Şimdi Ara

Ford Yedek Parça Bilgilendirme-Online Satış (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
4
Favori
28.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cadaver1912

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir205

quote:

quote:

98 mondeo torpido acma mandalı varmı

malesef parça elimde mevcut değil

Ustam istanbul umraniyede oturuyorum sizin yeriniz nerde

İzmirdeyiz. 1. 2. ve 6. sanayilerde dükkanlarımız var.

bosch car service den buji tane 15 lira fiyat aldım iyimi
    parça no :HR 8 DPP 15 V

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

quote:

quote:

quote:

98 mondeo torpido acma mandalı varmı

malesef parça elimde mevcut değil

Ustam istanbul umraniyede oturuyorum sizin yeriniz nerde

İzmirdeyiz. 1. 2. ve 6. sanayilerde dükkanlarımız var.

bosch car service den buji tane 15 lira fiyat aldım iyimi
    parça no :HR 8 DPP 15 V

Parça elimde mevcut değil o yüzden fiyat veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: remurat

Sayın Cedaver, 2004 Fusion 1.6 Lux Benzin+Lpgli araç için gaz kelebeği elinizde mevcut mu fiyat bilgisi alabilir miyim?

Şase No:WFOUXXGAJU4C18952

Parça 750 TL Orjinal elimizde mevcut.
  • ford focus 2004 aracimin km si 81000 e geldi hiç triger degişmemiş muhtemelen bende degiştireyim dedim

ina marka ürünler önerildi

Triger seti 150 TL ,
    Devirdaim 75 TL,
    V kayış 1 adet 40 TL
    Gergi bilyasi 40 TL ,
    işçilik 150 TL

fiyat verildi

ina marka ürünlerin mevcut oldugu kaliteli en iyilerden oldugu söylenildi gergi bilyasi 2 adette olabilirmiş bu durumda +40 TL daha ödemem gerekirmiş kesin bilmiyormuş bu konularda biraz yabanciyim BOSCH CAR SERVICE beylikdüzünden aldim fiyat

siz ne düşünürsünüz ?

beni aramaniz mümkünmü bugun

0536 331 44 66
    saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyus

ford focus 2004 aracimin km si 81000 e geldi hiç triger degişmemiş muhtemelen bende degiştireyim dedim

ina marka ürünler önerildi

Triger seti 150 TL ,
    Devirdaim 75 TL,
    V kayış 1 adet 40 TL
    Gergi bilyasi 40 TL ,
    işçilik 150 TL

fiyat verildi

ina marka ürünlerin mevcut oldugu kaliteli en iyilerden oldugu söylenildi gergi bilyasi 2 adette olabilirmiş bu durumda +40 TL daha ödemem gerekirmiş kesin bilmiyormuş bu konularda biraz yabanciyim BOSCH CAR SERVICE beylikdüzünden aldim fiyat

siz ne düşünürsünüz ?

beni aramaniz mümkünmü bugun

0536 331 44 66
    saygilarimla

aracınızın net bilgilerini vermemişsiniz.

• ford focus 2001 model içerdeki sağ klima mazgalı varmı (hava üfleyen en sağdaki)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullah85

ford focus 2001 model içerdeki sağ klima mazgalı varmı (hava üfleyen en sağdaki)

Malesef istediğiniz parça elimde mevcut değil.
  • Merhaba;

4M51-31A424-AD ön salıncak arka fişeği olarak geçiyor sanırım elinizde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

Merhaba;

numara yanlış. Şase numaranızı verirseniz yardımcı olurum.
  • hocam 2009 focus 2 nin carbonlu polen filitresini arıyorum.dün başka bir firmadan sipariş verdim bugün gönderdiler ama tamamen kandırmaca bir ürün geri gönderdim.carbon filitre diye gönderdikleri şey normal filitresinin arasına siyah bir kumaş parçası koymuslar . ne karbon taneciği nede başka birşey var.
    eğer gercek karbon filitre varsa fiyat alabilirmiyim şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

Merhaba;

3A424 olacak 1 fazla olmuş, Ad de upsuffix olup AF olmuş en son, şase no yok elimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkans -- 3 Nisan 2012; 20:25:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba;

3A424 olacak 1 fazla olmuş, Ad de upsuffix olup AF olmuş en son, şase no yok elimde.

Bu verdiğiniz kod da komple salıncağın kodu. İthal olarak var elimde ön salıncak arka fişeği 40 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseseses

hocam 2009 focus 2 nin carbonlu polen filitresini arıyorum.dün başka bir firmadan sipariş verdim bugün gönderdiler ama tamamen kandırmaca bir ürün geri gönderdim.carbon filitre diye gönderdikleri şey normal filitresinin arasına siyah bir kumaş parçası koymuslar . ne karbon taneciği nede başka birşey var.
    eğer gercek karbon filitre varsa fiyat alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

Malesef isteğiniz parça elimde mevcut değil. Orjinal aksam parçaları satıyoruz.
  • Selamlar,

1998 Ford Mondeo MK2 için;
    1. Ön panjur,
    2. El freni körüğü,
    3. Ön tampon çeki demiri ve kapağı.
    Fiyatları alabilirmiyim?

Selamlar
    Ali
  • quote:

Orijinalden alıntı: toydos

Selamlar,

1998 Ford Mondeo MK2 için;
    1. Ön panjur,
    2. El freni körüğü,
    3. Ön tampon çeki demiri ve kapağı.
    Fiyatları alabilirmiyim?

Selamlar
    Ali

Ön panjur 40 TL. Diğer parçalar elimde mevcut değil.
  • 2005 sonu 2006 model ford focus c-max tdci cvt otomatik vites için
    otomatik şanzıman yağı var mıdır?
  • Daha önce 6.Sanayi İzmir bayinizden bizzat alışveriş yapıyordum. Şimdi kısmetse posta ile devam edeceğiz.

Ben 2004 focus cmax dizel için ön ve arka amortisörlerin fiyatlarını sormak istemiştirm. Bir de orjinalleri dışında tanınmış diğer markalar kullanılabilir mi. Örneğin monroe falan gibi.

Saygılar.
  • Dün işyerinde biri aracını (Ford connect) benim arabanin yanına park ederken benim aracin aynasina ve camurluğuna vurdu ayna kırıldı camurluk hafif göçtü neyse telefonumu bırakmıştım adam beni aradı rapor tutmayalım neyse yarın halledelim dedi adam tanıdık aynı yerde çalışıyoruz tamam dedim ama aracım sifir yetkili servisten başka bir yere götürmem orjinal parcadan başka birşey takmam dedim tamam dedim bu arda aracim 2011 model ford focus II nihayetinde ikimizde ayna en fazla 200 liradir göçüğude ceker pasta cila yaparlar olur biter dedik bugun sabah buluşup Ford yetkili Servisi'ne gittik tanıdık vardı servise yardımcı olması İcin onunlada görüştüm. Neyse durumu anlattık yan ayna için tam 600 lira fiyat istediler şok oldum ya 600 lira ne demek ya göçüğu gösterdik çekilip komple boyanacak dediler ya nasil olur ufacık bir göçük çizikte yok fazla dedik olsun çekilip boyanması lazım dediler herhalde onun icinde Bi 400 lira isterlerdi ben başladım orda birine söylenme nasil olur kardesim bir ayna bu fiyata olur mu altin kaplama mi bu dedim abi dedi Valla yapabileceğimiz birşey yok bende biliyorum yüksek ama giriş fiyatı bu dedi adamla biraz muhabbed ettik adam dedi geçen hesap ettik bir aracı parçalayıp parça olarak satmaya kalkışsan 150-160 milyar para ediyor dedi orjinal parça çok pahalı dedi. Neyse arkadaşı mağdur etmeyeyim hemde servise para kazandirmayalim dedik Bostancı sanayide tep yeni sifir sayılabilecek çıkma ojinal yan aynayı 100 liraya alıp aynı yerde bedava taktirdik sanko sanayiye gelip kaporta ustama camurlugumu 40 liraya yağlı çekiçle yaptırdım usta çamurlugu o kadar guzel yaptiki yetkili servise götür kesinlikle anlayamaz 1 saat sabırla çalıştı zerre boya attırmadı mukemmel bir usta nihayetinde tüm işi 140 TL ye hallettik 1000 lira nerde 140 lira nerde bundan sonra rutin bakımlar haricinde böyle ufak tefek şeylerde servise asla gitmem hep para tuzagi kınıyorum böyle hizmet anlayışını siz siz olun yetkili servislere asla inanmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar hepinize günaydın yeni 2000 model ford fiesta flair aldım ancak kliması arızalı,ustaya götürdüm klimanın soket girişindeki entegresi yanmış dedi klima paneli değişecek dediler bunu en uygun fiyata nasıl alabilirim beni yönlendirebilirmisiniz,birde klima üfleyici ızgaraları kırık bunları bulmam mümkünmüdür acaba,yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Hocam yeni kasa 2011 sonrası 5 koltuklu olan C-Max için özel kesim şoför kısmında ayak dayamalı şekilde kauçuk ve havuzlu veya havuzsuz paspas var mı?
    Fiyat ve foto alabilir miyiz?
    Eğer varsa alcak çok arkadaş var
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.