Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.384
Cevap
27
Favori
784.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni sonata ne zaman çıkar acaba.Türkiyeye geçmi gelir
  • Arkadaşlar beni yanlış anladınız.Elantra o parayı balon balığına benzeyen fluence'ın yanında fazlasıyla hakediyor da(donanımına bakmak lazım tabi) benim söylemek istediğim alabileceğim limitin üzerine çıkacak fiyat ona bozuldum.Hyundai ile ilgili bir problemim yok.Ayrıca fluence'a 53 bin tl veren zihniyete iteyim.Zevkleri de tartışırım renkleri de belirteyim

Düzeltme: imla bozuklukları,yazım yanlışları,cümle düşüklükleri.Can havliyle yazdım ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepNote -- 29 Mart 2011; 23:11:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

O zaman yazıklar olsun hyundai derim.Zira elantra'da garanti dolusu 55 bin tl olur.New thinking new possibilities yaklaşımında ki new thinking sanırım boru gibi fiyatlar anlamına gelir, üzücü haliyle.

o kadarda değil. benzinli elegance corolla bile 50 lira iken benzinli elentra maksimum 45 olur. accent blue ise 35-40 aralığında konumlanacak bana göre. 30 olursa çıktığı gün bayideyim.
    bidahada dizel almam her gün mazota zam geliyor. alırım bi benzinli canımı sıktığında 1000 lira atiker tüp taktırırım olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 30 Mart 2011; 10:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

eskiden kia ve hyundainin tiplerini hiç beğenmezdim ama adamlara neolduysa artık modelleri cok güzel oluyor

tasarımcıları değiştirdiler artık italyan dizaynır çalıştırıyorlar.
  • yeni öğrendim, koreliler ne kadarda milliyetçi olsalarda, ticarette mecbur kalınıyor demekki... kia genel olarak son dönemde hyundaiden daha iyi tasaarımlı araçlara saip
  • Accent blue 4 nisandan itibaren showroomlarda

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 30 Mart 2011; 17:41:41 >
  • nerden geldi bu bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

nerden geldi bu bilgi

http://www.neziroglu.com.tr/hyundai/
  • quote:

yeni öğrendim, koreliler ne kadarda milliyetçi olsalarda, ticarette mecbur kalınıyor demekki... kia genel olarak son dönemde hyundaiden daha iyi tasaarımlı araçlara saip

hyundai uzun zaman önce kiayı satın aldı dolayısıyla araçlarda kullanılan bir çok ekipman ve şasiler aynı. buna tasarımcılarda dahil olsa gerek
  • bi aksiyon yapıcaz heralde... Allah utandırmasın. Gittim bugün haber bıraktım Hyundaiye, gelince arayacaklar. Emin olmadan alacaz mı arabayı nedir? Çok beğendim. NCAP testine baktınız mı arkadaşlar? Dünyanın bi yerlerinde yapılmıştır belki, bari sağlam olsun da... Biraz teskin edin beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

quote:

nerden geldi bu bilgi

http://www.neziroglu.com.tr/hyundai/

evet öyle yazıyor.

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

• Aynı sitenin haberler bölümünde şöyle bir bilgi de var:

Yeni Accent Blue araçlarımızı görmek için 4 Nisan 2011 Pazartesi gününden itibaren sizleri Hyundai Plaza, Hyundai Eskişehir Yolu Plaza 'larımıza bekliyoruz.

8-9 Nisan 2011 tarihlerinde Test Sürüşü günlerimiz vardır
  • dizel accent blue full fiyatı 39 bin oldu.
  • Bekleyenlerin gözleri aydın, 4 Nisan'da doya doya incelerler artık (: 1 haftadan az bir süre kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspava30

dizel accent blue full fiyatı 39 bin oldu.

Oldu derken?
  • Bu arada şu listede ki ''ÇYH'' ve ''KLM'' nedir bilen var mı? Çyh olayını bilemem de, tek rakibimiz klm mi demeye getiriyorlarSanki yeni eklenmiş bu veriler yeni araçla ilgili olabilir.

http://www.hyundai.com.tr/tr/Content.aspx?id=fiyatlistesi
  • Oldu derken = alındı.
  • quote:

Bu arada şu listede ki ''ÇYH'' ve ''KLM'' nedir bilen var mı? Çyh olayını bilemem de, tek rakibimiz klm mi demeye getiriyorlarSanki yeni eklenmiş bu veriler yeni araçla ilgili olabilir.

ÇHY : Çift hava yastığı
    KLM : Klima

benim admire ruhsatında da HY yazmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

quote:

Bu arada şu listede ki ''ÇYH'' ve ''KLM'' nedir bilen var mı? Çyh olayını bilemem de, tek rakibimiz klm mi demeye getiriyorlarSanki yeni eklenmiş bu veriler yeni araçla ilgili olabilir.

ÇHY : Çift hava yastığı
    KLM : Klima

benim admire ruhsatında da HY yazmakta.

Teşekkür ederim bilgilendirme için o zaman eski kasanın fiyatları oluyor bunlar

• Bu arada alakasız ama Neziroğlu web sitesi Hyundai TR web sitesinden daha hoş ve işlevsel.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.