DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ayarlar kaydedilemedi 1 Ayar Kaydedildi
5
Cevap
0
Favori
2.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> Ayarlar kaydedilemedi 1 Ayar Kaydedildi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1422 Mesaj
      25 Şubat 2010 12:22:30
      turkcell msn'e giremedigim icin ayarlari falan yeniden yukledim ama her seferinde yapilandirma ayarlarini kaydederken 'ayarlar kaydedilemedi, 1 ayar kaydedildi' seklinde hata veriyor. bu sorunla karsilasip cozebilen varmi??
      (baglanti kisminda 'tukcell msn' diye gozukuyor ama tabi girmeye calistigimda olmuyor.)

hayatgezi.com kendi seyahatlerimi yazdığım blog sitem..
    • Yarbay
      2113 Mesaj
      07 Mart 2010 20:08:45
      Böyle bir sorun duymadım daha önce. Biraz araştırın belki karşılaşan vardır..

Bilgisayar Mühendisi Adayı - Apple iPhone 6S 64GB Uzay Grisi - Lenovo Z510 i5 8GB GT740M
    • Yarbay
      3379 Mesaj
      08 Mart 2010 02:03:37
      bağlantı yönete gel ve öncelikli tercihlerine bakk wap ve internet,bu segmente bağlanmak istediğin servisleri ata varsa fazlalık sil,o uyarı aynı bağlantı ayarın olduğundan yapıyor...

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!
    • iOS Beta Kullanıcısı
      1422 Mesaj
      11 Mart 2010 19:28:04
      hepsini sildikten sonra gene oluyor, garibime gitti neyse tesekkurler arkadaşlar

• Onbaşı
      33 Mesaj
      20 Ocak 2011 12:02:49
      çok zaman geçmiş üstünden ama aynı sorun bendede var nasıl çözüme ulaştınız??

• iOS Beta Kullanıcısı
      1422 Mesaj
      20 Ocak 2011 13:42:56
      bayagı denedim olmuyordu, format atmadan once bir turkcell tim'e gittim durumu anlattım cocuk birseyler yaptı ve cozdu. nasıl oldu bende anlamadım :)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Nokia >> Ayarlar kaydedilemedi 1 Ayar Kaydedildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.