Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     LG Eigen GM735 ( ANA KONU )
     LG Eigen GM735 ( ANA KONU )

http://rapidshare.com/files/325646614/MS4.rar
    Çok zevkli oyun arkadaşlar.Java dan giriyorsunuz oyuna
    içindeki jar dosyasını atıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 25 Aralık 2009; 11:22:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

arkadaşlar benim ekranda şebeke çekim gücünün gösterildiği yerin hemen yanında kablosuz internet kapalı olduğunda E harfi çıkıyor ve hep orda kaybolmuyor bu ne demek kapatabilirmiyim yada durmasının bir zararı varmı

"E " Harfi Wifinin ve 3g`nin olmadıgı yerde mevcut olan internet baglantısı anlamına gelir "Edge" olarak tanımlayabiliriz ismini ücretli baglantı ile baglanabilirsin 3g den onceki hızlı internetin kısaltılmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

arkadaşlar benim ekranda şebeke çekim gücünün gösterildiği yerin hemen yanında kablosuz internet kapalı olduğunda E harfi çıkıyor ve hep orda kaybolmuyor bu ne demek kapatabilirmiyim yada durmasının bir zararı varmı

"E " Harfi Wifinin ve 3g`nin olmadıgı yerde mevcut olan internet baglantısı anlamına gelir "Edge" olarak tanımlayabiliriz ismini ücretli baglantı ile baglanabilirsin 3g den onceki hızlı internetin kısaltılmasıdır.

mrb, peki sonuç olarak sinyal göstergesinin üzerinde E olması sebebiyle ekstra bir ücret ödüyor muyuz?

• arkadaşlar telekomun kampanyasından alınan gm735 lerin garanti belgesi ve faturası yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanelimon

arkadaşlar telekomun kampanyasından alınan gm735 lerin garanti belgesi ve faturası yokmu ?

fatura yok bende ama garanti belgesi var tabiki de
  • arkdaslar WM nin mesaj ekranını sevmeyen var mı?

hani şu "threated view" dedikleri her kişiden gelen msj ın en sonuncusunu gösteren. eğer benim gibi kardeşim msj larımı gruplama ben herşeyi tek liste halinde görmek istiyorum diyosanız

aşağıdaki sayfadan bunun nasıl kapatılacağına bakın ;)

http://www.mydigitallife.info/2008/06/24/disable-sms-text-message-threading-or-conversation-mode-in-windows-mobile-61/

tavsiye ederim
  • bende hep E harfi var yani 3g den bağlanmıyormu bu meret 1gb lik paketim war??
  • Arkadaşlar sinyal seviyesinin üzerinde minik bir E çıkarsa Edge 'e bağlı demektir ve ücret ödersiniz ama sinyal seviyesinin yanında büyük bir E var ise (kutu içinde içi siyah veya beyaz) herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sinyal aldığınız şebekede 3g olmadığını ve edge olduğunu gösterir. 3g hiç yazmıyor diyen arkadaşım: bulunduğun bölgedeki baz istasyonunda 3g desteği yoktur muhtemelen.
  • 2. el garanti belgeli ama faturasız alsam ne gibi dezavantajı olur benim için , mesela arıza durumunda fatura şartmı , ya da imei kopyalanmış olsa fatura gerekmezmi ?
  • Merhaba. mp3 lerimi zil sesi olarak nasıl seçeceğim acaba? öyle bir menü göremedim bir türlü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

Arkadaşlar sinyal seviyesinin üzerinde minik bir E çıkarsa Edge 'e bağlı demektir ve ücret ödersiniz ama sinyal seviyesinin yanında büyük bir E var ise (kutu içinde içi siyah veya beyaz) herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sinyal aldığınız şebekede 3g olmadığını ve edge olduğunu gösterir. 3g hiç yazmıyor diyen arkadaşım: bulunduğun bölgedeki baz istasyonunda 3g desteği yoktur muhtemelen.

İyide vodafone mobil modemle 3g yi alıyorum ben bi sıkıntı olmuyor bu niye almıyor ozaman ??Bide bağlanınca H çıkıyor büyük.Ayarlardan da sadece 3g ile bağlan dedim.Zaten simkart sadece internete vede mesaja açık konuşma yapılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulburner -- 25 Aralık 2009; 14:12:08 >
  • sorumu şöyle değiştiriyim biraz ;
    fatura olmadan garanti belgesini arıza durumunda kullanabiliyormuyum acaba .?
  • bir soru da benden olsun...
    Bu pda da symbian oyunları ve programları oynatabiliyormuyuz yani java desteği var peki symbian desteği de war mı?
  • slm arkadaşlar.ben gm735 tlf alalı ortalama 1 hafta oldu.çok memnunum, kamerasından tut dokunmatik ekranına kadar bana göre verilen para helal.yalnız başından beri arkadaşların yorumlarını okudum ve uyguladım navtürk ten tutun igo8 ze kadar bütün nav. programlarını yüklememe ramen bi türlü cihaz içindeki gps yi aktif hale getiremedim.
    şu anda cihazda igo 8 yüklü ama gps ye bi türlü bağlanamıyor.tlf açıp kapadım-bütün programları tlf da dahil kapadm denedim ,açtım denedim,program içinden gps ayarlarını yaptım ,açık alanda 30 dakika bekledim ama bi türlü bağlantıyı sağlayamadım.
    navigasyon programını ortalama 2 senedir qtec s200 de harici bir gps ile kullanıyorum.ama gm 735 deki kendi gps sini aktif hale getiremiyorum.
    bu cihazın gps sini kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum..saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elux

slm arkadaşlar.ben gm735 tlf alalı ortalama 1 hafta oldu.çok memnunum, kamerasından tut dokunmatik ekranına kadar bana göre verilen para helal.yalnız başından beri arkadaşların yorumlarını okudum ve uyguladım navtürk ten tutun igo8 ze kadar bütün nav. programlarını yüklememe ramen bi türlü cihaz içindeki gps yi aktif hale getiremedim.
    şu anda cihazda igo 8 yüklü ama gps ye bi türlü bağlanamıyor.tlf açıp kapadım-bütün programları tlf da dahil kapadm denedim ,açtım denedim,program içinden gps ayarlarını yaptım ,açık alanda 30 dakika bekledim ama bi türlü bağlantıyı sağlayamadım.
    navigasyon programını ortalama 2 senedir qtec s200 de harici bir gps ile kullanıyorum.ama gm 735 deki kendi gps sini aktif hale getiremiyorum.

gps için port5 57600 ı seç yada ayarla

• quote:

Orijinalden alıntı: soulburner

quote:

Arkadaşlar sinyal seviyesinin üzerinde minik bir E çıkarsa Edge 'e bağlı demektir ve ücret ödersiniz ama sinyal seviyesinin yanında büyük bir E var ise (kutu içinde içi siyah veya beyaz) herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sinyal aldığınız şebekede 3g olmadığını ve edge olduğunu gösterir. 3g hiç yazmıyor diyen arkadaşım: bulunduğun bölgedeki baz istasyonunda 3g desteği yoktur muhtemelen.

İyide vodafone mobil modemle 3g yi alıyorum ben bi sıkıntı olmuyor bu niye almıyor ozaman ??Bide bağlanınca H çıkıyor büyük.Ayarlardan da sadece 3g ile bağlan dedim.Zaten simkart sadece internete vede mesaja açık konuşma yapılamıyor

buna bi cavabı olan varmı bide bu 3g den nası youtube girecez??

• quote:

Orijinalden alıntı: nanelimon

sorumu şöyle değiştiriyim biraz ;
    fatura olmadan garanti belgesini arıza durumunda kullanabiliyormuyum acaba .?

İmei numarası yeterli, faturaya gerek yok. Eğer değişim olursa sözleşme fotokopisi isterler o kadar
  • quote:

quote:

slm arkadaşlar.ben gm735 tlf alalı ortalama 1 hafta oldu.çok memnunum, kamerasından tut dokunmatik ekranına kadar bana göre verilen para helal.yalnız başından beri arkadaşların yorumlarını okudum ve uyguladım navtürk ten tutun igo8 ze kadar bütün nav. programlarını yüklememe ramen bi türlü cihaz içindeki gps yi aktif hale getiremedim.

slm telfonun içindenmi yoksa igodanmı? tlf içinden harici gps den ayarlıyorum ama nedense ok ledikten sonra yine portu hiçbiri diyor

• quote:

quote:

quote:

buna bi cavabı olan varmı bide bu 3g den nası youtube girecez??

H harfi dediğin zaten 3G oluyor. 3G'nin teknik terim olarak adı High-Speed Downlink Packet Access yani HSDPA'dır. Orada gördüğün H harfi de zaten 3G'yi simgeliyor bağlandığın zaman. Ayrıca ilk sayfadaki bağlantı ayarlarını ayarlayıp sonra da Oktay Beyin anlattığı şekilde bağlantı ayarlarını yaparsanız telefonunuzun internete hangi yolla bağlanmak istediğini belirlemiş olursunuz. Ben bu mesajları okuyarak ayar yaptım hiçbir sorun yaşamadım.

• quote:

quote:

quote:

slm telfonun içindenmi yoksa igodanmı? tlf içinden harici gps den ayarlıyorum ama nedense ok ledikten sonra yine portu hiçbiri diyor

programı her açtığında Bluetooth dan çihaz bul diyor bir yardım lütfen

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.