuganınki aynı
    4-pokemon biz 10- yasş grubuna hitap ediyoruz diye 10.sezona kadar devam ederken 11.de sertleşiyor bakugan 5 sezon ve son 2 sezon sertleşiyor
    5-saldırılar cok benziyor manionun yaptığı mimicle sudowoodonun yaptığı arasında fark yok
    6-ash pikachu için kendinşi feda ediyor bakugandada dan dragonun ardından kader buyutuna gidiyor
    pokemonseverlere tavsiye ederim özellikle 38. bölümden sonrasını

• Bu benzerlik değil dostum çalıntılık,alıntılık,alıntı,çalıntı
  • Evet.Koca kafalının biri Pokemonu çalıp saçmalaştırıp içine iğrenç öğeler sığdırarak saçmalamış sonunda iğrenç bakugan saçmalığı çıkmış
  • Bence bakugan oldukça saçma.Oldukça değil aşırı derecede saçma.
  • Kessinlikle doğru
  • Yaratık çıkartıyorsunda kartları fırlatıyorsun yaratıkları nereye çıkarttığın önemli yaratıklarla konuşuyosun top oluo bunlar falan.
  • Kart açıl bakugan geber,bakugan yat, bakugan kalk
  • Bende fragmanda gördüm güzel bişeydir diye izledim kesinlikle çocuksu bişeydi
  • Benim Yiğen İzliyo Bakuganı Yiğende 9 Yaşında Anlıcağınız Bakugan Çocuklara Göre Pokemon Her Yaş Gurubuna Hitap Edio
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

herhalde bakuganı kolay sevmemin nedeni bu olmalı bakugandan birkaç bölüm izleyen anlamıştır zaten mesela
    1-pokemonda pikachu ashi ilk gördüğünde doğru dürüst bağ kuramıyorlar ama sonra cok iyi dost oluyorlar bakugandada dan dragonoid arasındaki bağ böyle gelişiyor
    2-ashin 2. sezonda pokeball atışı billynin bakugan atışına çok benziyor
    3-pokemonda farklı nesiller var bakugandada var
    4-pokemonun vermeye çalıştığı ana fikirle bakuganınki aynı
    4-pokemon biz 10- yasş grubuna hitap ediyoruz diye 10.sezona kadar devam ederken 11.de sertleşiyor bakugan 5 sezon ve son 2 sezon sertleşiyor
    5-saldırılar cok benziyor manionun yaptığı mimicle sudowoodonun yaptığı arasında fark yok
    6-ash pikachu için kendinşi feda ediyor bakugandada dan dragonun ardından kader buyutuna gidiyor
    pokemonseverlere tavsiye ederim özellikle 38. bölümden sonrasını

Hem bir fail var. Hemde sadece 10- den bahsetmiyoruz burda.

• Bakugan mı ? Güldürmeyin Allah aşkına.
  • sadece pokemon ols iyi yugiohtanda çalıntı vr
  • yapımıcılar arasında pokemon yapcılarıda var ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.