Şimdi Ara

Android'li Sony Ericsson XPERIA X3 görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
8.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.Çeyrekte açıkladığı 213 milyon Avro'luk zararın ardından 3.çeyrekte de 164 milyon Avro zarar açıklayan Sony Ericsson'un merakla beklenen Xperia X3 modeli sonunda canlı görüntülendi. SE'nin yeni modeli, Acer'ın ilk Android'li telefonu Liquid'de olduğu gibi 1GHz'lik Qualcomm QSD8250 Snapdragon işlemcisi sayesinde en hızlı Android telefonlardan olmaya hazırlanıyor. 852 x 480 piksel çözünürlüğe sahip 4-inç boyutlarında sığasal (kapasitif) ekranı ile çoklu dokunmatiği destekleyecek olan X3, dahili GPS ve HSDPA ile Wi-Fi bağlantı kabiliyetlerine de sahip olacak. Cihaz'da ayrıca 8 Megapiksellik otomatik netleme desteğine sahip kamera da bulunuyor.

GSMarena tarafından çekilen resimde Android 1.6 işletim sisteminde çalıştığı anlaşılan X3'ün kullanıcıyla buluştuğu zaman sosyal ağlarla daha uyumlu olan Android 2.0 işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor. Kasım ayında son halinin hazırlanması beklenen cihazın kullanıcıyla buluşacağı tarih olarak Ocak ayı gösteriliyor.

• umarım çoklu dokunmatik vardır.. Ocak ayıda iyi olmuş.. Alınabilir bir telefon bence.. kameradan bahsedilmemiş mi yoksa göremedim mi ?
  • Kamera bilgisini de ekledim. Teşekkürler uyardığınız için.
  • Kameradan bahsedilmiş ; Cihaz'da ayrıca 8 Megapiksellik otomatik netleme desteğine sahip kamera da bulunuyor.
  • ben söyledikten sonra ekledi Shady onu..

gerçekten güzel bir telefona benziyor.. daha x2 yi göremeden bunu çıkaracaklar..

yakından takip etmeye çalışacağım.. sırf çoklu dokunmatik desteği için alınır bee !! :D
  • 4 inç çok büyük dokunmatik hiç bir telefonu almam klavyesi olanlar hariç

Sony E x serisi gibi ya da nokia n97 gerçe nokia almamda.

Özellik olarak kısıtlı bilgiler fakat iyi cihaz olur tabi.

Telefon işini iyice abarttılar bunun en büyük etkisi kullanıcı.

Büyük ekran büyük ekran al sana büyük ekran. Çantada taşırlar artık.
  • işlemcisi cok yüksek frekansli bide ekran devasal.. buna göre batarya tüketimi nasil olcak acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taken21

işlemcisi cok yüksek frekansli bide ekran devasal.. buna göre batarya tüketimi nasil olcak acaba..

devasa bir batarya koyarlar :)) 4.inçlik ekran var tamamı çip olmicana göre 2.5-3 inç boyutunda bir batarya ile gelirse hiç ama hiç şaşırmam buna...

ancak şu dikkatimi çekti direk x serisinin özelligi olan x panel nerde onu göstermemiş :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezalet forum -- 18 Ekim 2009; 15:30:28 >
  • bence androidli olduğu için göstermiyor x paneli (android ön plana çıksın die) :D yoktur belkide..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

bence androidli olduğu için göstermiyor x paneli (android ön plana çıksın die) :D yoktur belkide..

bence sacmalamıs olur :))

okadar gösteriyon bide x paneli göster en önemlisi o :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

bence androidli olduğu için göstermiyor x paneli (android ön plana çıksın die) :D yoktur belkide..

bence sacmalamıs olur :))

okadar gösteriyon bide x paneli göster en önemlisi o :D

:DDD resmi çeken eleman saçmalamıştır ozaman.. öyle diyelim.. düşünüyorumda x panelsiz xperia olur mu olmaz :D x2 ninki süper ama yaaaaaa!!
  • Tasarım çok iyi ama benim bazı tereddütlerim var benim için ekranın işlevselliği çok önemli iphone un kullanımı mesela çok rahat buda iphone kadar olursa çok iyi olur...

8mpx saçmalığınada sony artık bir son versin sağalam bir 5 mpx lik bir çözünürlük çok iyi giderdi....
  • Işlemciden bahsedermisiniz azcık ne gibi özellikleri var?

700ytl peşin param var x2 çıkar çıkmaz almak için elimde tuttuyordum ama x3 bekleyecem galiba çünkü telefonda film izlemek istiyorum ama X2 de x1 ile aynı işlemciyi kullandığı için oynattığı videoların boyutu 240x320 yi geçebileceğini sanmıyorum

Ama x2 den vazgeçip bunu beklediğimi düşünüyorumda ya tr ye gelmez ise? Ben se den başka tel kullanamam + olarak uzun zamandır P1 kullanıyorum normal teklefonlarda yazı yazamıyorum artık. Qwerty var dimi bunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

Işlemciden bahsedermisiniz azcık ne gibi özellikleri var?

700ytl peşin param var x2 çıkar çıkmaz almak için elimde tuttuyordum ama x3 bekleyecem galiba çünkü telefonda film izlemek istiyorum ama X2 de x1 ile aynı işlemciyi kullandığı için oynattığı videoların boyutu 240x320 yi geçebileceğini sanmıyorum

Ama x2 den vazgeçip bunu beklediğimi düşünüyorumda ya tr ye gelmez ise? Ben se den başka tel kullanamam + olarak uzun zamandır P1 kullanıyorum normal teklefonlarda yazı yazamıyorum artık. Qwerty var dimi bunda?

qwerty tabiki var full dokunmatik zaten...

artı olarak x2 240*320leri çok rahat oynatır böyle bi kanıya kapılma bile... oynatabilice belli video boyutları vardır yüksek çözünürlükte video oynatır oda çok iyi bi ram kapasitesi var çünkü...

• Şık bir cihaz gibi duruyor. Ama Android konusunda hala soru işaretleri var kafamda...

Android'li Sony Ericsson XPERIA X3 görüntülendi
  • güzele benziyor multi-touch olması güzelmiş
  • broşür:

http://www.youtube.com/watch?v=r7jtC6jRzp8

1080p logosuna dikkat.

1-2 foto:

http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-XPERIA-X3-gets-in-the-spotlight-once-again-article-a_7610.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 26 Ekim 2009; 19:17:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

broşür:

http://www.youtube.com/watch?v=r7jtC6jRzp8

1080p logosuna dikkat.

1-2 foto:

http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-XPERIA-X3-gets-in-the-spotlight-once-again-article-a_7610.html

1080P video oynatabiliyor anlamina mi geliyor?
    Yoksa 1080P video kaydi yapiliyor anlamina mi geliyor?

• Video oynatıyor anlamına geliyordur muhtemelen.

SE birden o kadar basamak atlamaz.
    Yeni VGA çözünürlüğe geçti adamlar.

Sırada daha D1 ve 720p var. Acele etmeyin
  • Telefonun adı X3 değilde X10 diye geçmeye başladı artık. Gsmarenada telefonla ilgili haber yayınlanmış. Cihaz bayagı saglam özelliklere sahip ama çoookk büyük neremizde taşıyacağız bunu. Bu 4 inc ekran da popüler oldu.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10_rachael_closer_to_officialdom-news-1207.php
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.