Şimdi Ara

Left 4 Dead 2 İnceleme Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
74.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayatta kalmak için önünüze çıkan herşeyi yok etmek zorundasınız. Koca bir şehir, yüzlerce zombi ve o şehirden kurtulmak için sırt sırta vermek zorunda olan 4 kişi. Silahlarınızı hazırlayın çünkü Left 4 Dead, 2. oyunuyla bizlerle.

Minimum Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: AMD 64 3200+ veya Intel Pentium® 4 3.0GHz veya daha iyisi

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 2 GB RAM)

Ekran Kartı: Shader 2.0 destekli 128 MB nVidia® GeForce™ 6600 / ATI® Radeon™ X800 veya daha iyisi.

Boş Alan: 7.5 GB disk alanı

• Ellerinize sağlık.
  • Oyunu oynamak nasip olmadı demosuyla geçiniyoz
  • left 4 dead i çok severim oynarım ama 2.sine alışamadım oyunu yükledim hiç beğenmedim.
  • en kısa surede oynamak dilegiyle
  • Güzel inceleme, yalnız çıktığı platformlara ps3'te yazılmış. Düzeltilirse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 13 Aralık 2009; 20:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaMpAgE

Güzel inceleme, yalnız çıktığı platformlara ps3'te yazılmış. Düzeltilirse iyi olur.

Uyarı için teşekkürler.
  • hiç abartmadan söylüyorum herhalde hayatım boyunce bu oyun kadar iğrenç bir yapımla daha karşılaşmayacağım.Belli bir konu,hikaye,amaç hiçbirşeyin olmadığı bu oyunu neden yaptılar acaba.Tabi bu benim görüşüm
  • oyunu orjinal aldim ve steam uzerinden arkadaslarla oynuyoruz cok eglenceli oluyor dogrusu tavsiye ederim
  • Reklamlardan sonra asıl videoya geçmiyor.
  • aşağıda grafikte 8,0 yazıyor ama video'da 9 verilmiş ? :)
  • ôyun demosunu oynadim cok yapmacik geldi bana hosuma gitmedi acikcasi
  • CoD MW 2 ile bu oyun arasında kaldım. Ama büyük ihtimalle CoD alacağım.
  • Bu tür kouların hep filmini izlerdik şimdi sıra oyunlarını oynamaya geldi.. ayrıca online oynamasıda oyuna + eğlence katıyor.
  • İncelemeyi gercekten cok begendim oldukca tatmin edici ve aydınlatıcıydı.Ulkemizde boyle incelemelerin artıık yapılabiliyor olması gercekten sevindirici.
  • ben hiç sevmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaius

CoD MW 2 ile bu oyun arasında kaldım. Ama büyük ihtimalle CoD alacağım.

eğer bu oyunu alırsan bin pişman olursun cod 6 ile left 4 dead karşılaştırılamaz bence
  • alevli mermi değil,izli mermi :)
  • vakit geçirmek için herkesi ölürücem hesabıyla yola çıkarlar için yani benim için çok guzel bir oyun
  • İllegal yollardan oynayanlar nasılda kendini belli ediyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.