Şimdi Ara

Hyundai Getz 1.4 Start LPG 22.500 Almaya Değer mi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
23.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süre 2.el arandıktan sonra sıfır arabalarla ilgili bir arama yaptım ve bütçeme uygun olarak Getz'i buldum. Araba 1.4 Dohc Gl Start modeli. Buna BTC lpg takılımı ile birlikte 22.500'e konustuk. Ya da cok az bir farkla 1.5 dizelin start modelini alabiliyorum. Bu konuda fikirlerinizi almak istedim. Bu paraya değer mi, dizel mi lpg mi ya da 25'e kadar alternatif bir araba söyleyebilir misiniz?
    Arabada aradığım özellikler az yaksın (lpg ya da dizel), 2.el piyasası olsun ve cok büyük bi kasası olmasın.
    Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.MARX

dkerem2

al arkadaşım

http://www.arac.muayenesi.com/haberler/son-haber/191-otv-indirimi-otomobil-fiyat.html

ilginç demekki ilk zamanlarda bu fiyatmış biz eylülde arkadaşa araba alacaktık fiesta yada getz getz 19 bin idi logan falan 17 bin idi ama bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 20 Şubat 2010; 22:16:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koplet

Forum içinde araştırırken Getz'in üretimi durdurulacak artık i20 var gibi laflar edilmiş. Bu doğru mu?
    Bir de ben bu aracı yakıtta cimridir diye dusunuyorum. Sanki cok yakıyormus gibi laflar var. Ben dusuk devirde ve kolay kolay 90'ı gecmeyen bir surucuyum. Bu sartlarda aracın lpg veya dizeli sehirici 175kurus filan yakmasını bekliyorum. Beklentim yanlıs mı?

Kardeş 1.5 Motor 2007 Dizel getzim var. Haftata bir aracımın yakıtını fullerim iş gereği. 20-21 kuruş yakıyor kmde. 100km de ortalama 20 TL.
    Bende satmayı düşünüyorum arabamı 150.000 km de kaza boya yok. ben 22.000 TL filan düşünüyorum. Sen nasıl 0 Getzi 22.500 alıyorsun onu anlamadım.
    Farklı segmentler mi dediğiniz arabayı araştırmadım. Bilgim eksikse affola
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-murat-korkmaz-2011-model-hyundai-getz-1.4-start-sadece-29000de-167463927/detay
    2. eli bile 24.750

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 21 Ağustos 2014; 16:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

quote:

Orijinalden alıntı: mmtilla

quote:

Orijinalden alıntı: koplet

Forum içinde araştırırken Getz'in üretimi durdurulacak artık i20 var gibi laflar edilmiş. Bu doğru mu?
    Bir de ben bu aracı yakıtta cimridir diye dusunuyorum. Sanki cok yakıyormus gibi laflar var. Ben dusuk devirde ve kolay kolay 90'ı gecmeyen bir surucuyum. Bu sartlarda aracın lpg veya dizeli sehirici 175kurus filan yakmasını bekliyorum. Beklentim yanlıs mı?

Kardeş 1.5 Motor 2007 Dizel getzim var. Haftata bir aracımın yakıtını fullerim iş gereği. 20-21 kuruş yakıyor kmde. 100km de ortalama 20 TL.
    Bende satmayı düşünüyorum arabamı 150.000 km de kaza boya yok. ben 22.000 TL filan düşünüyorum. Sen nasıl 0 Getzi 22.500 alıyorsun onu anlamadım.
    Farklı segmentler mi dediğiniz arabayı araştırmadım. Bilgim eksikse affola
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-murat-korkmaz-2011-model-hyundai-getz-1.4-start-sadece-29000de-167463927/detay
    2. eli bile 24.750

Hocam bende sizin aractan bakiyorum bu aralar; boya takintim yok ama sase,motor islem gormemis olmali tahmini piyasasi nedir? (Alt ve ust limit olarak) Ozel mesajla da gorusebiliriz.

Özelden yazdım kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.