Şimdi Ara

MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
42
Favori
128.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2-) HAYIR...! Klavuz değil CD çıkıyor.Artık kağıt kullanılmaması için tüm klavuzlar genelde CD ye aktarılıyor.Siz isterseniz kağıda döküm yapabilrsnz ama bayağı bir kagıt ve mürekkep masrafınız olacak bu durumda ve TÜRKÇE YOKK..!

Daha evvel de yazdığım gibi bende senle aynı yolu izledim bu yaz Almanya dan aldım..
  • ???????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizza

???????

Biraz boş kalmış burası benim ufaklığın fotoğrafını koyayim dedim kötü mü ettik?
  • Güzel duruyor. Fotoğrafın tamamını ekler misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Güzel duruyor. Fotoğrafın tamamını ekler misin?

Tamamı bu hocam zaten böyle çekmiştim

Model Marantz MCR 510
  • Kırmızı alanı da cihaza ait sanmıştım. Tamamı o kadarmış! 😄

• Merhaba herkese,

Marantz Nr1605 ve Magnat SUPREME 802 HCP 5.0 ile aranıza ben de katılıyorum.
    Bu benim ilk sistemim, sorularımdan ve cehaletimden ötürü şimdiden özür dilerim. :)
  • Şimdiden hoşgeldiniz.
    Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle sisteminizi...
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Marantz kullanıcılarını ilk sayfaya ekleyebilirim. Satan veya alan olursa pm atmanız yeterli.
  • bwhiteshark kullanıcısına yanıt
    hocam ben marantz pm6004 kullanıyorum buraya dahil miyim?
  • Ev sinema amfileri ekleniyor.
  • bwhiteshark kullanıcısına yanıt
    neyse abi napalım kısmet değilmiş
  • Hala Marantz 1504 listede bulamadım beni ekleyebilirsiniz selamlar
  • Benimki epey bir eski SR 8000 5.1x105 w.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demibold -- 23 Nisan 2015; 19:03:19 >
  • Arkadaşlar marantz 7007 ev sinema amfisi satılıktır. Garantisi ve Faturası mevcuttur. Kutusu dahil tüm aksesuarları eksiksizdir.

Saygılarımla

• onkal kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, merakima yenik dusup Yamaha Rx-V777 amfi aldim. NR-1606 ile yeniden Marantz'a donecegim. Aldigim amfi cok guclu ve biraz sert 1604 e gore. Ama binada kullandigimiz icin guc olarak NR serisinin fazlasiyla yeterli oldugunu deneme yanilma yoluyla teyit etmis oldum. Malzeme kalitesi ve arayuzun kullanisli olmasi goz onune alindiginda Marantz gercekten cok ayri bir yerde.

Birde yillardir kullandigim icin sanirim, Marantz'in sesinin cok yumusak ve temiz oldugunu anladim baska marka amfi deneyince. MA RX6 kule hoparlorleri alacagim bu hafta. 1606 ile atmos gelirse Focal Dome lari tavana yerlestirecegim, gelmez ise front height a uyarlayacagim sistemimi.

Son durum:

Tertemiz, etiketleri uzerinde olan NR-1604 Slim amfim ve 1 gunluk Yamaha RX-V777 amfim icin satilik ilani actim. Nr1606 cikana kadar satilirlarsa onu alacagim, daha once satilirlarsa 1605 alirim(Wifi sart).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 10 Mayıs 2015; 20:26:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• wNchstR W kullanıcısına yanıt
    O kadar mı fark var bir günde kararınızı vermişsiniz. :))
    Güçlü amfi daha iyidir ama sanırım Yamaha'nın karakterini beğenmediniz? Yamaha için sesini ya çok seversiniz yada hiç sevmezsiniz diyorlar demek ki marantz severlere göre değil karakteri ;)
    Bu saatten sonra alacağım center, front ve amfi şu an bütçemi çok zorlayacak. Hem de yeni oyuncak geldi eve (araba aldım :D ) onunla uğraşıyorum. :)
    O yüzden bir süredir takip etmiyorum yeni çıkan ürünleri. 1606'da atmos geliyor mu? Atmos kurulum yapamasamda şu anda en azından edindiğim medyalarda atmostan kaçmakla, atmossuzunu bulmakla uğraşmak istemiyorum.

• ATmos alındığında evdeki ATMOSfere de dikkat etmek lazım

Bekar arkadaşlara laıfm yok tabi ama evli olanlar demek istediğimi anlamışlardır..Marantz 1606 ye gerek kalmayabilr valla,işin yoksa dinle sonra dır dır dır...!
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.